• Hakha

Od velkého obsazení a zajímavého tématu jsem ani v nejmenším nečekal, že to bude tak nenapínavá a nemastná podívaná. Skvělý nápad se nezapře, ale provedení je otřesné, jeden z dalších filmů, kde je promarněn potenciál. Škoda to velká, tak tuto tuctovou detektivní jednohubku hodnotím 1,5 hvězdičky… (nejzajímavější momenty a celý příběh už dokázal převyprávět trailer….)(28.11.2009)

Jak tu mnozi zminujou, i me prislo, ze ackoliv vizualni stranka je docela povedena a triky na solidni urovni, stejne to vypada jen jako drazsi becko. Nicmene povedeny becko. Mame tu docela solidni pribeh se skvelou myslenkou a stylovej konec. Herci se docela snazi a nejvtipnejsi je, jak kazdej jako nahradnik vypada sexy a jako lidi jsou vsichni desne osklivy, plesaty, vrascity a podobne a nektery vypadaj, jak kdyz je maskeri proste jen nenalicili. Problem je, ze Bruce jako nahradnik vypada jak teplous po plastice, nastesti ho za chvily vystrida pravej Bruce a ten uz vypada radne cool a sem tam utrousi i nejakou tu hlasku. Film ma navic jen na podobny tema ubohejch 80 minut, takze neni cas se nikde zdrzovat a v solidnim tempu uhani kupredu. Problem je, ze to je cely tak trochu nedotazeny a film nedokaze moc strhnout, cemuz taky napomaha absence jakykoliv ultra cool akce, kterou by si clovek zapamatoval. Proste neurazi, nenadchne.(17.10.2009)

• Psema

Vzali Já, Robot a Muzikál ze střední, vhodili je do mixéru a vypadlo jim namyšlené (a přitom strašně hloupoučké) detektivní "scífko", v němž chybí napětí, nápady a dokonce i charisma Bruce Willise, a přebývá barviček, logických lapsů, make-upu a tvůrčí rutiny. Mostow zralý na odchod, a když s ním půjdou i oba scenáristé (Brancato s Ferrisem se definitivně vyčerpali), tím líp. Zííívačka.(1.10.2009)

• dobytek

Přišlo mi to ještě horší než Já kokot s Willem Smithem. Škrábal jsem u toho brambory a začal jsem se bavit tim, že jsem se snažil vytvořit co nejdelší nepřerušenou šlupku, protože dění na obrazovce mě nezajímalo. Prostě Blade runner je jenom jeden. 40%(31.10.2010)

• Viktooorka

Náhradníci aneb jak snadno se dá zabít dobrá myšlenka. Pro mou velkou lásku k filmovým robotům a přes velkou úctu, kterou chovám k Brusovi, absolutně netuším jak mám tuhle hříčku přírody ohodnotit. Jenom dvě dobré akce, divně barevně rušivý obraz, primitivní konec a hlavně vážnost celého snímku dělá z Náhradníků propadák a mě se nechce věřit, že zrovna Brusík se pod tohle podepsal. Když už jste si pane Mostow bral příklad z Já, robot nebo Minority report a jiných, měl jste to brát pořádně. Prozatím nechávám bez hvězdiček :o((30.8.2010)