Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Madison
  ****

  Nečakala som nič veľkolepé a Jimove ,,svalové kompetencie" nie sú ničím prevratným. Na druhú stranu, je to tak uvoľňujúce a zábavné, že som nemohla uveriť, že je Jim stále tak atraktívny chlap. Výsledok? Bola som veľmi milo prekvapená. Prehodnotím svoj život, aby som neskončila zabarikádovaná vo svojom domácom hniezdočku? Komediálne odsúdenie introvertne zmýšľajúcich ľudí.(15.1.2009)

 • Psema
  ***

  Oproti Lhář, lhář mnohem méně mentorské, oproti Božskému Bruceovi mnohem méně zábavné a až na tu romantiku vlastně naprosto nijaké. Scénář je katastrofální a ze slibného JEDNOHO nápadu těží zhruba 20% potenciálu. Carrey a jeho nejlepší kamarád obličej ale zachraňují co se dá (další důkaz, že komedii dělají z poloviny dobří herci), Zooey je překrásná a dostatečně trhlá, aby Carreymu stačila, a když Reed začne výrazně brnkat na romantickou strunu, dá se tenhle návrat komediálního krále do svého rajónu bez problémů dokoukat. Žánrovou revoluci hledejte jinde, tady se jede na jednohubkovou jistotu. P.S.: Křečovitější product placement jsem v hollywoodském filmu snad ještě neviděl.(7.1.2009)

 • gudaulin
  ****

  Jedna z těch lepších romantických komedií současnosti, která v drtivé míře staví na hlavním představiteli, kdy právě Jim Carrey je hlavním tahounem a díky němu nakonec Yes Manovi uděluji čtvrtou hvězdičku. Zooey Deschanel hraje také solidně, ale pouze přihrává hlavnímu hrdinovi. Jim Carrey je známý excentrický komik, ale tady filmový humor funguje právě díky tomu, že Carrey balancuje přesně na hraně mezi nadsázkou a přehráváním. Snímek si tropí blázny z nejrůznějších kurzů, které mají psychologickými metodami vylepšit osobnost. Jim Carrey se propracoval do pozice nevděčného bubáka a na radu přítele se pokusí otevřít světu. To má ovšem své důsledky... Celkový dojem: 70 %.(16.12.2009)

 • RHK
  ***

  Ano. Spíše pozitivně laděný film :) než komedie, který mne docela potěšil a dost možná i trochu ovlivnil. Ačkoliv Jim Carrey zrovna není můj oblíbenec, můžu ocenit jeho vyspělý herecký projev více než práci ostatních tvůrců filmu. Trailer: http://www.csfd.cz/film/235032-yes-man/videa/(15.10.2011)

 • KarelR
  ****

  Gumový Jim ždíme hodinu a půl až trapně prostoduchou zápletku, ale když odhlédnu od nudného úvodu a vynuceného konce, bavil jsem se víc než dobře. Kytarová scéna navíc dává vzpomenout na časy, kdy se do filmů tyhle úlety sázely čistě pro radost, a Zooey Deschanel je zřejmě nejsladší herečka současnosti. Nejen kvůli ní si to na DVD klidně dám ještě jednou. 7/10(21.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace