Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiální text distributora)

EP2012 odpad!

Kombinace žánrů mi nevadí, pokud to není jako zde. Nebyla to hororová komedie, ale ani horor a ani komedie. Nedokoukal jsem. ()

nihiliste

Trochu tuctový horor, který ničím nepřekvapí, ale ani nezklame. Příběh zajímavý, nicméně lekačky celkem čekatelné a já od Sama Raimiho čekal trochu více než jen nechutné záběry manipulace se zubní protézou cikánské čarodějnice. Nicméně v rámci žánru přijatelné a zábavné. ()

kollera

Starý kozák Raimi ma s týmto kúskom veľmi potešil. Po veľmi dlhom čase som opäť pocítil ten typický oldschoolovy hororový smrad. Film neuveriteľne odsýpa, má skvelú atmosféru, herecké výkony a efekty ako vystrihnuté z Raimiho legendárnych žánroviek. Tento režisér to má proste v sebe a na vytvorenie kvalitného hororu mu stačí aj veľmi jednoduchý námet. Raimi spolu s maestrom Carpenterom patrí k mojim najobľúbenejším hororovým tvorcom. 100% a bodka. ()

Martinaa.Tru

KATASTROFA ! jediný co mě zaujalo byl knoflík co jí na nádraží podával (tomu se říká) "ironie osudu. Jinak na můj vkus přehnaně nerealistické, lekačky stojí za kulový, děj o zakleté slečně mě holt nenadchnul ani trochu ()

Kaspja

UF!! Už i u traileru jsem křičel :D.. Začátek byl opět pomalejší, ale postupně to dostávalo opravdu grády. Při scéně s postelí jsem málem odhodil i notebook, který jsem měl na klíně. Musím říct, že jsem byl opravdu napnutý, vystrašený a závěr je naprosto překvapivý.. ()

missteeque

Tak moc se mi Lohan líbila v Bílém Oleandru, ale tenhle film z ní udělala jen uřvanou slepici. Má na víc, v dramatických rolích by byla dokonalá! Tohle je jen blbina, co se opírá o starodávné cikánské kletby a mystéria. Blbý scénář, co se snaží zachránit dojem vizuálními nechutnostmi, jako je třeba ta scéna kdy na Christine spadne mrtvá Ganushová a z úst mrtvoly nateče balzamovací tekutina do úst Lohan, pfuj!! Humorná scéna byla ta, kdy Ganushové nárazem o palubní desku vypadne protéza a ona nic netušíc chce pokousat Christine, fujky, fujky, ale zasmála jsem se! Jinak nic moc, né spíš míň, než víc a pak už nic. ()

ronaldmekdon

Skvěle namíchaný koktejl lekaček, nechuťáren a humoru, který rozhodně není pekelný, jak by se na první pohled mohlo zdát. Celou dobu jsem se skvěle bavila a vždycky, když se objevila ta příšerná baba, jsem si málem cvrnkla. Nemám ráda filmy, kde teda nějaké to strašidlo vyvraždí půlku rodiny / teenagerů / whatever, aby se neřeklo a nakonec stejně zvítězí dobro v podobě pomlácené hlavní hrdinky, s useknutou hlavou toho běsnícího strašidla v ruce. Drag Me to Hell mě ale velmi příjemně překvapil, a to nejen svým koncem a černým humorem, který miluju. Jediné, kde trochu drhly ty slizem promazané ozuby, byla scéna s vymítáním ďábla, jak už napsalo několik lidí přede mnou. To mě opravdu nebavilo, nicméně celkový pocit z filmu a vítr z plachet mi to nevzalo, takže se na to určitě taky podívejte. ()

Toro8

Som v šoku aké ma hodnotenie tento snímok. Ja som myslel že to vypnem po prvých 15. minútach a to som ešte odpustil tú babkinu protézu. ()

mg6683

Tento film mi skôr pripomínal čiernu komédiu ako horor :-) Sem tam som sa musela doslova šklabiť nad niektorými scénami - napr. ako cigánka olizuje Christine v aute mi prišlo až prehnané... Aj tieňové hry - Lamia za oknom - no proste, čakala som viac a neoslovil ma ani koniec, ktorý bol v podstate od pasáže v aute ľahko predvídateľný... U mňa len 3 hviezdy. ()

baronGrga

Líbivá podívaná pro mainstreemového diváka. Jestli mě něco dokáže pořádně postrašit, tak je to jednoznačně létající kapesník. A když se chci zase trochu zasmát, představím si tuhou stařenku, kterak blije do obličeje křehké blondýnce. Nu nic. Drag Me to Hell je pěkná ukázka průměrného hororu, akorát tak na 50%. ()

jericho001

Zrovna jsem dokoukal na Stáhni mě do pekla a musím říct že to je pořádně hustej a opravdu hrůzostrašný film.Sam Raimi opět dokázal že horor mu svědčí a je v něm jako doma.Dlouho sem se tak neklepal jako teď a to už jsem viděl hodně hororů.Filmu nemám co vytknout,je skvělý od herců začínaje až po hudbu konče.Stáhni mě do pekla je pro mě jeden z nejpůsobivějších a nejlepších hororů co jsem za svých 28 let mého života viděl.U mě nádherných 90%. ()

ES13

Bezkonkurenční co se týče scén, kdy se člověku zvedne ,,kufr".. Hvězda dolu za počítačové efekty, na které mám čuch a byly tam dost hodně vidět. Herečka sama o sobě sympatická, herec mi připomínal Reevse, takže o to lepší! ;-P Jinak konec super a cigánská baba, k nezaplacení děsivá! ()

Zanian odpad!

Pokud něco ze srdce nenávidím, tak kombinaci žánru horor a komedie Krom poloamatérských počinů). Navíc to bylo tak debilní, ale tak debilní, že nechápu místní hodnocení... Za mě jeden z nejhorších filmů. ()

DeRoyce

Za mě mohu říci, že jsem byl po delší době potěšený docela zdařilým hororem. Jsem rád, že tento snímek není postavený pouze na četných lekačkách, jelikož dle mého mínění jen to z filmu horor nedělá.. Líbí se mi příběh opředený temnotou, démony a starou tradicí. Ve snímku mě velice potěšila přítomnost Tarantinovského a možná spíš i více Rodriguézského pojetí hnusu v některých scénách, jak kdyby to z oka vypadlo z jejich geniálních Bčkových hororů.. Například uslintaná cikánka nebo boj hlavní hrdinky v hrobu s mrtvolou..dokonale nechutný a strašidelný zároveň. Také v doprovodu sympatického hereckého ansámblu, sporého černého humoru, líbivého hudebního klišé a vcelku zdařilého vizuálu dle mého film spadá k parádnímu nadprůměru „v oboru". No a ten konec! Úplná třešínka na již tak dokonale líbivém hororovém dortíčku! ()

Tomrou

Sice to není moc originální, hodně to připomíná knihu od Stephena Kinga - Thinner, ale jinak se jedná o výborný horor (lehčího rázu). Lohman hraje výborně, děj pomalu houstne a pokud chcete kvalitní horor večer u vína, tady je. Výraz Lamia, kterým je tu pojmenovaný kozlík nezbeda se mi vybavuje i po třech letech od prvního shlédnutí. [90%] ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (více)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (více)