Slušná zábava, ale jen místy. Na Carreyho poměry nic moc, samotný jeho ksichty už trochu ztrácejí své kouzlo (možná je to stářím), natož když se nemají pořádně o co opřít. Ale o charisma naštěstí ještě nepřišel. Výborná byla postava Normana (Rhys Darby), kolegy v práci. Jejich vzájemné se trumfování v gestech a úšklebcích, když Jim skončí na retarda v izolepě, to považuju za vrchol celého filmu. A zvláštním, sympatickým dojmem působila Zooey Deschanel.(28.5.2009)

Áno, aj ja hovorím filmu a otázkam na jeho kvalitu veľké 'JES'! Všetci vieme, že nám Carrey postupne dokazuje, že vie divákov zabaviť už aj bez svojich vychýrených grimás a ksichtov vo vážnejších žánroch. Ale že sa mu konečne podarí v naozaj vtipnej komédii, v ktorej dáva týmto úškrnom zvýšky zbohom, som naozaj nečakal. Inteligentnú zábavu striedajú milé, strelené a crazy scény, ktoré si ale udržiavajú svoj vysoký (etický) štandard. Základná pointa príbehu je jednoduchá ako facka a po jej prečítaní (trailery som vynechal) som sa obával prúseru, no zdá sa, že scenáristi sa nenechali zlákať vidinou dobre, no lacno a ľahko zarábajúceho príbehu. Príjemná je aj nenútená romantika, ktorá hrá v tomto srandou nabitom filme len druhé husle. Hrá ale čisto a ani na chvíľu nezačne otravovať, ale to je už zásluha Zooey Deschanel. 80%.(8.1.2009)

Jim Carrey je vynikající komik a téhle komedii dává svůj osobitý punc jedinečnosti. Přesto se mi jevila jako další v řadě těch s otřepaným scénářem. Člověk, který se díky náhodě zamiluje, následují chvilky štěstí, pak příjde klasicky šokující novina, rozchod, snaha o usmíření, předstíraný nezájem, definitivní usmíření, polibky, závěrečný potlesk (i když ten tam vlastně překvapivě chyběl)... Vše je na jedno brdo, ale jak říkám, díky Jimimu je celá o stupeň zábavnější.(26.4.2014)

Velice povedená komedie.... Originální příběh a nesmrtelné grimasy Jima Carreyho zaručují dobrou zábavu.(1.4.2009)

Yes! To byla jízda! Dal jsem si dost práce abych film stáhl a podíval se na to co nejdřív. Výsledek - i přes kvalitu videa jsem ihned věděl, že toto se povedlo! Jako vždy skvělý Jim Carrey tentokrát zase ve své kůži, kterou samozřejmě nenechává "ladem", nýbrž ji neustále udává do pohybu (zejména tu na obličeji) a tím nás už léta rozesmívá! :-D Nechybí tomu ani originální nápad, který samozřejmě patří někomu jinému než režisérovi, ovšem zřejmě právě toho napadlo adaptovat knihu Yes Man na filmové plátno. Doporučuju všem!!!(3.1.2009)