Bezstarostný sex

• Kanada Young People F***ing (více)

Sex může být pořádná fuška! Rozmarná komedie ukazuje čtyři páry a jednu trojici během bláznivé noci plné divokého sexu. V pěti příbězích sleduje sexuální kontakt od předehry až k doznívání. Všichni zúčastnění jsou vystaveni dlouhé řadě komplikací, než se konečně dostanou k vytoužené metě... (oficiální text distributora)

rozbris

Nečekaně dobrá komedie, která není jen o sexu ale hodně o povídání dvou lidí (muž a žena, popřípadně ještě jeden muž:-D) během sexu o sexu a svém životě sexu:-) ()

piserius

Zajímavý pohled na několik dvojicí, které si spolu užívají. Pohledy jsou ze strany dobrých kamarádů, páru, ex-páru a páru po prvním rande a každý pohled je zcela jiný... ()

bari68

Film? Komédia? .... Nie ... softporno , reklama na Kámasutru a erotické problémy a situácie v ktorých sa nájdeme asi všetci . Nenáročný film, ktorý sa však na nič nehraje a ďalšie plus za dejové kapitoly s vtipnými postrehmi. ()

Herráček

Věc která především mladší populaci zaujme už jen svým názvem.. A provedením nejspíš taky... Jen si nemyslím, že by se v tom dal najít nějaký hlubší podtext... V tomhle filmu bych se nedíval na herectví, protože tady se ani moc hrát nemuselo... Režijně se asi taky moc vyřádit nešlo... A tak to prostě musel táhnout scénář... Kterému se to ne vždy dařilo... To, jak se nejdřív všichni tvářili znuděně a po pauze najednou že si to strašně užívají... Nevím... Snad jediné překvapení v podobě třetí části u mileneckého páru... Jinak to nejspíše nemá co nabídnout... Leda tak příjemný večer s vaší drahou polovičkou... ()

Spike23

Vzhledem k názvu to mohla tedy být lepší podívaná a menší nuda. Ale koukat se na to dalo bez usínání, takže zas tak špatně to nakonec asi nedopadlo. ()

noby

Tak já nevím. Místy je to prázdné, místy moudré. Místy jsou v tom situace normálních lidí, místy doufám, že takhle mimo snad nikdo není (já vím, že je. A nemluvím o nějakých úchylkách). Každopádně, nad rozporuplnými filmy se aspoň trochu zamyslím, takže je to pozitivní. ()

cab

Nekolik typove rozdilnych dvojic se svym zpusobem prodira sexualnimi etapami zhave noci od pocatecni nezavazne konverzace, pres polibek, predehru, samotny sex a konecne rozuzleni. Silne momenty stridaji ty slabsi, takze 50% je krasnym vyjadrenim prumeru. ()

Crackonosc

Milá povídková romanticko-erotická konverzačka. Povídka "první rande" je průměrná, ale zbytek určitě stojí za vidění. "pár" a "spolubydlící" jsou sice trošku přitažený za vlasy, přesto furt vtipný a "ex-pár" s "kamarády" jsou povedený se vším všudy! Autor, jako by si to sám uvědomoval, ukončuje jako první onen průměrný příběh a celý film uzavírá povedenou dvojicí ex-pár/kamarádi, čímž zanechává snímek o mnoho příjemnější chuťový ocas. Navíc člověka hned na začátku titulků songem vyzve, aby na nic nečekal a zhasl světla :D (přesto si počkejte, po titulcích je dojezd...) ---------------------- Přidána jedna hvězda navíc, protože v záplavě veskrze tuctových romantických komedií si tato nezaslouží zapadnout! ()

Ondis

Tohle nebyla komedie, dyť se vůbec není čemu smát, spíš takové krátké povídky...proč ne? Koukatelné. ()

DannyBoy80

75% Bavil jsem se výborně a o to v komedii jde. Není to žádná teen sračka, ale pětipovídkový film čistě o sexu z pěti pohledů různých lidí a z pěti různých úhlů. Bavil jsem se u povídky Přátelé, Spolubydlící, První rande, Manželé. Slabší byli Ex partneři. Některé situace jakoby vypadly z realu, některé jsou silně přestřelené. Co je škoda, že u filmu o sexu je párkrát vidět zadek a zlehka prsa. Přitom slovník je ostrý, záběry už méně. Ale pobavilo. ()

Teabag

Nebylo to zlé. Občas jsem se i zasmál, ale nikdy bych neřekl, že film o sexu může být i nudný. Když to srovnám s The Mating Habits of the Earthbound Human, tak musím říct, že to vlastně nuda byla. Na druhou stranu je pravda, že některé scény byly opravdu trefné a herci byli sympatičtí a herečky krásné. Na 3* to nakonec stačilo. ()

lucijelucije

Bezstarostný sex byla ale ptákovina. Možná pár dobrých momentů, které vystihují určité situace mezi ženou a mužem, tedy hlavně v sexu =) si zajistily dvě hvězdy z milosti. Jinak naprosto o ničem. ()

Jeržik

Mladí lidé prcají, šukají, vymrdávají, zasouvají, vysouvají, pronikají, nasazují, sundavají, kouří, lížou, lžou, kradou, mluví, sedí, stojí, klečí, křičí, brečí, bijí, masturbují, sténají, stříkají, tečou, vlečou a sečou. Pokud vám na tomhle komentáři vadí byť jen jedinné slovo, filmu se vyhněte, jak spermie pasivní antikoncepci. 75% ()

sona123

Film o tom, jak to spolu mladí dělaj...jaký to má průběh a jaké dvojice se mohou sejít (docela dobrý výběr - kamarádi, co si vypomohou, ex, manželský pár, který má roky vášně zdánlivě za sebou, vyhlášený kurevník...). No, nepřináší to nic nového (i když, to s tím manželským párem je trochu edukativní :-) a asi nejzajímavější). Nenudí to, jako třeba film After sex, no a nakonec je prostě jasné, že je to všechno stejně o tom sexu, že? Ještě, že ho máme :-) ()