Zahulíme, uvidíme 2

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

Zahulíme, uvidíme 2

Dobrodružný / Komedie

USA, 2008, 103 min

Jedničku mám svým způsobem docela rád, dvojku jsem tedy očekával s mírnou natěšeností. Trochu mě útěk z Guantanáma zklamal. Z chytře laděné teen huličské komedie se za čtyři roky pod novým režisérským vedením stala teen huličská komedie, kde chytrost nahradily tělesné tekutiny a jiné hnusy. Občas jsem sice smíchy zařval (pohodář Bush, "kam utíkáte, my vám chtěli jen pomoct"), ale většinou zůstalo jen u kroucení krkem ze strany na stranu a pohledy na hodinky. Díky bohu alespoň za famózního Neila Pattricka Harrise, který je na celém filmu to nejlepší. Kdyby se celý film odehrával v duchu flashbacku z knihovny, asi by na jedničkou vysoko postavenou laťku její pokračování dosáhlo.(5.4.2009)

• MikeCool

Další podprůměrná, komediální podívaná, kde se film rozdělí na 2 strany a to na hlavní (kladné) hrdiny a na tzv. záporáky. "Příběh" ničím nenadchne a ani moc nepobaví. Je to takový slabší průměr.(2.11.2012)

Stejně ujetý jak jednička vyhrocená na všech správnejch místech. Agent padající z letadla bez padáku a střlející při tom je bezchybnej :D Stejně tak Roger "lékárník" Bart. Prostě správná prdel a Neil Patrick Harris byl ještě lepší než v jedničce :D(13.10.2008)

Ohohou, je to tady, konečně sem se dočkal, Harold a Kumar jsou zpátky a jsou ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali a s nima brutálně vyhulenej prezident Bush, cockmeat sandwich v Guantanamo bay, Neil Patrick Harris ještě sjetější než v jedničce a parádní párty s názvem "dole bez", ostatně v celým tomhle filmu je se fakt na co koukat. Jinak příběh je samozřejmě dementní, ale to mu nezabraní, aby byl naprosto brutálně zábavnej. Samozřejmě to asi nebude pro každýho, jelikož je to tentokrát fakt hodně vostrý a s ničim se to moc nesere, ale já se prostě parádně bavil, i když pár hluchých místo to přece jen má, objektivně vzato.(13.7.2008)

Chvílemi možná až moc nevkusné, občas dost pitomé, ale celkově je druhý díl Zahulíme, uvidíme rozhodně nadprůměrně zábavná komedie. Víc netřeba dodávat, žádná masírovačka mozkových závitů se nekoná, ale kdo říkal, že se musíme furt dívat jen na Felliniho nebo Bergmana, žejo ;) 65%(4.11.2009)

• - Neil Patrick Harris se v roce 2006 veřejně přiznal k homosexualitě. V tomto filmu z roku 2008 hraje sám sebe, avšak vystupuje jako heterosexuál. (Korbitch)

• - Ve scéně, kdy si Harold (John Cho) a Kumar (Kal Penn) svítí ve sklepě zapalovačem, je možné vidět, že stíny na obličejích jsou z jiného zdroje světla. (Pyron)

• - Ve filmu můžeme vidět ve scéně, kdy jedou Harold a Kumar Fordem Mustangem, mobilní telefon od společnosti Nokia .V další scéně nám jeden z vyšetřovatelů řekne její označení 7710 ale ve skutečnosti se nejedná o mobilní telefon, ale pouze o internetový tablet s absencí možnosti telefonování, který má přesné označení N770. Ale v jedné z následujících scén můžeme vidět jak Kumar ze stejného přístroje telefonuje Goldsteenovi. (Skarface)