Členové jednotky G-Force Darwin, Blaster a Juarez pracují jako agenti FBI na speciálním, tajném oddělení. Při riskantní operaci proniknou do domu bývalého obchodníka se zbraněmi a v jeho počítači objeví plán na zničení celého světa. Nepodaří se jim však získat potřebné důkazy a jejich oddělení je oficiálně rozpuštěno. Všichni tři se však rozhodnou, že ve své misi budou pokračovat a pokusí se zabránit zkáze lidstva. Úkol o to obtížnější, protože agenti jsou morčata. (TV Nova)

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Jardys88

Pohodový animák s dobrýma hláškama, přijatelnou animací. Ale zase se tam musela holt objevovat ta dysneyovská naivita což mi hodně vadí. Ale tak není to přeci jen animák pro dospělé tudíž myslím, že děti z toho budou nadšené a jejich srdíčka taktéž. ()

MysterioD

Tak teď opravdu nevím jak sem na to mohl jít do kina. Je pravda že jsem od toho nic nečekal ale i tak je to vikrádačka snad 5 nebo 6 filmu které většinou nebyly dobré. A na výsledku je to hrozně znát. Je to předvídatelný film plný zaběhlých klišé které mě už opravdu nebaví. Navíc my tam po 40 minutách opravdu začalo vadit že opět slyším track od Black Eyed Peas - I Gotta Feeling. Na druhou stranu malí děti se smáli pořad :) . Takže když to shrnu tenhle šablonovitý film si plně zaslouží(maximálně) 2 hvězdy. ()

Unrealik

Holt je to film spíše pro děti. Na můj vkus byl příliš infantilní, málo vtipný. A jelikož jsem viděl 3D verzi, tak musím i říci, že se mi zdál málo 3D. ()

najki

Na tento animak som sa velmi tesila, kedze mam doma dve morcata, dokonca som nan aj chcela ist do kina, no chvalabohu, ze som nesla. Tieto plno 3D grafo morciky nie su vobec take chutne, ako zive, pribeh bol dost o nicom a vobe, ale vobec to nebolo vtipne!!! Este zrevidujem v buducnosti hodnotenie, podle reakcie mojej netere a synovca, lebo sak pre decka je to primarne urcene. ()

dextrush

Na animák slabé, prislabé! Oproti konkurenčným animákom sa G-Force nechytalo na mnohé iné. Mňa to nedostalo, ale detičky by ale pobaviť mohlo. ()

Bimby

Výborný rodinný film, dívali jsme se na to i s dětma celá rodina. Syn už si to pouštěl několikrát po sobě. ()

shinlove

Nebyl to úplně špatný film, ale zase to byl jen další animák se zvířaty...už jich moc nechybí na zanimování! :D 3* ()

P@\/EL

Poměrně dobrý akční animovaný film, který příjemně pobaví. Špionážní film s animovanými zvířecími hrdiny mi příjde jako zajímavý nápad. Nicméně mi mezi hlavními hrdiny chyběla nějaká výrazně potrhlá postava, jak jsme na to u filmu podobného ražení zvyklí. A nakonec musím pochválit tvůrce za opravdu překvapivé vyvrcholení a závěr. ()

Kinderr

Hraný a zároveň kreslený nebo počítačově zpracovaný film. Jo je to paráda. Rodinná komedie se špionážním nádechem. Je to zábavné a čtyři hvězdy si to zaslouží dle mého názoru. Je to odpočinkový film a děti tím určitě na 85min zabavíte:-D ()

Tobikkk

Skvělá jednohubka pro děti. Roztomilé, tváří se velmi vtipně. Snaží se být emoční, ale vůbec se to nedaří. Není to dobrý film, filmový fanda bude trpět, a to extrémně. Proto tu nechci řešit negativa. Problém je, že pozitiv to moc nemá. Zlatí Chipmunkové. Dejte radši něco lepšího, tohle za moc pozornosti nestojí. 4/10 ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (více)