poster

Zahulíme, uvidíme 2

 • USA

  Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

 • Slovensko

  Zahulíme, uvidíme 2

Dobrodružný / Komedie

USA, 2008, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hellboy
  ***

  Úplně stejné jako první díl. Jenom se tady míň hulí, a celkově je film oproti jedničce ještě víc vulgární, což je škoda. Neil Patrick Harris samozřejmě nezklamal, jenom byl na plátně nepochopitelně kratší dobu. Jinak solidně pošucká zábava.(12.9.2008)

 • Lateef
  ***

  Spodky plné hulení, k nahým kočkám tulení, z nešťastné lásky pak hurónské bulení... Harold a Kumar jdou z jedné prekérní situace do druhé stejně rychle jako temperamentní dítě na pouti od jedné atrakci na další. Občas jsou to momenty vskutku šťavnaté, které pg třináctku zadupaly hluboko pod drn a pyšní se ukázkovým eRkem: luxusní párty "bez kalhotek", Liščí díra madam Sally... a když k tomu zahraje ještě song My Dick, je to hustá zábava. Nejvtipnějším prvkem filmu budiž ministr Fox (Rob Corddry), při jeho kreacích, metodách výslechů či projevech jsem se řehtal náramně. A pak by se tu našly i zbytečnosti, bez kterých bych se v pohodě obešel, zaváněly spíš trapností a neměly žádný větší smysl (ku klux klan). Trochu klišovitý, přesto vcelku dojemný závěr. Spokojených a převážně zábavných 70% , ale doufám, že huliči z Pineapple Expressu budou lepší! 12 miliónů dolarů(rozpočet)/40,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově).(25.7.2008)

 • Okara
  ***

  Poměrně zdařilé pokračování útrap čím dál známější dvojice matláků, které je bohužel místy zahnáno až do velmi prudkého extrému a některé nelogičnosti už opravdu bolí do očí. Bohudík tvůrci vymysleli opět mnoho dokonalých hlášek a slovních obratů (dabing nedoporučuji !), které tuto šílenou komedii stále drží nad průměrem. Ale jednička byla o mnoho lepší. 60%(8.6.2012)

 • H34D
  *

  Sračička, co nefunguje jako road movie, ani jako komedie. Koncept jedničky je převzat bez známek invence, řada vtipů je více vulgárních (ano, uvidíme nejen několik pipinek, ale i jednoho čuráka), avšak méně vtipných. Situace jsou absurdní, postavy také, ovšem není to absurdnost vtipná, je to absurdnost trapná a smysl nedávající. Zkrátka nedovařený a hlavně nezábavný polotovar... 2/10(9.12.2010)

 • teutates
  ***

  Rozhodne lepšia"blbina"ako predošlé šarády Harolda a Kumara,avšak nič prevratné!Celé to stojí na hlavných hrdinoch,ktorý predvedú pár vtipných scén,ale to je asi tak všetko!Poriadna oddychovka...(14.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace