Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

alyssa18

Nemůžu objektivně hodnotit, poněvadž jsem to neviděla celé. A ještě že tak, protože z toho, co jsem viděla, se mi "zvedal kufr". Tohle že má být (podle hodnocení) "to lepší z kinematografie"? Pardon, ale tohle bylo tak trapné, až běda (a to se raději ani nevyjadřuji k dabingu). ()

anli

Kevin Smith umí diváka rozesmát a to jakýmkoliv způsobem.Natočit romantickou komedii z prostředí natáčení porna,to je sám o sobě slušně"ujetý"nápad,chtělo by se říct.A k tomu miniparodie na"Hvězdné války"nazvaná"Hvězdné mrdky"?Nedělá si někdo srandu?Inu,nedělá.V jednoduchém nápadu,jak si vylepšit příjem,rozvíjí Smith nečekaně silnou a také nečekaně vtipnou romantickou komedii.Je to opravdu svižně napsané,skvěle režírované a plné vtipných hlášek a nezapomenutelných dialogů.Herci jsou také skvělí-mezi Elizabeth Banks a Sethem Rogersem to opravdu jiskří-a je vidět,že je to opravdu bavilo.Velmi romantické-s přehledem strčí do kapsy většinu romantických produkcí-a velmi vtipné.Už dlouho jsem se takhle nepobavil.Ano jistě,je to zábava pro dospěláky-což je snad patrné z názvu-takže žádná rodinná podívaná.Ano a také nic pro puritány a to je taky z názvu patrné.Trošičku je film žánrově nevyvážený,chvílemi by měl Smith na pilu zatlačit a chvílemi ubrat(některé"fuckové"dialogy jsou příliš dlouhé).To je ale velmi malinká piha na kráse filmu,kde jsem se opravdu královsky bavil a užíval si romantiky.Takže u mě je to jasných 80%. ()

majxik

Místy dokonalá komedie s nejedním zapamatovatelným okamžikem..... více raději nedodávám... kromě toho... proč to není v erotice? :-D ()

noriaki

Nebýt krásné Elizabeth Banks, tak sem ten film smazal ještě před první třetinou. Párkrát jsem se zasmál, ale většinou to byla bída kombinovaná s nudou a říznutá trapností. ()

ywo666

Len 69%? Taká super komédia? Je pravda, že romantiky tam je na mňa trochu vela a je lacná ale inak je to super film. Fuck you csfd. Také kktiny sú v červených číslach. ()

Monoxid

Začínalo to skvěle. Vypadalo to jako vtipný, originální, nestydatě sebevědomý film. Jenže pak přišla Revenge of the Shit. Začala transformace v romantickou komedii a s každou minutou se moje nadšení snižovalo. Konec s tou scénkou po titulcích to trochu vylepšil, ale fakt, že mě to neuvěřitelně zklamalo, to nezmění. Kdyby film jel od začátku ve stejném duchu až do konce, nebo byl v půlce radši ukončen, prostě kdyby si tu romantickou trapárnu z druhý půlky odpustili, nepochybuju, že bych dala *****. ()

YumiOkami

super komedie se skvelyma hlaskama :D ❝𝘞𝘩𝘦𝘳𝘦'𝘴 𝘵𝘩𝘦 𝘤𝘭𝘪𝘵𝘰𝘳𝘪𝘴 𝘢𝘨𝘢𝘪𝘯? 𝘐𝘴 𝘪𝘵 𝘪𝘯 𝘺𝘰𝘶𝘳 𝘢𝘴𝘴?❞ ()

Brandon odpad!

Ubohej film, jako asi všechno, co točí Smith. Zvláštní, jak stačí dát do filmu pár nahých bab, prasáckých fórů a všichni se z toho hned můžou po... Mě tohle porno vytočilo k nepříčetnosti, nestačím se divit lidské blbosti. ()

swe

Vynikající romantická komedie bez jediného hluchého místa. Tradičně skvělý smithovský humor a herecké výkony ústřední dvojce (hlavně Elizabeth Banks) zajistily pro další Smithovo dítko dalších pět hvězd. ()

Antek

Kevin Smith se vrací a točí opět to samé ... takže se mluví o šuk*ní na všechny způsoby (a se vším), všichni se posílají do h*jzlu a jako ve všech komediích poslední doby -- jsou zde všemi možnými směry a ze všech možných otvorů vystřikovány tělesné těkutiny. Jenomže zatímco tělesný humor v oněch "komediích" je naprosto zbytečný a trapný, ve Smithově podání je to zatraceně vtipné (ale přesto zbytečné). O dialozích se nemá cenu rozepisovat -- jsou výtečně napsané a výtečně vygradované -- zkrátka starý kámoš ze sousedství Smith, který se rozhodl natočit tak trochu jinou romantickou komedii (když už mu ti diváci nezbaštili klasicky střiženou historku o tatíkovi Affleckovi a jeho dcerce), tak jak to umí jenom on (všichni jsme sprostí, působíme jako banda idiotů, ale máme zlatá srdce). Osobně si myslím, že už se z téhle škatulky nikdy nevyhrabe -- ale co, dokud je to zábava, tak klidně dál a ještě houšť. ()

yeniczek

Takhle hodně jsem se u komedie už dlouho nezasmál.. Počkejte.. Zasmál:) U Pineapple express:) Seth Rogen poslední dobou vládne a doufám, že to vydrží.. ()

VasaX

Kevina Smithe mám vcelku rád, jednou natočí něco co mě opravdu pobaví, jindy zase něco, co mě pobaví ale jinak to skřípe. Setha Rogena mám taky celkem rád, i když jeho výkony mi přijdou na jedno brdo, a role se charakterově moc neliší... Od filmu jsem čekal "X-rated nudity" a trochu té oplzlosti. K mému překvapení i přes četnost nahých scén jsem nezaznamenal nějakou extra oplzlost.. vše decentní, vtipné, příjemně přízemní. Takže celý film byla jedna zábavná, sic trochu lehce prokouknutelná, podívaná. Byla to opravdu zábava a čtyři hvězdičky jsou určitě na místě. ()

Timak

Lepší 4 ... je to asi jediný dobrý film se Sethem Rogenem v poslední době a Elizabeth Banks je prostě k sežrání. Přesto pro mě nejlepší byl Justin Long - to nemělo chybu =) ()

Master19

Čekal jsem mnohem víc. V podstatě jsem se téměř nezasmál, protože všechny vtipy jsou jasně čitelné, takže nemá co překvapit. To, že se příběh zvrhne v tupou romantiku jsem čekal, takže to nevadilo. Doposud žádný film Kevina Smithe u mě zatím nezanechal zásadnější stopy, asi si nerozumíme... :-) ()

Aven

Poctivá porce Smithovsky ujeté zábavy ze které však šlo vytřískat o dost víc. Dvojice hlavních protagonistů sama o sobě není skoro vůbec vtipná a tak musí všechno zachraňovat Jason Mewes s neuvěřitelnou zásobou hlášek - Bludný holanďan rulez. ()

Tomesh

Tohle jsem ještě nežral. Smith je hovado, ale vychází mu to úžasně. Ovšem na Chasing Amy to nemá ani z rychlíku, ale člověk se u toho pobaví jako u máločeho! ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)