Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

Ondra16

Tohle byla vážně síla. Zack a Miri se dostávájí do žebříčku nejzvrhlejších filmů. Něco už trošku přes hranici vtipnosti, ale záchváty smíchu byli neskutečné. Seth Rogen hraje každou roli stejně, ale s těma jeho brejličkama, vousama a páčem je prostě k sežrání. ()

Devadesát Dva

Někde mezi všema těma kecama, sexem a zaschlým semenem, někde mezi tím vždycky probleskne Kevin Smith, jako vždy, s něčím vybroušeným - něco, nad čím se zastavíte, momenty a dialogy, u kterých si říkáte, že jsou až příliš povědomé. Zack a Miri (po opětovné projekci 2.7.2016). Romantický film pro muže. ()

Cracker

Seth Rogen je skvelý a mám ho od filmu k filmu radšej. Síce sa moc nehodí do vážnych rolí ale tie kde zo seba robí "blázna" sú skvelé. Nápad to bol celkom odvážny ešte že je dnes takáto doba:D ()

iXtr3m3

Už mi trochu lezú na nervy tie Sethove kombinácie drámy, komédie a romantiky, alebo drámy, komédie a akčňáku, atď. Nevie už natočiť konečne aj niečo priamočiarejšie ale zároveň vypilovanejšie? ()

joora1

Další z řady koukatelných komedií, která pobaví už vlastně svým nevšedním ústředním motivem.Rozhodně není pro slabé povahy, jelikož slovo "fuck" je tam prakticky v každé větě a to je vlastně jen zlomek ze všech různých podivností :).Trošku mi tam vadilo, že se tvůrci snažili o vecpání romantické komedie tak vehementně, že to až nebylo přirozené a nějak mi to tam celkově nesedělo.Do té doby byl film ale hezky rozjetý a příjemně bavil, takže proto 3 hvězdičky. ()

bruceman7

První čtvrthodina 4*, střed 3* a závěr 2* ... dívat se na to dá. Navíc - pokud se chcete obohatit o nová slovní spojení s využitím slovesa "to fuck", neváhejte a shlédněte v původním znění. Výplň volného času za 60%. ()

hefoo

Kevin Smith opäť valí a dokazuje, že film v ktorom neustálne kolujú slová 'vták' alebo 'pička' môže byť stále romantický a vôbec to nepôsobí fekálne a nechutne. Čo viac dodať, Kevin je svetová rarita! ()

Wicky

Kevinovi Smithovi se zase jednou něco povedlo.Nasmál jsem se celkem dost a FUCKUJící dvojka Rogen-Banks jsou ve filmu asi nejvtipnější..Jde vidět že na tomhle si Kevin dal celkem záležet.Přišlo mi že je to tak trochu NECENZUROVANý film protože když natáčijou porno tak to opravdu stojí za to:D..82% ()

Wally

Tohle mne fakt pobavilo...musím říct, že jsem od tohoto filmu nic nečekal a když něco, tak ten americký trapný humor s přiblblými a rádoby vtipnými hláškami o sexu, viz American Pie apod. Díky bohu se moje očekávání nenaplnilo a já jsem se fakt pobavil u příjemné komedie. Filmy s herci jako Rogen, Long nebo Mewes se mi začínají líbit čím dál víc... ()

Michelle75

To bylo fakt ujeté, trapně vtipné,ale někdy naopak opravdu vtipné. Elizabeth Bakns působí tak křehce a mile a Seth je sympoš. Někdy až přes čáru,ale ubíhá to svižně a zachmuřený den pěkně prosvětlí. NO někdy i bulvy vyvalíš.:))) ()

Billie777

Líbilo. Kromě toho, že to je vtipný je to i příjemně romantický, což já jako ženská ráda. Americká komedie o pornu překvapivě kromě toho, že je vtipná, je i docela chytrá a dívá se na ní i dost příjemně. Velké plus jsou sympatičtí herci a postavy. Se sexbombou od vedle jedna z nejlepších komediích o pornu, jehož natáčení očividně není žádný med. :-) ()

Hanys_

Výborná komedie od mistra v oboru. Appatow je sice snaživý učedník, ale pravý král je prostě jenom jeden. Další skvělý pohled do lidských vztahů způsobem, jakým to umí jenom Kevin Smith. ()

baXter

Opravdu nechápu co se komu na tomhle podivným paskvilu líbilo. Asi mi neco velkýho uniklo, jinak si to vysvětlit neumím. Zasmál jsem se akorát jednou a to, když mu ta nadržená bloncka posrala xicht. Odpad nedám jen protože jsem to možná fakt nepochopil. ()

Orthank

Hneď na úvod sa musím priznať,že ani v tom najbláznivejšom sne na absolútnej podlahe mojej duše by ma nenapadlo, že i porno sa dá pozdvihnúť na niečo pozerateľné a žalúdočne stráviteľné. Samozrejme Zack and MIri Make A porno nie je v žiadnom prípade porno- i keď sa na neho snaží z celej sily podobať- no isté prvky sú jasne viditeľné.Je to len obálka niečoho skrytého vo vnútri.Vo vnútri,tam niekde pod povrchom, ktorý nie je až také ťažké poodhaliť sa skrýva priezračná romatická komédia, zo síce drsnými a nechutne oplzlými scénami a slovnou zásobou,zato však zo všetkým čo k tomu patrí.A tak ako ani vy neviete či to vo vnútri je dobré alebo zlé, tak ani skúsený režisér Kevin Smith sa nedokázal rozhodnúť a hlavne dať pozor na drobnosti posúvajúce film do tak trochu iného svetla.Dokonca i jemu sa "ponešťastilo" zaniesť do príbehu ten najtradičnejší prvok každej romantickej komédie,čo by som nazval prostým a výstižným súvetím "Rozchod dvoch milujúcich sa ľudí, pre jedno malé nedorozumenie, a ich následné precitnutie do pravdy o tom druhom":-)and Happy Ending?!Nie ,už z hviezdičiek je jasné, že až také strašné to nie je.Veď aj majster tesár sa utne. Na druhej strane, Kevin Smith ako scenárista si na nás pripravil oveľa viac perličiek (vymýšľanie názvu pre porno snímok,balenie dvoch gayov na maturitnom plese alebo jednoduché ohrievadlo na ruky v rozkroku jednoducho vyvoláva záchvaty smiechu ), na ktorých sa nasmejete vskutku požehnane.Rozohral tak komédiu o láske jedného kamarátstva,na ktorú sa treba pozerať minimálne z interglaktického nadhľadu, aby ste sa vo svojom zvrhlom a zároveň umelecky cítiacom vnútri nepristihli pri výčitkách, že ste sa práve pozerali na film o porne bej jediného prerušenia, ba dokonca bez jedinej "cikpauzy".Popravde nevidel som ani jedných slávných a kultových "Klerikov", no nejak tak vo vnútri cítim, že im popri tom Smithovsky uletenom humore tak trošku chýba práve táto linka romantiky.A nech to už znie akokoľvek sladučko,jedno je isté:Zack and MIri Make A Porno stojí za tých 90 minút z vášho času,a to bez ohľadu na to či uznávate porno ako také:-) alebo sa radšej pobavíte na vtipných scénkach , ktoré sa trvácne vryjú do kľukatých závitkov každej pamäti. ()

Ratherfly

Zack: What's your name? Lester: Lester... Lester the Molester Cockenschtuff. Zack: Wow. That's a great porn name. Lester: I get to pick a porn name?... Then I want to be called Pete Jones. :) parádní záležitost (navíc romantická linie příběhu je tady skvěle vyvážená ke zbytku příběhu, prostě... wow, that's a great almost porn movie) ()

lukasch

Pokud máte rádi Kevina Smithe a zároveň filmy z produkční dílny Judda Apatowa, bude se vám film líbit. Není to revoluce, ale čistá radost z toho, že vidíte své oblíbené herce v dalším bláznivém snímku, který zachycuje realitu více než mnohé filmy, které se berou příliš vážně. A i bez Jay a Silent Boba se obejdu :). Jediné co film podle mě kazí je Brandon Routh, který možná vypadá dobře, když si obleče slipy na elasťáky, ale stejně jako v Supermanovi dokazuje, že prostě hrát neumí. Zato Justin Long v podání jeho přítele byl skvělý. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)