poster

Náhradníci

 • USA

  Surrogates

 • Slovensko

  Náhradníci

 • Slovensko

  Klony

 • Velká Británie

  Surrogates

Sci-Fi / Akční / Thriller

USA, 2009, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  **

  Před 11ti lety Nejvyšší soud rozhodl o použití NÁHRADNÍKŮ v každodenním životě….. Námětem je zaděláno na zajímavé sci-fi. Kombinace životnosti strojů a lidské elegance má něco do sebe. Zajímavosti úvodním 30ti minutám neubírá ani zjištění, že se B.Willis nakazil ,,vlasovou“ mánií (od N.Gageho). Pak přichází honička, která je trochu trapná, ale je třeba brát v úvahu, že mít schopnosti je prostě ,,in“ a může je tedy mít i kdejakej náhradník. Willisův věčně rozsekanej ksicht už přestává fungovat a korunu všemu nasadí závěr, jenž je pouhou bez emoční nenapínavou kravinou. A přitom to možná chtělo jen nějakého náhradníka na režisérské židli. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(20.11.2009)

 • Le_Chuck
  ***

  Sterilita do posledného elektrónu. Unplugged. 50%(22.11.2009)

 • Tom Hardy
  ***

  Vynikající nápad, který je utlučen do téměř katatonického stavu scenáristickou leností. Paradoxně to má alespoň ten vedlejší efekt, že když už se samotnému fungování společnosti nevěnují tvůrci, může tak činit divák, (otázka za všechny - dovolila by společnost, aby Náhradníci nevypadali jako jejich majitelé? - možná tehdy, pokud by se tím na veřejnosti eliminovala homosexualita a jiné rasistické fobie - jedna z možných teorií, film se k ničemu podobnému bohužel nevyjadřuje). Willis drží a táhne, dámám to proklatě sluší, Mostow šlape na plyn v rámci možností a sem tam na diváka pomrkne nějaký milý detail (třeba plakát na opravdu brutální fotbal). Každý s trochou fantazie bude ale brečet nad tím potenciálem a bude zmaten z toho, co nám vlastně tvůrci chtěli říct. Že je špatné "mít Náhradníky, díky kterým přicházíme o lidskost, i když nejsou rasové rozdíly a nemoci"? Nebo že je v pořádku "bojovat za lidskost, pokud člověk vypadá jak obyvatel prasečáku"? Škoda, přeškoda. Z potencionální sci-fi roku se stala vizuálně vymazlenejší epizoda Krajních mezí se zmateným poselstvím.(8.10.2009)

 • Gilmour93
  *

  Blade Rubber aneb poruchový Mostow definitivně zkratoval.. Plytká sociální sonda o robotcích ze zeleného želé a dekubitech jejich asociálních operátorů - to vše nastříkáno barevným lakem komerčního balastu, co jen stěží zakryje tu nudu k uzoufání a scénář na úrovni besídky mateřské školy. Navíc Willis, jehož dermacolový náhradník s blond parukou spíše připomínal postarší plod buku, tu podal asi nejotřesnější výkon své dosavadní kariéry. Jestli on nakonec za sebe neposlal na plac taky náhradníka.. A nebo má toho svého s podobou A.Kutchera v ložnici Demi Moore?(26.9.2011)

 • B!shop
  ****

  Jak tu mnozi zminujou, i me prislo, ze ackoliv vizualni stranka je docela povedena a triky na solidni urovni, stejne to vypada jen jako drazsi becko. Nicmene povedeny becko. Mame tu docela solidni pribeh se skvelou myslenkou a stylovej konec. Herci se docela snazi a nejvtipnejsi je, jak kazdej jako nahradnik vypada sexy a jako lidi jsou vsichni desne osklivy, plesaty, vrascity a podobne a nektery vypadaj, jak kdyz je maskeri proste jen nenalicili. Problem je, ze Bruce jako nahradnik vypada jak teplous po plastice, nastesti ho za chvily vystrida pravej Bruce a ten uz vypada radne cool a sem tam utrousi i nejakou tu hlasku. Film ma navic jen na podobny tema ubohejch 80 minut, takze neni cas se nikde zdrzovat a v solidnim tempu uhani kupredu. Problem je, ze to je cely tak trochu nedotazeny a film nedokaze moc strhnout, cemuz taky napomaha absence jakykoliv ultra cool akce, kterou by si clovek zapamatoval. Proste neurazi, nenadchne.(17.10.2009)

 • - Do filmu vymysleli tvorcovia nové odvetvie - industriálnu kozmetiku. Salóny krásy, kam si chodia klony po dokonalý výzor, pripomínajú skôr autodielne. (pokerkiller)

 • - Radha Mitchell si ihned po získání role obstarala původní komiks, protože jí příběh velmi zaujal. (Avalon820)

 • - James Cromwell si zahral vynálezcu robotov aj v ďalšom filme - Ja, robot (2004). (QooBo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace