Zahulíme, uvidíme 2

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

Zahulíme, uvidíme 2

Dobrodružný / Komedie

USA, 2008, 103 min

Rozhodne lepšia"blbina"ako predošlé šarády Harolda a Kumara,avšak nič prevratné!Celé to stojí na hlavných hrdinoch,ktorý predvedú pár vtipných scén,ale to je asi tak všetko!Poriadna oddychovka...(14.7.2008)

Rozpočet $12miliónovTržby USA $38,108,728Tržby Celosvetovo $43,493,123Tržby za predaj DVD v USA $24,025,819 //počet predaných kusov 1,106,303║ Čo sa to stalo??? z dobre zabávajúcou a neskutočne dobre fungujúcou dvojicou z prvého filmu, toto je len jeden veľký nudný a nechutný bordel, sakra. /20%/(21.6.2009)

Kupodivu jsem se vcelku divil, že pokračování nedopadlo zase tak hrozně. I když se dost od jedničky posunulo. Jedničku si totiž pamatuju jako zajímavou komedii, kde nechutnosti nebyly, jenže to dvojku neminulo, a tak mě to trošku zklamalo. Na druhou stranu se zde objeví Neil Patrick Harris ve vcelku zásadní, jenže dost nevtipné roli. Jenže když připočtu plno vtipných scének, plno nezapomenutelných scének a odečtu ty nechutnosti a trapnosti, tak z toho dostanu skutečně vcelku slušný pokračování, který nic nezachrání, je to prostě pokračování a všecko holt má nějaký vývoj. Tady to není ani horší ani lepší, prostě je to normální komedie s nějakou tou dobrou chvilkou. Pozitivní na tom všem ale je alespoň to, že Kumar a Harold se spolu opět setkali, taky to všecko mohlo dopadnout úplně jinak.(9.9.2009)

Hustota fórů byla místy povážlivě nízká, ale jako nevázaná letní blbina se to dalo v klidu snést.(13.7.2008)

• AngelAngie

Trávu nemůžu ani cítit, ale tady tyhle dva blbce mám fakt ráda, jednička se mi líbila, dvojka stejně tak, u tohodle filmu nejde ani hodnotit, jestli je dobrej nebo špatnej, je prostě nějakej a tak se musí brát .. :))(7.8.2008)