Mladý pár (Patrick Wilson a Kerry Washington) se právě nastěhoval do svého kalifornského domu snů. Záhy se však stává terčem souseda, který těžko snáší, že má každý z manželů jinou barvu pleti. Přísný osamělý otec (Samuel L. Jackson) pracuje jako losangeleský policista a zároveň si umínil, že se stane samozvaným strážcem pořádku v okolí. Jeho noční kontrolní procházky a až příliš zvědavé oči někomu přinášejí pocit bezpečí, ale mladé novomanžele stále více obtěžují. Proti trvalému narušování soukromí se dvojice nakonec začne bránit. (oficiální text distributora)

tterez

Nejdřív jsem zvažovala, že to snad ani nedokoukám, jak mě Samuel L. Jackson svými názory rozčiloval. Naštěstí jsem to ale překousla a závěr mě dost překvapil a pobavil. Pecka. ()

vander19

No mať za suseda psycho dementa akého stvárnil Samel L. Jackson v tomto snímke je asi za odmenu vsšetkých pekelných hriechov. Film odporúčam hlavne tým, ktorí majú problémy so susedmi, že nie sú na to tak zle ako predstavitelia Patrick Wilson a Kerry Washington.Zo začiatku fajn sused sa mení s pribúdajúcim časom na to čo v skutočnosti je a prečo ho ani vlastné deti neznášajú. Má to atmosféru a príbeh, nie je to zbytočne zamotané a po dlhšom čase opäť niečo kde utláčaný nie je černoch belochom ale naopak. 7/10 ()

berry.77

Zvláštní snímek možná je to thriler,ale já bych eště dal psycho a to Samuel hrál na jedna jen ty jeho keci mělo smysl jinak nudný snímek moc natažený nebejt Samuela tak je to stráta času. ()

sona123

Byl to ale pěknej bastard, ten Jackson. Nic nového pod sluncem (soused psychopat, který moc nehraje na přátelské sousedské vztahy), ale dobře natočeno, lepší průměr. ()

lareinna

Samuel L. Jackson v úlohe starého policajta, ktorý je už poznačený všetkým, čo zažil a videl počas svojej 28 ročnej kariéry, tak mu na staré kolená prepína a už ani sám nevie rozdiel medzi dobrom a zlom. Dej a spracovanie super, mám len jedinú výtku a to je, že niektoré pasáže boli príliš zdlhavé, chcelo by to trochu skrátiť. Inak dobrý thriller. ()

Luukec

Trochu přehnaný teror, až takhle brutální to snad není ani v americe, v zemi, ve které se dá podat žaloba téměž za všechno.. Klasický happy end v tomto případě ale přišel vhod, protože ho tady mladému páru přál asi každý.. ()

Gore

Jediný plus je Samuel L. Jackson, jinak totalně nevzrušivej thriller, který se hodí spíš na televizní obrazovky ve všední den. ()

krusty2

Celkom mi to ubehlo tych zhruba 100 minut.Cakal som ako sa to zkonci. Bohuzial po Hollywoodsku.Radsej keby mu vzali odznak a pochopil ze je hovado,ale co uz. Davam 4 pre nizke hodnotenie tu na csfd ()

Standic1

Samuel L. Jackson se zatraceně snaží, abyste ho celý film naprosto nenáviděli a fajn je, že se mu to opravdu daří. Co se týče zápletky, tak samozřejmě žádná novinka, ale herecky baví a celý film příjemně uteče, takže proč ne :) ()

nonick1

Na CSFD poněkud nedoceněný thriller s námětem podobným Psychopatu ze San Franciska. Postupně narůstající podivné policistovo chování (které však má své, vcelku logické, vysvětlení), k tomu navíc přibližující se požár násobící pocit ohrožení = slušná porce napínavých momentů... Čtyři hvězdy si tenhle snímek právem zaslouží. ()

dawe787

Cenu nemovitostí ovlivňuje na prvním místě lokalita, na druhém místě opět lokalita a bohužel na třetím místě sousedé! ()

Joll

Lepší 3 hvězdy. Klasický thriller dost podobný zhoubné vášni. Naprosto předvídatelný film, který neurazí, ale brzo se zapomene.Nebýt Jacksona šlo by hodnocení ještě níže. ()

Wargoo

Celkom vydarený thriller o zlých susedských vzťahoch, kde Samuel L. bravúrne zvládol rolu nepríjemného rasistického policajta, ktorý sa snaží čo najviac znepríjemniť nové bývanie dvom mladým ľuďom. Ich problém je však v tom, že ona je černoška a on beloch. A to Pána policajta nenechá chladného. Od uštipačných poznámok jeho hnev, resp. rasistická posadnutosť naberá na obrátkach a tak sa dramatično zvyšuje. Koniec je celkom pozoruhodne dotiahnutý do cieľa. Priznám sa, že som očakával niečo iné, ale ono to bolo celkom slušné. Herecký výkon, hudba a atmosféra filmu boli ozaj dobré. Dávam 3***a pol, a to hlavne Samuelovi, pretože ako "zlého" ho nevidno príliš často, a zahral to pomerne dobre. 62,092% ()