Nečakala som nič veľkolepé a Jimove ,,svalové kompetencie" nie sú ničím prevratným. Na druhú stranu, je to tak uvoľňujúce a zábavné, že som nemohla uveriť, že je Jim stále tak atraktívny chlap. Výsledok? Bola som veľmi milo prekvapená. Prehodnotím svoj život, aby som neskončila zabarikádovaná vo svojom domácom hniezdočku? Komediálne odsúdenie introvertne zmýšľajúcich ľudí.(15.1.2009)

• arachneuss

V roce 2006 jsem usnul na dvě minuty při snímku Šifra mistra Leonarda. V roce 2009 jsem usnul hned dvakrát na pět minut při snímku Yes Man. Uznávám že nápad "na každou otázku odpovíme ano" je originální. Také uznávám, že jsem se i párkrát zasmál (muselo se ale jednat o opravdu vtipné Yes scény např. emaily, letáčky, Yes Guru a sebevrah), to ale nic nemění na faktu, že jakmile došlo na romantiku - "vážné" věci, tak jsem (nelžu) usínal a opravdu se mi to podařilo. Jim Carrey má co se týče vylomenin svá léta za sebou a v současnosti bych jej raději uvítal v dramatu typu Věčný svit neposkvrněné mysli, než v této crazy komedii. Najednou mi připadal opravdu jako "skoro" padesátník, ne jako komik z dob Božský Bruce či Lhář, lhář. Pokud mne tedy hlavní postava zklame (Carrey je skvělej, ale mně tady opravdu nepřipadal jako týpek schopný dělat vtipy), u filmu usnu a zasměji se vtipům jen cca jednou za 25 minut, tak nemohu dát vyžší hodnocení než lepší dvě. Možná tomu dát druhou šanci, i když bych to spíše viděl na DVD.(21.1.2009)

• Le_Chuck

No Man. 30%(18.7.2009)

Na ziadny trailer tejto komedii si nepamätam a tak som teda nic neocakaval a bol som velmi milo prekvapeny. Aj vdaka naivnemu a jednoduchemu scenaru, ale i vdaka Jimovi sa podarilo natocit reziserovi Reedovi skvelu zabavnu komediu, na ktorej som sa s chutou v niektorich scenach zasmial i nahlas a preto ma moj obdiv, pretoze som naozaj cakal jednoduchy priemer alebo dokonca podpriemer. Este som si spomenul, ze Jim Carrey mal tak trosku podobnu komediu KLAMAR, KLAMAR (1997), kde musel namiesto ano stale hovorit pravdu, ale to uz som veelmi dlho nevidel. Reziser Peyton Reed natacal casto serialy, ale ma v reziserskej filmografii aj ine komedie: napriklad BRAVO, GIRLS! (2000) s Kirsten Dunst, KASLU NA LASKU (2003) s Renée Zellweger alebo ROZCHOD! (2006) s Jennifer Aniston... 11.08.2010 ________ Jim Carrey - (Carl Allen) +++ Zooey Deschanel - (Allison) +++ Bradley Cooper - (Peter) +++ John Michael Higgins - (Nick) +++ Rhys Darby - (Norman) +++ Danny Masterson - (Rooney) +++ Terence Stamp - (Terrence Bundley) +++ Hudba: Mark Everett, Lyle Workman +++(11.8.2010)

Škoda, že v tom kurzu, jak na všechno odpovídat ANO, nebyla ta slečna ze sobotní noci z Lucerna music baru, která mě řekla NE.(10.2.2009)

• - Odkaz na film Yes Man můžeme najít v počítačové hře Fallout: New Vegas, ve které existuje stejnojmenný robot naprogramovaný tak, že nemůže říci ne. (lisak81)

• - Scéna skoku z mostu se točila pro jistotu až v poslední den natáčení. "Jeho výraz ve filmu, když stojí na kraji mostu je opravdový - směs vzrušení a čisté hrůzy," dodal režisér k Jimu Carreymu. (Politik)

• - Jack Black měl hrát hlavní roli. (HellFire)