blackJag

Pravdivými tóny laděná romantická komedie, která nepřekvapí schematickou kostrou, ale o to víc nadchne tím, jak zachází s klasickými zvraty tohoto žánru. Už dlouho jsem se tak nebavil a po chuti nesmál. Samozřejmě že dobře napsanému scénáři zdárně asistuje povedené obsazení, kdy to mezi hromotlukem Segelem a nádhernou Milou Kunis až neuvěřitelně jiskří. Být to na mně, při pohledu na Milu by plochodrážní blonďatá pipka Kristen Bellové neměla nárok - ale asi to tak působit má :-) Samostatnou kapitolou je anglický poprocker Russella Branda, který má naprosto bezchybný, schválně výrazněný, anglický akcent (že je herec Angličan asi na škodu nebylo) a výborně se svou bezprizorní nepatřičností do celého konceptu hodí. Když si k tomu přidáte povedené odkazy a milé parodie, kazí 100% dojem z filmu jen nevěrohodné erotické scénky, kdy důležitou roli hraje obligátní šátek a klasická podprsenka - ne že bych nějak výrazně toužil vidět Bellovou nahou, ale celé to reálné pojetí to trochu sráží (i vzhledem k tomu, že s penisem se tu žádné ciráty nedělají)... ale možná jsem to špatně pochopil a celé to byl jen další vtip nebo promyšlená parodie :-)) 85% ()

horacko

Aj keď je celkový dojem z filmu len priemer, musím uznať, že ma to bavilo. Veľmi som sa tešil na Jasona Seagla z How I Met Your Mother, a on nesklamal. Hral svoju rolu naozaj dobre. Pozeranie tejto komédie bola pre mňa príjemne strávená dvojhodinka. ()

huli601

Príjemné prekvapenie. Myslím, že kopačky je viac než komédia s (občas) nudnými scénami. Film sa prelína z komédie na romantický. Príjemná hudba do toho dodáva presne to, čím tento film chce byť. ()

Scar

Naozaj zábavné. Neopozerané tváre a na komédiu slušne charakterovo prepracované postavy, plno vtipných slov a situácií. Dobré recenzie sú naozaj oprávnené a myslím, že si väčšina ľudí príde na svoje a príjemne si oddýchne. ()

greetchen

Kopačky fakt uměj nakopnout. Donutí vás smát se a umí ve správný moment taky pořádně dojmout, příjemně vyvážený film. Moc se mi tu líbil Jason Segel (přiznávám, mám pro něj slabost dík HIMYM), i když i ostatní taky stáli za to. A fakt bych chtěla vidět ten loutkový muzikál o Drákulovi. :-) ()

Guzo

Tak nakonec jsem dost zklamaný, protože jsem čekal mnohem víc a nedostal takřa nic. FSM není ani komedie, ani drama.. Je to prostě "film", sem tam se tu usmějete, ale nikdy víc než jen v duchu, protože žádný opravdu vtipný moment tu není. Příběh také není zrovna originální, leda tak jeho zpracování, ale mě osobně moc nesedlo. Jediné, co potěšilo, bylo herecké obsazení, ale ani tak to nestojí za zapamatování.. ()

Kurikmoon

Film začal a ja si hovorím: " Tak toto bude poriadna vtákovina." Ono sa to tým smerom uberalo. Len prevracanie očí sa časom zmenilo na pobavené úškrny. Potom nasledovali úsmevy spokojné... A nakoniec som zistil, že film ma nielen baví, ale i teší. Postavy som si obľúbil aj ich vzťahu som prial. Dokonca ma potom nerušili ani na scénu vyskakujúce neoperence. Uletené, ale postavám som nakoniec veril. A ten bábkový muzikál na konci. Paráda. Príjemné prekvapenie. ()

Dreadd

Jason Segel opět ukázal svůj velký komediální talent (kromě jiného). Vytvořil scénář, který je kromě romantické komedie například i parodií na všelijaké televizní kriminálky. Obsazení je skvělé (ani mi tolik nevadil kačeří hlas Mily Kunis), Russell Brand jako Aldous Snow je excelentní. ()

L_A_D_A_S

Nejlepší romantická komedie kterou jsem kdy viděl, jeden z mých nejoblíbenějších filmů vůbec. Nadčasový humor který mě vždy rozesměje ať se děje co se děje. Jestli jste Forgetting Sarah Marshall ještě neviděli tak to dožeňte hned. Zaručuju že se neodtrhnete. 5* [***Patří do mých TOP10***] ()

Autogram odpad!

Každá druhá scéna a každá tretia hláška smerovala film stále viac a viac do odpadu. Až sa to nakoniec podarilo a na absolútne trápny neinvenčný okukaný záver sa tam film aj dostal. Čudujem sa, ako sa v tomto odpade mohla vyskytnúť moja obľúbená krásna baletka Milá Kunis. ()

Bagr_007

Po Lásce nebeské, asi moje druhá nejoblíbenější romantická komedie vůbec. Segelův scénář je skvělý a jeho herectví v rámci žánru velmi osvěžující. Mila Kunis je tu úplně nejvíc cute. Za posledních pět let jsem asi žádný film neviděl víckrát. ()

V.Silver

Po dlouhé době jsem si Kopačky pustil znova a s údivem zjistil, že mé původní hodnocení byly jen 3*! To by ale nešlo, tahle zábavná komedie, která tak krásně vystihuje, co všechno lidi udělají bez rozumu i lásky, si zaslouží aspoň 4 - za vynikajícího Segela, který si navíc napsal i scénář, za skvělé parodování (Infant Sorrow, Crime Scene: The Scene of the Crime) a díky Director's Cutu hlavně závěrečných pár minut výborného muzikálu o Drákulovi, který bych opravdu rád viděl celý a naživo :) 70%! ()

deckardx

Prijemna komedie, kterou tahne muj oblibeny herec z How i met your mother.. Prijemnej humor a dobry prostredi, proste sem pak z toho mel dobrej pocit.... ()

P1tr

Jason Segel, který pro mě asi už na vždy bude Marshall z How I Met Your Mother si mezi sezónami tohoto skvělého sitcomu napsal vlastní komedii. A nutno říci že dobrou. Scénář zřejmě vycházející zčásti z vlastních zkušeností dává Segelovi jistotu v kramflecích, poněvadž ví co a jak hrát. Spousta vtipných scének a skvělá britská popová hvězda v podání Russella Branda vám nedovolí udržet vážný výraz na tváři. ()

Philoun1

Lidi kolem Judda Apatowa a jejich tvorbu mám rád tento snímek mě připadal trošku slabší než jejich ostatní filmy ale i přesto jsem se dobře bavil akorát mě vadil ten českej dabing musim se podívat na originál a kdo ví, možná potom i hvězdu přihodím. ()

jenik71

Na rozdíl od ostatních nevidím na tomto filmu nic moc nadstandardního. Především jsem tu nenašel nic z toho, co je pro komedii typické. Pěkná je postava zahraná Russellem Brandem, ten mě alespoň trochu pobavil. Krásné je rovněž prostředí, kde se děj odehrává. Ale to je bohužel vše. Osobně bych tento snímek zařadil spíše mezi psychologické. ()

iantomasik

V rovině konverzačního humoru nadprůměr, celkově ale docela nesympatická slátanina. Pamětihodné scény je obtížné si vybavit už po skončení projekce, ale hodně to tahá nahoru charisma Jasona Segela. ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru