Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko
  ****

  Na ziadny trailer tejto komedii si nepamätam a tak som teda nic neocakaval a bol som velmi milo prekvapeny. Aj vdaka naivnemu a jednoduchemu scenaru, ale i vdaka Jimovi sa podarilo natocit reziserovi Reedovi skvelu zabavnu komediu, na ktorej som sa s chutou v niektorich scenach zasmial i nahlas a preto ma moj obdiv, pretoze som naozaj cakal jednoduchy priemer alebo dokonca podpriemer. Este som si spomenul, ze Jim Carrey mal tak trosku podobnu komediu KLAMAR, KLAMAR (1997), kde musel namiesto ano stale hovorit pravdu, ale to uz som veelmi dlho nevidel. Reziser Peyton Reed natacal casto serialy, ale ma v reziserskej filmografii aj ine komedie: napriklad BRAVO, GIRLS! (2000) s Kirsten Dunst, KASLU NA LASKU (2003) s Renée Zellweger alebo ROZCHOD! (2006) s Jennifer Aniston... 11.08.2010 ________ Jim Carrey - (Carl Allen) +++ Zooey Deschanel - (Allison) +++ Bradley Cooper - (Peter) +++ John Michael Higgins - (Nick) +++ Rhys Darby - (Norman) +++ Danny Masterson - (Rooney) +++ Terence Stamp - (Terrence Bundley) +++ Hudba: Mark Everett, Lyle Workman +++(11.8.2010)

 • Aluska88
  ****

  Po dřívěji zhlédnutém I Love You Phillip Morris začínám k Jimovi Carreymu nacházet jisté sympatie. Bláznivá, zábavná, avšak typicky americká komedie s obrovským množství obličejových grimas pana Carreyho. Rozkošná Zooey Deschanel a krásný Bradley Cooper. Na jednu stranu má ideální obličej Hollywoodského playboye, na tu druhou má však jeho tvář velmi zajímavý a specifický vzhled. A ty jeho, zářící, modré oči...:)(16.10.2011)

 • AngelAngie
  ***

  U Jima to mám tak, že u něj nepozoruji, jestli dřív byl "lepší" nebo "horší"... nepozoruji u něj, jestli to přehání s mimikou nebo ne, pro mě je Jim Carrey herec, velmi dobrý herec a hl. herec, který mě nikdy nezklamal a nikdy nezklame, jako obyčejnou vtipnou podívanou - proč ne, stejně tak jako on patří v USA k mainstreamu, který uspokojuje celá publika, u nás je tak tomu s téměř celou českou kinematografií, že je na to takhle dělaná, takže proč si "nespravit" chuť i tou americkou... tyhle filmy nevyhledávám, ale ráda se nechám přesvědčit o tom či onom, jestli je ten film brak nebo ne. Tohle je pro mě lepší průměr, ve scéně, kdy se omotal izolepou, tak jsem smíchy padala... :)(4.7.2009)

 • hellstruck
  *****

  Tomuto snímku kupodivu říkám "ANO".Proč kupodivu?Protože filmy s Jimem Carreym ráda prostě nemám,pro mě to není herec,ale občas spíš jen idiot s dobrou a dobře využitelnou mimikou.Ale tady nebyl tak příšerně nesnesitelný,celé to bylo celkem vtipné a navíc i romantické..Jsem ráda i za Zooey,která se mi sice ke Carreymu vůbec nehodila,ale nakonec jsem jejich vztahu fandila.(15.10.2011)

 • Psema
  ***

  Oproti Lhář, lhář mnohem méně mentorské, oproti Božskému Bruceovi mnohem méně zábavné a až na tu romantiku vlastně naprosto nijaké. Scénář je katastrofální a ze slibného JEDNOHO nápadu těží zhruba 20% potenciálu. Carrey a jeho nejlepší kamarád obličej ale zachraňují co se dá (další důkaz, že komedii dělají z poloviny dobří herci), Zooey je překrásná a dostatečně trhlá, aby Carreymu stačila, a když Reed začne výrazně brnkat na romantickou strunu, dá se tenhle návrat komediálního krále do svého rajónu bez problémů dokoukat. Žánrovou revoluci hledejte jinde, tady se jede na jednohubkovou jistotu. P.S.: Křečovitější product placement jsem v hollywoodském filmu snad ještě neviděl.(7.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace