Mladý pár (Patrick Wilson a Kerry Washington) se právě nastěhoval do svého kalifornského domu snů. Záhy se však stává terčem souseda, který těžko snáší, že má každý z manželů jinou barvu pleti. Přísný osamělý otec (Samuel L. Jackson) pracuje jako losangeleský policista a zároveň si umínil, že se stane samozvaným strážcem pořádku v okolí. Jeho noční kontrolní procházky a až příliš zvědavé oči někomu přinášejí pocit bezpečí, ale mladé novomanžele stále více obtěžují. Proti trvalému narušování soukromí se dvojice nakonec začne bránit. (oficiální text distributora)

Kariya

Už od úplného začátku mi vadil Wilson. Jeho výkon byl chvílemi až nesnesitelný. Přijde mi, že děsného slabocha ani tak nehrál, jako jím doopravdy je. Jeho plastická agrese vypadala asi jako když by jeptišla byla nucena mluvit sprostě. Nebýt Samuela, musel bych to vypnout. Ale ani Jacksonovo charisma nezachraňuje tento film ani jednou hvězdičkou. Všechno tam působí tak děsně uměle až falešně, až hrůza. A ten konec, to je naprostý domrvení všeho nadruhou. 34% ()

keka68

Samuela bych za souseda rozhodně nechtěla....určitě proto, že roli " klidně tenhle kravál můžeš poslouchat celou noc, ale stejně se ráno probudíš bílej " zahrál naprosto bravurně, člověka z něj mrazí v zádech.. Výborný film plný nervů a napětí. Trošku nechápu, proč má tak nízké hodnocení.Určitě stojí za víc. ()

ANTYCHRYST

Hereckej koncert Samuela J. , kterej jako sviňsky protivnej a nesnesitelně arogantní, namachrovanej polda, terorizuje svoje sousedy. Film postupně graduje a je jenom otázka času, jak dlouho to čerstvě přistěhovanej páreček vydrží. 80 % ()

sWONDER

Diabolský Jackson a kopa napätia. Záver mierne prehnaný, ale celkový dojem to nekazí. Prijemný thriller o nepríjemnom susedstve. Nechcel by som. ()

TommyDiamond

Chápu to. Jakožto policista chce mít eS. eL. Jackson ve své čtvrti pořádek. Nový sousedé, kteří mají každý jinou barvu pleti jsou pro starého zapšklého puritána jako vhození červeného hadru před býka. S.L.Jackson tak využívá svého starousedlictví a hlavně policejní placky k šikaně a terorizování. Napětí a činy se stupňují až do samého závěru.. Tento příběh je krásnou ukázkou sousedského teroru. Oceňuji herecké výkony i závěrečné rozuzlení.... ()

Shitonit

Těžko popsat co z toho cítím. Není to vyloženě špatnej film, v podstatě se v tom moc neděje, ale magor polda je hodně povedená figurka, a nějak mě přitahovalo takový to americký přiblíkovaný typično :-) Každopádně mít takovýho souseda tak ho asi nenápadně namočím do H2SO4.. ()

Bezda22

Líbí se mi obsazení ústřední trojice. Samuel L. Jackson je fakt zlej soused. Ale chybí mi ve filmu trochu víc napětí. Na thriller je atmosféra taková hodně "na pohodu". Neříkám, že je to špatný, ale místo strhujícího a drtícího thrilleru, kterej diváka rozebere, dostáváme vlastně celkem slušnou oddychovku. Ale co si budem, bez Jacksona by ten film nedosahoval takový kvality... 65% ()

Homerking

Mladý "mezirasový" pár se stěhuje do nového domova v exkluzivní kalifornské čtvrti. Chris a Lisa jsou hned během prvních dní  nepřátelsky přivítáni jejich novým sousedem seržantem LAPD Abelem, vdovcem a svobodným otcem kerý sám vychovává syna a dceru, Chris a Lisa se snaží být k Abelovi přáteští, ten je ale pořád agesivnější a podrážděnější, vše postupně vygraduje v pravou sousedskou noční můru. Velmi zábavný thriller se skvělými hereckými výkony dvou hlavních představitelů a samozřejmně Samuela L. Jacksona. ()

kabul

Absolútne nepredvídateľné, vôbec som nečakal, že to skončí tak, ako skončilo. Vynikajúce obsadenie, všetci sa na svoje role dobre hodili. Neviem si predstaviť, že by takéto niečo mohlo skutočne nastať. ()

RobbieM@N

Téma značně obehrané, okořeněné výbornými herci a ošklivě průměrnou režií, která však málokdy vytrhne diváka z děje a po celou dobu sem se výborně bavil. Hlavně charizma S. L.. Jacksona hodně snímku přidává, ale jinak je to prostě jeden z těch příjemných thrillerů bez špetky originality. ()

Cortesz

Docela zábavnej thriller, ale spíše tak do TV na pozdní hodiny, schéma děje už jsem viděl několikrát, takže nic nového, ani originálního, jediné co z tohohle filmu dělá něco více jsou herci, především Samuel L. Jackson, kterej stále svým vzhledem umí vyděsit, sousedskej manželskej pár byl sympatický, ale to je tak vše, je sice pravda, že jsem se ty necelé 2 hodiny nenudil, ale žádnej zázrak to není. ()

ratpile

Čistý průměr, který divákovu pozornost udržuje pouze skrze skvěle hrajícího Jacksona. Ten svou sviní, ačkoliv je hloupě napsaná, nestíhá nijak výrazně nudit. ()

Pitryx

Trochu podivný rasismus ne?? Naivní vyprávěnka o špatném černochovi mne zase tak moc nechytila, ale ze zvědavosti jsem to dokoukal do konce. Převážně jsem se u toho dost nudil, a ani závěr mně zas tak moc nevzal, i když špatný nebyl. Takže hodnotím to jako nic moc film. 2013280810420bt. ()

subic

Samuel L. Jackson v opravdu záporácké roli, která u perfektně sedí. Bohužel na něm celý příběh stojí a padá. Málo dramatická hudba nebo jsou zásadní momenty málo napínavé? Zkrátka něco tomu chybí a padá to do průměru, za mě 70%. ()

MrMir

Hodnocení jen za Samuela, který si roli nechutného záporaka fakt užívá. Mít takového souseda ve skutečnosti, asi zdrhám. Jinak je film jedna velká natahovaná předvídatelná ptákovina. ()

Mamlas

Despotický policista s dětmi žije v baráku. Do sousedství se přistěhuje mladý muž se svou kravoidní manželkou. Sousedi si nesednou a celý film se vzájemně špičkují a dělají si naschvály. Všichni se celou dobu chovají jako debilové a tak je to film dost protivný na dívání. Je to spíše TV film, takový slabší, otravný. (25%) ()

Blazis34

Zajímavé drama, kde policajt využívá svého postavení a svým nově přistěhovaným sousedům takřka určuje pravidla. To se jim ale nelíbí a tak vzniká zajímavý spor dvou nesmiřitelných sousedů. Ve skvělém hereckém výkonu se zaskvěl S. L. Jackson, který se do této role dokázal skvěle vžít a působí opravdu důvěryhodně. ()

dražis

Tak já už nevim na co mám koukat. Těch filmů je tři prdele, ale jeden horší než druhej. Co se týče Lakeview terrace, tak to není žádná vyjímka. Tenhle film je naprosto o ničem, neni to thriller a už vůbec ne drama. kde nic tu nic. Připadám si jako bych byl znásilněnej prázdnotou. Je to bez příběhu, pointy, či překvapení. Jedinej fakt, proč jsem to vzládnul do konce, je hraní Samuel L. Jacksona. Vim není to kdo ví jakej pan herec, ale tady ze svý postavy udělal opravdu velkýho zmrda.. ()