poster

Zahulíme, uvidíme 2

 • USA

  Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

 • Slovensko

  Zahulíme, uvidíme 2

Dobrodružný / Komedie

USA, 2008, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Do 30 minuty film sype film jednu povedenou scénku za druhou (Big Bob, Letadlo, Překladatel Ed Helms), poté se bohužel notně zadrhne a do cíle spíše doklopýtá. Je to poměrně škoda, protože tohle mělo určitě solidní potenciál. Trošku bych protáhnul vězeňskou scénku a road movie upozadil a jednalo by se o hodně solidní zápich v rámci huličských filmů. Takhle 55%(28.7.2008)

 • juta
  ****

  Vydařené pokračování nejznámnější komedie o hulení. Další nečekané příhody, které potkaly Harolda a Kumara. Komedie jede v podobném stylu, akorát že místo cesty do White Castlu se snaží dostat do Amsterdamu. Jednička ale bude pro mě stále ta lepší.(23.11.2011)

 • sheen
  ***

  Akce "dole bez" a hulení s Bushem bylo husté xD(22.1.2010)

 • Matty
  ****

  Doušek marihuanového kouře do tváře George W. Z extrému do většího extrému uhánějící komedie, která nezná pojem „politická korektnost“, nerespektuje žádná společenská tabu a ze dvou variant vždy volí tu, která naštve více lidí. S menší dávkou nadhledu a větší dávkou zbytečných prasečinek než Borat, poukazují Harold a Kumar na tupost jistých Američanů, primárně těch, jež živí byrokracie onoho státu, který je „za vodou“ pouze doslovně. Velice dobré, ani se nestydím napsat chytré vtipy jsou vytahovány ze stejného pytle, kde je k nalezení mimo jiné vynucený orální sex, párty „dole bez“, extrémně nevkusná a po pár vteřinách nevtipná soulož s krásnou dívkou a velkým balíkem trávy. Zmíněné scény mi osobně dost vadily, ale rád jsem před nimi zavřel dobrý vkus do skříně v naději, že bude následovat další vtip typu „Mluví dialektem, který jsem ještě nikdy neslyšel“. A ano, vážně se jich ještě pár našlo, jenom to čekání na ně mohlo být kratší (což ostatně mohl být celý film). Třeba veškeré dojemné chvilky, napsané zjevně během vzácných chvilek střízlivosti scénáristů/režiséru, patří do úplně jiného filmu. Apendix: Neil Patrick Harris NENÍ mrtvý! (Aneb, proč se vyplatí vyčkat až do samého konce.) 75% Zajímavé komentáře: Lateef, Shit , Pedestrian(1.8.2008)

 • Shit
  *****

  Ohohou, je to tady, konečně sem se dočkal, Harold a Kumar jsou zpátky a jsou ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali a s nima brutálně vyhulenej prezident Bush, cockmeat sandwich v Guantanamo bay, Neil Patrick Harris ještě sjetější než v jedničce a parádní párty s názvem "dole bez", ostatně v celým tomhle filmu je se fakt na co koukat. Jinak příběh je samozřejmě dementní, ale to mu nezabraní, aby byl naprosto brutálně zábavnej. Samozřejmě to asi nebude pro každýho, jelikož je to tentokrát fakt hodně vostrý a s ničim se to moc nesere, ale já se prostě parádně bavil, i když pár hluchých místo to přece jen má, objektivně vzato.(13.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace