Ano. Spíše pozitivně laděný film :) než komedie, který mne docela potěšil a dost možná i trochu ovlivnil. Ačkoliv Jim Carrey zrovna není můj oblíbenec, můžu ocenit jeho vyspělý herecký projev více než práci ostatních tvůrců filmu. Trailer: http://www.csfd.cz/film/235032-yes-man/videa/(15.10.2011)

jednoduchý scénař..ANO! osvědčený humor.. ANO! stálé stejně "debilně" vtipný Carrey..ANO! romantická zápletka.. ANO! happy end.. ANO! -- líbilo se mi to..ANO! dostávala jsem záchvaty smíchu.. ANO! pustím si to znovu.. ANO! doporučuji.. ANO! :)(6.6.2009)

Řek jsem Pájovi napiš k tomu komentář, řekl Ano a komentář je na světě. Řekl jsem přítelkyni pojď na tuhle komedii a ona mi bez problémů řekla Ano. A víte co? Já jsem si v duchu řikal, tohle bude zase parádní nářez a ono opravdu Ano !!! Jim Carrey se po dlouhých čtyřech letech zase našel, v komedii, která pobaví a určitě má hodně zajímavý námět, který má kdekomu hodně co říct. A pár těch scén je tak mocných, že na ně určitě na hodně dlouhou dobu nezapomenu, tak nějak bych řekl, že právě Yes Man je zase jedna z těch Carreyovských komedií, na které jen tak nezapomenu. Jim Carrey totiž září a poboku se Zooey Deschanel opravdu zvládá neuvěřitelné kousky. Mám je oba hodně rád, kéž by se ještě někde objevili spolu. A víte co? Dám pět hvězd, dobrý komedie si to zasloužej, a věřím, že tohle bude jedna z těch, na které určitě budu rád vzpomínat a jen tak na ně nezapomenu a jelikož dobrá komedie v současné době se těžké shání, o to více se tahle cení. A komedie, které jsou vkusné a nemají v sobě ani zbla nechutností, se vyvažují minimálně zlatem.(6.2.2009)

Začátek filmu je hodně dobrej, ale od chvíle, kdy Jim Carrey začne na všechno odpovídat "ANO", se z toho stane taková obyčejná romantická komedie a Jim Carrey celou dobu akorát pobíhá sem a tam a koná dobrý skutky. Ale najdou se tam i nějaký povedený scény (např. obvinění z teroristickýho útoku nebo mejdan ve stylu Heryho Potrata). Nenadchne, neurazí - 3 hvězdičky.(6.6.2010)

Na takéto roly je Jim stvorený. Žiadne hororové Number 23ky a iné nezmysly, ale grimasy, afekty a úsmevy. Tisíckrát opakované vždy pobavia, aj keď pribudla kdejaká vráska, je to starý dobrý Jim. Aj keď sa film vymyká sem tam logike a realite, je to vlastne oddychovka, ktorá má v prvom rade pobaviť a to sa jej podarilo. Čo viac dodať.(25.3.2009)