Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  *

  Film pro stádo. Elementární logika nepřítomna. Hvězda za oči Zooey, na víc fakt nemá. Kdybyste tušili, jak byl ten počáteční negativismus inspirující.(19.2.2009)

 • ORIN
  *

  Tetsuo se alespoň smál. Hvězdu za Zooey Deschanel a song Munchausen od Proxy, jinak vomiting, throwing up etc.(23.1.2009)

 • Radek99
  ***

  Jak by to dopadlo, kdyby kultovní Věčný svit neposkvrněné mysli nenatáčel genius Michela Gondryho, ale dostal by ho na starosti specialista na žánr romantické komedie režisér Peyton Reed...(11.12.2011)

 • Ainy
  ***

  Jim Carrey je vynikající komik a téhle komedii dává svůj osobitý punc jedinečnosti. Přesto se mi jevila jako další v řadě těch s otřepaným scénářem. Člověk, který se díky náhodě zamiluje, následují chvilky štěstí, pak příjde klasicky šokující novina, rozchod, snaha o usmíření, předstíraný nezájem, definitivní usmíření, polibky, závěrečný potlesk (i když ten tam vlastně překvapivě chyběl)... Vše je na jedno brdo, ale jak říkám, díky Jimimu je celá o stupeň zábavnější.(26.4.2014)

 • dobytek
  ***

  Začátek filmu je hodně dobrej, ale od chvíle, kdy Jim Carrey začne na všechno odpovídat "ANO", se z toho stane taková obyčejná romantická komedie a Jim Carrey celou dobu akorát pobíhá sem a tam a koná dobrý skutky. Ale najdou se tam i nějaký povedený scény (např. obvinění z teroristickýho útoku nebo mejdan ve stylu Heryho Potrata). Nenadchne, neurazí - 3 hvězdičky.(6.6.2010)

 • - Poté, co Carl dozpívá sebevrahovi, vykřikne "I've got blisters on my fingers!" Tuto hlášku zařval Ringo Starr na konci písně "Helter Skelter", v originální podobě je možné ji slyšet na albu The Beatles (Bílé album), kde byla v této písni ponechána. (#47)

 • - Munchausen by proxy, což je název fiktivní kapely Allison (Zooey Deschanel), je ve skutečnosti označení syndromu, kdy někdo záměrně způsobuje zranění nebo nemoci jiné osobě, aby se jí dostalo pozornosti v nemocnici. Nejčastěji se toho dopouští matky na svých dětech. (ThinkGeek)

 • - Auto, ve kterém Jim Carrey uvízne na kopci za městem, je legendární BMW 325 kupé, model karoserie e30. (Warsheek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace