necisty

Trochu jiná zápletka, hezký konec, kvalitní herci a vtip na úrovni (kromě těch plandajících ptáků) dělá z této komedie nadprůměr, který si rád někdy pustím znovu. ()

Juto

Tento film je veľmi dobre zrežírovaný, s pútavým príbehom a veľmi zábavnými situáciami. A je tiež veľmi dobre napísaný. Okrem toho, že je to strhujúce, je to aj veľmi zábavné. Scenéria je tiež úžasná a kamera to pekne zachytila. Výkony sú na špičkovej úrovni, Jason Segal a Mila Kunis sú veľmi sympatickí a majú medzi sebou ľahkú chémiu. 8/10 ()

c.tucker

Opět senza komedie z produkce Judda Apatowa (s porovnání k ostatním jeho počinům slabší, ale stejně nářez). Začátek trochu mírnější, ale pak se to rozjelo na plný koule (hláškující Paul Rudd a.k.a. Chuck, Jonah Hill, bomba písně, ulítlej rocker Snow, borec Jack McBrayer (týpek ze seriálu 30Rock) atd.). K tomu ještě pěkné hlavní herečky Mila Kunis a Kristen Bell. ()

Davosh

Cokoliv, co vzejde od Apatowa, je prostě skvělé. Kopačky se nádherně zařadily do řady k Superbad a Zbouchnuté a všechny 3 filmy beru jako rovnocené. Prostě příjemná zábava na večer. Už se nemůžu dočkat, co dalšího z Apatowovi dílny vyleze. ()

dr.fish

Dementní první polovina filmu naštěstí zachráněna polovinou druhou. Tam už se dalo i něčemu zasmát. Ovšem je to stále jen průměr. ()

Riley

Jak může tak krásná holka jako Mila Kunis být s takovým antisexy typem jako je Jason Segel? Tahle dvojice se k sobě prostě nehodila a hlavní hrdina mi potěšení z jinak naprosto super komedie kazil.70% ()

campix

Nebudu tady říkat jak jsou Kopačky skvělá romantická komedie. V mnoha ohledech by se dalo říci, že je hodně průměrná nebo že existuje spousta podobných komedií. Jenže ta pohodová nálady a herecké obsazení u mě zařadila Kopačky na špičku žebříčku tohoto žánru. Prostě Kopačky mi dali něco navíc, co od filmů hledám. V tomto případě neskutečnou pohodu a dobrou náladu. Kdykoliv se podívám znovu a bez váhání. ()

BoXBe

Špatně natočené, špatně napsané, brutálně špatně napsané, totálně o ničem, naprostý brak, vymazání mozku, zbytečný nevtipný film a plýtvání filmovým plátnem. Chybí jakákoliv scéna, které obsahuje vtip nebo kvalitu. Nic. Prosté nic a špatně vyrobeno a vůbec je to to nejslabší, co jsem viděl za posledních několik let s tak vysokým hodnocením jiných diváků. ()

Loki81

Dnes jiz ma druha shlednuta romanticka komedie. Diky tomu, ze ta prvni byla lejnovita Made Of Honor, sbiral jsem sily na druhy film podobneho zanru ve stejny den s opravdu velkym usilim... a jsem rad ze jsem je nasel. Sice prumerna, presto misty usmevna a zabavna vec, kde pobavi hlavne muj oblibenec z 'How I Met Your Mother' Jason Segel... ovsem na ctvrtou * jsem klady nenasbiral... 3,5* ()

otík

Vesměs příjemná, až možná ke konci nad očekávání pohodová romantická komedie, která však místy svou mluvou příliš nezapadá do klasických romantických dojáků. Ale možná právě proto má své kouzlo. Herečky jsou zde krásné, zato mužské postavy mi moc neseděli, hlavní hrdina je moc velký slzopudič a ani ostatní klasičtí Apptowovi herci nejsou tak vtipní jak bývali. Ale nakonec je to příjemných 110 minut. ()

bartias

Kristen Bell je tradičně okouzlující, Mila Kunis sympatická a Jason Segel se snaží sršet vtipem. Když zpívá love song ze svého muzikálu Dracula nebo si hraje na Gandalfa ("You shall not pass!"), daří se mu to, jinak ho ale spolehlivě zastíní šílený extrovert Russell Brand. Škoda, že tolik fórků vyzní otřele a okoukaně. ()

tom88

Rozhodne nie zlý film, no neprišiel mi až taký dokonalý. Príbeh vcelku jednoduchý, situácie obyčajné a nie ani moc vtipné. Charaktery naozaj rôznorodé. Herci boli fajn, ale pre mňa žiaden zázrak. Zopárkrát som sa zasmial, ale to je tak všetko, inak mi to prišlo trocha zdĺhavé a miestami otravné. No musím priznať, že je to minimálne lepší priemer, ale ja idem s hodnotením nižšie. 66% ()

tomeek

Velice povedená dospělá komedie, která se obejde bez prasáren. Jason je klasicky skvělý, obě holky kočky a Russel Brand je v roli bohémského umělce naprosto špičkový! Velice pohodový film pro jakékoliv počasí :) ()

sir-dave

Mila Kunis is so sweet! Další povedená romantická komedie s neuvěřitelným množstvím hlášek, vtipných scének, trapných situací a spoustou známých herců. Jediné co mi vadilo byla hlavní role. Možná tím, že jsem ještě nezačal sledovat HIMYM, ale Jason Segel mi přišel strašně nesympatický. ()

Noviik

Vtipné, zábavné a přitom vůbec trapné. Tedy to, co chybí velkému množství současných komedií. Jason Segel je skvělý, zbylá trojice hlavních hrdinů je také velmi příjemná, zejména dvojice dam. Ke konci jsem už ale moc nevnímal, až pak v závěrečné divadelní scéně. ()

SeanLSD

Začať mainstreamovú romantickú komédiu nahým plačúcim chlapom, ktorého hrám aj som si ho sám napísal, chce poriadne gule. Takému filmu kopačky rozhodne nedám - zvlášť s až takmer do konca udržiavanou vysokou latkou toho tzv. židovského humoru. ()

Vecko99

Marshal (Seagal) umí nejen v seriálech a tady to prodal naplno. Parádní podívaná pro ty, kteří se rádi zasmějí dobrému, ale někdy i primitivnímu vtipu. Opět komedie o nekomediální tématu, i když je něco z čeho si nemůžeš dělat srandu? ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru