Abby je ambiciózní producentka ranní televizní talk show, která je hrdá na to, že dokáže během chvilky vyřešit jakýkoliv problém. Tedy kromě toho, že je stále svobodná. Když jejímu pořadu začne klesat sledovanost, je nucena přijmout do týmu Mika Chadwaye, šovinistickou, drzou televizní hvězdu. Jeho pořad "Chceš mě, chci tě" by měl diváky seznamovat s tím, jak muži doopravdy fungují. Producentka jeho styl nesnáší, ale pořad se pochopitelně okamžitě stane hitem. Pak se Abby potká s Colinem, svým sousedem, který je svobodný a pracuje jako lékař. Je přesně takový, jaký Mike není - šarmantní a zdvořilý. Protože to Abby tentokrát nechce pokazit, požádá Mika o radu. A čeká ji velké překvapení, jeho metody fungují. Může ale vydržet vztah založený na přetvářce, nebo ji čeká další zklamání? (TV Nova)

Meteorista

Tak tohle jsem od tohohle filmu vůbec nečekal. Na začátek pár výtek, překvapivě k začátku filmu. Na začátku totiž duo Butler-Heigl totálně neklape (jak ve filmu, co se děje týče, tak pro mě, co se přehlednosti a rozjíždění příběhu týče). Aby toho nebylo málo-a tak nějak symbolicky-neklape to ani na konci (leč tady už jim to ve filmu klape, ale na můj vkus "až moc"). Hodnotil bych tedy menším počtem hvězd, ale nemůžu si pomoct. Film byl pro mě, jak jsem řekl na začátku, velkým překvapením. Bavil jsem se nad očekávání (některé ze scén byly k popukání). Navíc mám díky tomuto filmu hezký zážitek z kina, který mi konec tohoto snímku značně vylepšil a za to dávám hvězdu navíc. Na začátku kritika, na konci chvála - tak tedy do toho -> celkově velmi nadprůměrný film (Gerard Butler ukazuje, že hrát umí a takový, jaký byl tady, se mi líbil - sympaťák.... a Katherine Heigl byla také úžasná). ()

jorgus

po dlouhe dobe v kine a zrovna tohle..dejove naprosto nanic, humor vyjma dvou scen taky nanic a plus Heigl naprosto nesympaticka..pridam k tomu jeste sporoste vtipy ktere me neprisli vtipne a jen sproste a vidim to ze nakonec ze tri na ty dve hvezdy:) ()

strangercz

Romantická komedie podle šablony ale přesto nabízí několik skvělých momentů který zaručeně pobaví. Ústřední dvojce táhne film hodně dopředu ()

MAJkLSON

Paradni zacatek a stredni cast, jenomze ten konec to ZABIJI!!! Velka skoda, mohla to byt sranda od zacatku az do konce, ale takhle jsem skoro vyvrhl:) ()

Pavlinenka

Ale tak proč ne. Žádnou velkou inteligenci, či převratný nápad co se děje týká snad nikdo nečekal, a tak proto ani tenhle film nemohl zklamat. Hodně nenaročný a odpočinkový filmeček. Za Butlera ode mě film dostavá 3,5*. Po vícerím shlédnutí měním hodnocení na pět hvězdiček!!! A nejen za Gerryho! ()

KKain

jasně, je to klišé nad klišé, jedoucí podle mnohokrát obehraného schématu. ale taky to je svěží, na nic si nehrající snímek, plný oplzlejšího humoru - pokud to skousnete, nebo dokonce podobný humor vyhledáváte, tak se nebudete nudit ani chvilku. jen si možná připravte kýbl na poslední desetiminutovku. 4* ()

TheTrox

Naprosto podprůměrná romantická sračka, kde si prodcenti mysleli, že když do hlavní role postaví Katherine Heigl tak s toho vzejde něco dobrého. Opak je však pravdou výsledkem je naprosto nudný a bezpředmětný snímek, u kterého jsem se modlil aby to už bylo za mnou. Opravdu by mě zajímalo jestli podobně pěkná kost jako je Heigl potřebovala radit jak zbalit nějakýho kluka, navíc už v prvních 15 minutách vám je jasný jakej bude konec.Celkové hodnocení: 25% ()

Jabro

Ani ne moc vtipná romantická komedie, kde jediná věc která docela fungovala, byla chemie mezi Gerardem Butlerem a Katherine Heigl.. 45% ()

Spidergirl

jó, tak tohle se mi líbilo a moc ! až na pár zbytečných scén .. bavila jsem se skvěle ! Gerard mě opět dojímal .. to jeho: ".. zvlášť, když miluju takovýho cvoka, jako si ty !" aa, tak roztomilý ! :) Katherine Heigl je v The Ugly Truth fakt nádherná a Gerard je prostě sympaťák, kterýho naprosto 'žeru' ! .. jo, takže 95 % ()

H4N1CK4

Dobrých romantických komedií je jako šafránu, takže díky za tuhle, protože jsem se u ní vážně dobře bavila. Téma je možná trochu ohrané, ale já mám tyhle romanťárny typu "nejdřív se nesnášíme a nemůžeme si přijít na jméno, ale nakonec se do sebe zamilujeme" prostě ráda... Navíc je to povětšinou fakt vtipné a ústřední dvojice je fajn - Katherine Heigl mě sice jako herečka nijak nefascinuje, ale role upjaté Abby jí docela sedla a Gerard Butler je ten největší sympaťák pod sluncem. ()

simon84

Klasická romantická komedie, ale já se fakt bavil. Netradiční podání a hlavně role Butlera nemá chybu. Ty šovinistický kecy byly prostě boží. :-) ()

KayTee

Moc příjemná komedie, opravdu jsem se bavila od začátku do konce. Není potřeba zde hledat něco hlubšího, i když tam možná záměr trochu byl :-D Prostě stačí vypnout mozek a užívat si to :-) ()

nessbeal

Velmi prijemny film s kopou srandy, velmi povabna dvojica, pribeh sice priehladny od zaciatku, ale dobra volba hercov a aj napad. ()

andaa

Na to co to je, tedy romantická komedie, je to vážně vynikající. Při jednom depokidním večeru jsme na to s kámoškou mrkly,a vážně se bavily. Charaktery jsou nadnesené, a vyhrocené, ale místy se tam člověk i v těhto krajnostech pozná. Ono to asi tak vážně je a muži a ženy takhle fungujeme. Upřímně, ono opravdu člověk s provokací dojde dál než se slušností. A když né dál, tak aspoň hloubš. Kdo touží po plytkém a nudném vztahu, kdy se ti dva mají rádi a jsou spokojení? Nevím. Já teda ne, radši nic, než nudu a stereotyp. O to hezčí je, byť jen jedna noc, která ve vás zanechá stopu. A tom to je! Chceš mě? Chci tě! se zábavou, s šovinistickými kecy, ale s upřimnou láskou toho druhého, právě i s jeho chybami, ať aou jakkoliv ujeté. Povinně jako instrumentální film povadlým ženám bez vkusu a hlavně bez snahy vyčnít z průměrnosti! ()

Narciska

Pro mě nepochopitelná, byť předvídatelná, zápletka o tom, jak buranský šovinista radí naivce, jak získat muže svých snů, aby se záhy ukázalo, že romantika je trapná a jde v prvé řadě o sex. Film stojí (a padá) na klišé a vtipech a la zahrádka petunií, pták, pták, pták a vibrující kalhotky, což vše vyústí v závěrečný ultrakýč. Výsledkem je naprosto stupidní film po stránce dějové, komediální, herecké i morální. Vzhledem k 69% však uznávám, že divný asi nebude tenhle film... a sypu si popel na hlavu... ()

Honba za remakem

Honba za remakem

29.08.2011

Co mají společného Hráči se smrtí a Honba za diamantem? Ano, oba snímky už dnes patří k filmové klasice... a dočkají se předělávky. Nová verze Zemeckisova romantického dobrodružství se chystá už… (více)

Honba za předělávkami

Honba za předělávkami