• Tosim

Film pro stádo. Elementární logika nepřítomna. Hvězda za oči Zooey, na víc fakt nemá. Kdybyste tušili, jak byl ten počáteční negativismus inspirující.(19.2.2009)

• ORIN

Tetsuo se alespoň smál. Hvězdu za Zooey Deschanel a song Munchausen od Proxy, jinak vomiting, throwing up etc.(23.1.2009)

Jak by to dopadlo, kdyby kultovní Věčný svit neposkvrněné mysli nenatáčel genius Michela Gondryho, ale dostal by ho na starosti specialista na žánr romantické komedie režisér Peyton Reed...(11.12.2011)

Jim Carrey je vynikající komik a téhle komedii dává svůj osobitý punc jedinečnosti. Přesto se mi jevila jako další v řadě těch s otřepaným scénářem. Člověk, který se díky náhodě zamiluje, následují chvilky štěstí, pak příjde klasicky šokující novina, rozchod, snaha o usmíření, předstíraný nezájem, definitivní usmíření, polibky, závěrečný potlesk (i když ten tam vlastně překvapivě chyběl)... Vše je na jedno brdo, ale jak říkám, díky Jimimu je celá o stupeň zábavnější.(26.4.2014)

Začátek filmu je hodně dobrej, ale od chvíle, kdy Jim Carrey začne na všechno odpovídat "ANO", se z toho stane taková obyčejná romantická komedie a Jim Carrey celou dobu akorát pobíhá sem a tam a koná dobrý skutky. Ale najdou se tam i nějaký povedený scény (např. obvinění z teroristickýho útoku nebo mejdan ve stylu Heryho Potrata). Nenadchne, neurazí - 3 hvězdičky.(6.6.2010)

• - Poté, co Carl dozpívá sebevrahovi, vykřikne "I've got blisters on my fingers!" Tuto hlášku zařval Ringo Starr na konci písně "Helter Skelter", v originální podobě je možné ji slyšet na albu The Beatles (Bílé album), kde byla v této písni ponechána. (#47)

• - Munchausen by proxy, což je název fiktivní kapely Allison (Zooey Deschanel), je ve skutečnosti označení syndromu, kdy někdo záměrně způsobuje zranění nebo nemoci jiné osobě, aby se jí dostalo pozornosti v nemocnici. Nejčastěji se toho dopouští matky na svých dětech. (ThinkGeek)

• - Auto, ve kterém Jim Carrey uvízne na kopci za městem, je legendární BMW 325 kupé, model karoserie e30. (Warsheek)