Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

Loom777

krucinal, z komedie, ktera byla vtipna svym hezkym zpusobem se stala totalni hovadina, ktera snad zaujme jen pubertaky, co nevideli nahotinu, protoze tech je tam az beda (boze, dokonce na nich nekdy stavi "vtipy").. obcas neco na zasmani (horici vudce KKK) ()

Sady1993

Jednička určitě nepatřila mezi nejlepší komedie všech dob, ale měla své zvláštní kouzlo a skvělé puberťácké (ano, občas i blbé a nechutné) vtípky a já si k tomuto filmu utvořil jistý vztah. Ovšem ve dvojce jsem se snad ani jednou nezasmál a postavy? Ubohé, všechny bez výjimky (takže tím myslím i hlavní protagonisty). Vtipné scény, u kterých by se člověk alespoň pousmál? Ty zde nenajdete. Dvojka se dle mého názoru jen snaží přiživit na jméně jedničky, ze které se však už bohužel nic dalšího vytěžit nedá. Ubohost a skoro ODPAD. ()

toomm

Ne tohle mi moc zábavné nepřišlo, ve filmu jsou sice vtipné scény, ale na více než hodinu a půl dluhý film je jich zatraceně málo. 25% ()

Toumyk

Opět velmi povedená komedie...u které se lidi, kteří mají pochopení pro tento zvrhlý humor velmi pobaví...jako vidlák z Alabamy kterej tam odpálí srnku, vykuchá a olízne nožík...nebo ten sendvič v Guantanamo...to je moc...:D Daruju hračky! ()

klichem odpad!

Vrchone trápne a nevkusne, o humore sa ani nedá hovoriť. Snaha nadviazať na úspech jednotky (ktorá bola niečím zaujímavá a nová) sa stratil niekde v prvých 15 minutach a zbytok filmu je len zufalý vykrik do tmy a natlačenie nevkusneho priam trapneho humoru v 100 minutovom filme, na konci ktoreho vam neostava nic ine iba zufalo pokrutit hlavou. ()

gotham odpad!

Nějak moc nerozumím tomu fantastickýmu zdejšímu hodnocení, ale proti gustu žádný dišputát. Já jsem viděl trapnou komedii s ještě trapnějšíma dialogama, zejména prdící a srací úvod byl opravdu otřesnej. Ano, Neil P.H. byl skvělej, ale kvůli těm 5 minutám tu 1 hvězdu určitě neudělím. Ještě tak možná kdyby ty 2 kočky v bordelu rozjely nějakou pořáadnou show, tak bych o tom přemýšlel, ale nic nebylo, takže nic nebude. 0% ()

lobo87

Škoda toho, že sa niekto pokúša naviazať na kultovú jednotku. John Cho a Kal Penn sú stále tí istí zhúlení exoti, ale mám pocit, že aj scenárista si dal nejedného práska. Napriek tomu celkom fajn komédia s osvedčenými postavami, ktorá príjemné pobaví... 60% ()

kubilov

První díl Zahulíme se u mě těžko vyšplhal na 3*, proto musí zákonitě slabší dvojka dostat nižší hodnocení. Guantanámo mě až tak nebralo, stejně jako potom návrat do civilizace. Vtipů bylo podstatně méně, a když už, tak spíš nechutný, film je delší a roztahanější, a tím pádem tak i horší. ()

padress

Ďalšia časť Pofajčíme, uvidíme prichádza na scénu. Očakával som niečo viac, neviem prečo, ale zdálo sa mi to dosť trápne, aj keď miestami som sa dobre nasmial....celkovo mi to pripadalo dosť ako paródia na nejaký film, a ja paródie nerád.... ()

Dexter666

Harold & Kumar are DEFINITELY back! Geniálne, super, pre mňa sa to úplne vyrovnalo jednotke. Pri niektorých scénach som sa naozaj až zachádzal. Neskutočná haluz, veľký freeride. Vrelo odporúčam všetkým, ktorým sa páčila jednotka. PS: NPH žije :-) ()

ZUPA

Předvídatelné a ne tak moc americky dementní jak bych čekal od komedie ze států. Po dlouhé době v celku velmi slušná komedie, která opravdu pobaví a je se na co koukat. A "Dolebez" party - original. Skoro na 4* - u mě 70% ()

FincherD.

Jednička mě mile překvapila a velmi pobavila, tomu bylo potom úměrné očekávání dvojky. Přes otevírací fekální scénu to scénou v letadle pokračovalo velmi nadějně, kdybych však věděl že následujících cca 80.minut budou tvůrci vykrádat sami sebe jen se snahou zajít co možná nejvíce do extrému, hned bych to po letadlové scéně utnul, ale kdyby neplatí v životě ani ve filmu, takže jsem toto veliké zklamání s nadějí v nějaký slušný vtípek prohulil až do cíle-HA,HA! ()