Yes Man

• USA Yes Man (více)

Maty85

Jako komedie mě to teda moc nepřesvědčilo. Celkově pouze dobrá adreagovačka na nedělní odpoledne, jinak nic....... ()

blitzer

Na začátku jsem byl sice zhnusen z celé "yes" ideologie (hlavně to orwellovské "YES! is the new no!"), ale když tohle nějak překousnete, tak je film celkem zábavnej (Harry Potter rulez :D) a Carrey i Zooey jsou sympatický. Jinak souhlasím s Tetsuem. ()

fars

Lhar lhar v bledemodrem, jenze Lhar byl mnohem zabavnejsi. A to i presto ze napad rikat na vsechno Yes je opravdu zajimavy, ale co z toho? Divate se jak se Jim Carrey uci hrat na kytaru, mluvit japonsky nebo co, behat a fotit v sest rano... ale kvalitnich foru malo. Mimochodem jsem diky tomu filmu dostal pres hubu, posledni co si pamatuju bylo jak se me nejaky bouchac ptal, jestli si to s nim chci jit vyrikat ven. A ja vul podnapilej na to -yes man! Ale prezil jsem se cti :-) ()

BoXBe

Yes Man je dle mého soudu v tom slabším šuplíku Carreyho filmografie. A za jiných okolností bych o svém hodnocení nepochyboval, ale jsou tu i světlá místa. Třeba Zooey Deschanel. Ta na mě působí hypersympaticky a byl bych ochotný se na ten film dívat znovu hlavně díky ní. Už od Terabithie neumím definovat její kouzlo, ale pokaždé mě svýma uhrančivýma očima a nakřáplým hlasem dostane. Carrey podle mě nemá zapotřebí scény jako je uklouznutí na zem a protézovou seanci, ale pořád umí být vtipný a spolupracoval s dobrým týmem, takže občas baví i tím, co ani není vidět jako třeba Red Bull večírek, na který se váže následný běh s foťáky, což je dle mého soudu nejúsměvnější část filmu, ale jinak jsem pohledal. Takže řekněme si upřímně, filmy s Carreym sleduju jen kvůli Carreymu a dal bych si po čase spíše Truman Show než zpívání na římse. Zooey je hodně fajn a taky by mohla ven ze skořápky uťáplých holek k civilnější postavě a la učitelka hudební výchovy. No a ten zbytek tak nějak proplyne, ničím se nezapíše, ničím neurazí. Zlatý střed, podkres pro sobotní večery v českých domácnostech, nic víc. ()

Googlak

Perfekná komédia, ... Pri ktorej sa da fakt úžasne odviazať, ... Jim carrey sa vrátil a jeho rola v tomto filme ma prekvapila , ... Lebo nebola zahratá tak šialene ako ostatné jeho úlohy, ... A to sa mi páčilo - BRAVO!! ()

dr.fish

Nemohu říci, že bych se párkrát nezasmál, neboť se rád bavím. Mám Careyho rád, proto jsem vydržel. Film není nic víc než rodinnou komedií na neděli se vším všudy co k ní patří. Milý, vtipný, místy inteligentní a místy naprosto tupý a dementní. 70% ()

Blackros

I přes moji neoblibu amerických komedií musím přiznat že tato se řadí k lepším. První půlka svižně a vtipně ubíhala, ale autoři tempo bohužel neudrželi a tak musím srazit pár hvěždiček dolů. Každopádně pořád slušný výkon. ()

Ice123

Poměrně vydařený film. Nebudu to natahovat a řeknu jen, že těm kdo mají rádi humor Jima Carreyho tak se jim to určitě bude líbit a těm co ho rádi nemají, tak se na to raději nekoukejt ;) 80%. ()

Icefist

Yes Mana nebudu oslavovat, ale rozhodně ani zatracovat. Patří mezi ty komedie, které během stopáže příjemně utečou, v následujících dnech z toho vyprávíte kámošům/kámoškám vtípky, a pomalu se to nějak vytratí z mysli a zbyde jen vzpomínka na onu hlavní myšlenku, na které je snímek založen. A ta je dostatečně neotřelá. Po celou dobu se film snaží pravidelně dávkovat humor (ať už typicky Carreyovsky šílený a přímočarý nebo více promyšlený) a na mě fungoval. O což mi jde v komediích především. 70 % Oblíbená část- chilli omáčka ()

KajusaK

To byla taková blbina až to bylo vtipné..Typický happy end a celkem nijaká zápletka tomu ubraly, ale i tak pohodička..Jim Carrey samozřejmě nahodil celému filmu elán..Už jen za Jimmyho dvě hvězdy :)) .. :D) scénka s potterem byla nejlepší :D) ()

FrankSusta

V jádru věci to je vlastně moc milá komedie s romantickým podtónem a překvapivě vážnějším Jimem Carreym. Jen v pár okamžicích lehce nevhodné a i nepochopitelné pro mladší publikum, ale to nejspíše není úplně cílová skupina. Tohle stejně asi nejvíce útočí na lidi v krizi středního věku, což asi zcela respektuju a i přes to, že do této kategorie nespadám, jsem si to užil. I když to nebylo pro mě dvakrát tak vtipné jako jiné komedie, stále se jedná o velice příjemnou oddychovku s pár úsměvnými a i hlubšími momenty, které Vám dobrou náladu vytvoří. ()

czejny

No konečně. Jim Carrey je zpět s kvalitní komedií a se všemi těmi jeho xichty a džouky. (Yes, man!) I když se někomu humor Jima Carreyho může zdát ujetý, mám pro něj slabost. Proč se občas nezasmát takový blbině jako, když si úředník v bance začne omotávat izolačku kolem hlavy a vypadá jako zvoník z chrámu Matky boží. (Yes, man!) A takových momentů tam je víc...(red bull, red bull, red bull, perskemanzelky.com, filmove vecirky, korejstina,atodo) Hlavní myšlenka byla sice uvedena poněkud nešťastně, protože spolek YES! mi spíš připomínal nějaké setkání Jehovistů (No, man!) Ale co na plat. Ten, kdo chce, se může kouknout do zrcadla a zeptat se sám sebe, jestli neřiká častěji, než je zdrávo, slovíčko "No". (Nechť si pořádně rozmyslí odpověď!) Na zkoušku by se měli pracovníci kina po představení začít ptát odcházejících diváků, jestli chtějí uklidit sál. (Yes, of course, man!) No a třešničkou na dortu nebyl nikdo jiný než Zooey Deschanel. Tahle něžná dívenka je v tomto filmu k nakousnutí. (Yes, man!) Takže, když sečtu všechna Yes a No, jednoznačně vítězí 4 ku 1 "YES". Blahopřeju Peytonu Reedovi (ale Yes mu nikdy neřeknu :-P)! ()

sir-dave

Možná jsem byl ovlivněn cizími lidmi, ale Yes Man nějak nesplnil me očekávaní.. Jim předváděl opět těch svých 1000 ruzných obličejů co dokáže nasadit (scéna s mouchou :D), ale k úplné dokonalosti mi stále tomu něco chybělo. Něco abych se začal nekontrolovaně smát :)). Celkově to je určitě jeden z těch lepších filmu od Carreyho... Dlouho jsem se rozhodoval zda 3* nebo 4*,, nakonec dávám slabší 4* i díky dobrým vedlejším rolím a příjemným songům. Svatá prostoto btw. Nakonec po druhém shlédnutí snižuji na 3... ()

otík

Především v první polovině hodně nudný film, který se však druhou polovinu docela rozjede a konečně začne bavit. Jim Carrey stárne, o tom nemůže být pochyb a po několika vážnějších projektech zkusil štěstí s tímto vtipnějším případem. Moc se mu to nepovedlo, často nemá co hrát - romantiku mu nevěřím, zbytek je jen tlachání o ničem. Nebýt pár opravdu vtipných momentů, nestálo by to za řeč. Potěšilo po delší době vidět, jak vypadá Patrick Labyorteaux alias Bud z JAGu. Hudba: Mark Oliver Everett & Lyle Workman ()

Noviik

Jim Carrey zestárl, vidíte to hned na úvodním záběru. Každopádně odvázat se umí jako za mlada, a když se pro něco rozhodne, tak to dopadne dobře. Tenhle film je dobře napsaný, zajímavým způsobem upoutá a pobaví. Chvílema se smějete jako u podobných starších filmů (lhář, lhář) a chvílema si užíváte americkou love story (která ubrala jednu hvězdičku k dokonalosti). Každopádně se film povedl a hodně se mi líbila Zooey Deschanel, která Jimovi schopně sekundovala. Jim obmotaný lepící páskou či jako Harry Potter je ale parádní a nenapodobitelný! ()

Rockwood

No... normální průměrná komedie, která pobaví, ale nerozesměje. Navíc bych řekl, že se nejedná o nic originálního. Příběhů o napravených, nebo o nudných lidech, kteří změní životní styl na pestřejší tu je hodně. Dost na to, abych v tomhle filmu neviděl žádnou výjmečnost. ()

Pája=)

strašná pecka! tak dlouho jsem se už nepobavil. Taková nenucená, velice inteligentní zábava, která by bez Jima byla o několik úrovní dole :) YES ! ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí