poster

Stáhni mě do pekla

 • USA

  Drag Me to Hell

 • Slovensko

  Stiahni ma do pekla

 • Velká Británie

  Drag Me to Hell

Horor / Thriller

USA, 2009, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  *****

  Skoro som sa posral od strachu!(31.1.2010)

 • Slasher
  ****

  Takovýhle horor se snad nemůže někomu nelíbit. Pořádný strašidelný film takhle nastřelený zábavou by tady měl být rok co rok, bohužel člověk by spíš řekl, že naposledy to byla před x lety právě trilogie EVIL DEAD... Hold Sam Raimi to má v sobě a jeho absencí tento žánr rozhodně dost ztrácí. Pětku sice ušetřím, ale rozhodně jsem na výsost spokojený.(24.6.2009)

 • LIVINGDEAD
  *****

  Nejlepší horror!!! Už dlouho předlouho jsem něviděl tak skvělý horror! * skvělé herecké obsazení * perfektní filmové triky * excelentní zvuk * překrásné barvy * parádní příběh * 100% napětí Prostě tento film má vše, co se od horroru očekává! Ještě teď mám z napětí otevřenou hubu.(27.9.2009)

 • TeeAge
  ****

  Ťažko nájsť slová na správne charakaterizovanie... Ja k tomu môžem dodať len toľko: bacha na cigánov a ich kliatby, pretože kozla nie je ľahké zabiť... plus dobrá rada: Pri Raimiových hororoch neobedujte. Môže sa vám vrátiť ako gombík z kabátu...(15.11.2009)

 • Viktooorka
  **

  PROSÍM, věnujte mi malou pozornost… chtěla bych uspořádat malou sbírku na novou zubní protézu pro Sylvii Ganushovou, očividně na ni neměla a já bych ji chtěla tímto zbavit nepříjemného komplexu, který ji tížil… když už nemůže mít dokonalý pohled, zajistíme ji alespoň zářivý úsměv… co dodat k tomu filmu? SPOILER!! Náznak hororu u mě skončil ve chvíli, kdy babice narazila svou hlavou o palubku, vylítla ji již zmiňovaná protéza a s prázdnou hubou „obtěžovala“ obličej řidičky! Nechutná stránka filmu (viz. pohřeb) mi pohled nevylepšil a po obětování svého vlastního mazlíčka mi ta blonďatá nána!! nedala na výběr, než doufat, že ji do pekla stáhnou :-) to jsem ale netušila, že to nebude poslední zvířecí herec.. na scénu se dostal i kozel, který mi s duchem v těle nevím proč připomínal reklamu na nejmenované pivo, ale v té je o něco krásnější :-) co následovalo už můj zrak ale nevydýchal.. s krásné a hubené slečny se stal sůůprhíírou a během chvíle vykopala jámu, do které by se vešel celý fotbalový tým.. a proč.. no na nic… přišel HAPPY end a i když jsem myslela, že název filmu je opět jen reklamní trik, ono ne.. stáhli ji do pekla.. johou.. a já vím, že nechci dělat v bance :-)(20.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace