Zahulíme, uvidíme 2

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

Zahulíme, uvidíme 2

Dobrodružný / Komedie

USA, 2008, 103 min

Rozhodne lepšia"blbina"ako predošlé šarády Harolda a Kumara,avšak nič prevratné!Celé to stojí na hlavných hrdinoch,ktorý predvedú pár vtipných scén,ale to je asi tak všetko!Poriadna oddychovka...(14.7.2008)

• Beckett51

Neskutečná hovadina....(7.2.2012)

• IQ Tiqe

30%(28.3.2010)

Jedničku mám svým způsobem docela rád, dvojku jsem tedy očekával s mírnou natěšeností. Trochu mě útěk z Guantanáma zklamal. Z chytře laděné teen huličské komedie se za čtyři roky pod novým režisérským vedením stala teen huličská komedie, kde chytrost nahradily tělesné tekutiny a jiné hnusy. Občas jsem sice smíchy zařval (pohodář Bush, "kam utíkáte, my vám chtěli jen pomoct"), ale většinou zůstalo jen u kroucení krkem ze strany na stranu a pohledy na hodinky. Díky bohu alespoň za famózního Neila Pattricka Harrise, který je na celém filmu to nejlepší. Kdyby se celý film odehrával v duchu flashbacku z knihovny, asi by na jedničkou vysoko postavenou laťku její pokračování dosáhlo.(5.4.2009)

Poměrně zdařilé pokračování útrap čím dál známější dvojice matláků, které je bohužel místy zahnáno až do velmi prudkého extrému a některé nelogičnosti už opravdu bolí do očí. Bohudík tvůrci vymysleli opět mnoho dokonalých hlášek a slovních obratů (dabing nedoporučuji !), které tuto šílenou komedii stále drží nad průměrem. Ale jednička byla o mnoho lepší. 60%(8.6.2012)

• - Ve filmu můžeme vidět ve scéně, kdy jedou Harold a Kumar Fordem Mustangem, mobilní telefon od společnosti Nokia .V další scéně nám jeden z vyšetřovatelů řekne její označení 7710 ale ve skutečnosti se nejedná o mobilní telefon, ale pouze o internetový tablet s absencí možnosti telefonování, který má přesné označení N770. Ale v jedné z následujících scén můžeme vidět jak Kumar ze stejného přístroje telefonuje Goldsteenovi. (Skarface)

• - Asistent produkcie Carol Trevino zahynul pri autonehode počas práce na tomto projekte. (m.a.t.o.)

• - Ve scéně, kdy si Harold (John Cho) a Kumar (Kal Penn) svítí ve sklepě zapalovačem, je možné vidět, že stíny na obličejích jsou z jiného zdroje světla. (Pyron)