Zahulíme, uvidíme 2

Zahulíme, uvidíme 2

Dobrodružný / Komedie

USA, 2008, 103 min

• Rosomak

Viděl jsem prvních patnáct minut. A byl to ten nejhorší odpad, který sem za dlouhou dobu viděl...(12.12.2008)

Kravina, která z počátku zavání opravdu nechutným humorem, ale postupem času nabírá na úderných fórcích a nekorektní zábavě. Usama v letadle, párty "dole bez", kyklop ve sklepě, ochotní negři a na závěr ultrazhulený Bush, který obyčejnou travku říznul koksem. Bohužel, těchto cca. 20 minut nemůže přebít hodinu a čtvrt trvající okořeněnou road-movie s klasickými premisami jako životní láska a přátelské neshody. I tak se jedná o slušnou porci neslušné zábavy, z nichž ostatně vždycky tahle dvojka těžila. [Přesná stopáž: 108 min](27.9.2008)

Už jen za to, že tam hulí George W. Bush, si to zaslouží 4 hvězdy. U správný komedie se má člověk smát a tady jsem se smál nehorázně. Někdo namítne, že ty nechutnosti a extrémity nejsou vtipný, ale zase tohle nikdy nezažijete (pokud nehulíte jako hlavní dvojka :-D), tak proč si to neokoštovat na obrazovce ? Nahé baby (dole i nahoře), nahé penisy, hvězdy na houbičkách, psycho policajt, incestní kyklop, šílení teroristi, ztracené lásky, zhulený Bush a jointy kam se podíváš. No nestojí to za hřích ?(6.1.2009)

Sice uz tu neni takovej nabeh na kultovnost jako v pripade prvniho dilu a celej film se rozpada na jednotlivy scenky, nicmene jedna scenka je vostrejsi nez druha a mezitim prakticky neni hluchy misto, takze to je stejne pekna jizda. Par foru bylo sice uz zbytecne prasackejch a neco slo vyuzit vic, ale stejne sem se bavil. Navic Penn, Cho i Harris sou porad strasny krutaci a jelikoz je film v podstate roadmovie, tak ani na okamzik nenudi a par foru fakt stoji za to videt, obcas tu jsou desne brutalni veci.(23.10.2008)

• POMO

Toto si jednotka nezaslúžila. John Cho a Kal Penn sú rovnako super, a buddy chemistry medzi nimi funguje stále na výbornú, ale humor je väčšinou o kategóriu nižšie. Obzvlášť rovina s vládnymi agentami sa topí v trápnosti a krči. Zopár krát som sa ale zasmial, a párty dole bez a záverečná pohľadnica z Amstru boli príjemné. Ale nebyť toho, nedám ani 2*.(15.3.2009)