Yes! To byla jízda! Dal jsem si dost práce abych film stáhl a podíval se na to co nejdřív. Výsledek - i přes kvalitu videa jsem ihned věděl, že toto se povedlo! Jako vždy skvělý Jim Carrey tentokrát zase ve své kůži, kterou samozřejmě nenechává "ladem", nýbrž ji neustále udává do pohybu (zejména tu na obličeji) a tím nás už léta rozesmívá! :-D Nechybí tomu ani originální nápad, který samozřejmě patří někomu jinému než režisérovi, ovšem zřejmě právě toho napadlo adaptovat knihu Yes Man na filmové plátno. Doporučuju všem!!!(3.1.2009)

Soundtrack Mark Everett a Lyle Workman: 1. Man Up ,2. Bus Stop Boxer ,3. To Lick Your Boots ,4. The Good Old Days ,5. The Sound of Fear ,6. Wooden Nickels ,7. Flyswatter ,8. Blinking Lights (For Me) ,9. Somebody Loves You ,10. Sweet Ballad ,11. Uh-Huh ,12. Keystar ,13. Yes Man ,(12.5.2011)

• Tetsuo

Smál jsem se, ale nelíbilo se mi to. Carrey je srandovní a Zooey Deschanelová srandovní a roztomilá, ale ten film má naprosto zvrácenou morálku. On se tomu scientologickému sektářství neposmívá, ale těží z něj a v podstatě nám podsouvá, že štěstí je výsledkem spontaneity a nikoli dlouhodobé práce. Snímek má momentálně úkol rozhánět chmury v období Krize, ale přitom je naprosto nezodpovědný a nevede k ničemu jinému než konzumnímu typu chování.(7.1.2009)

Takovou komedii jsem potřeboval, a jsem rád, že jsem navštívil kino, jelikož dlouho jsem se tak nenasmál. Po skončení filmu mám chuť vidět znova, u mě 4 hvězdičkové hodnocení...(28.1.2009)

Gumový Jim ždíme hodinu a půl až trapně prostoduchou zápletku, ale když odhlédnu od nudného úvodu a vynuceného konce, bavil jsem se víc než dobře. Kytarová scéna navíc dává vzpomenout na časy, kdy se do filmů tyhle úlety sázely čistě pro radost, a Zooey Deschanel je zřejmě nejsladší herečka současnosti. Nejen kvůli ní si to na DVD klidně dám ještě jednou. 7/10(21.1.2009)