• xxmartinxx

Zoufale se to snaží být drzé a nad věcí, ale nakonec jde jen o další sterilní a tupou komedii. I ty dvě hvězdy si to muselo hodně vybojovat.(26.5.2010)

Kupodivu to nebyla taková hrůza, jak by jeden čekal od romantické komedie s Heigl. Butler je sympoš.(18.12.2014)

Hlupucke, predvidatelne, bez napadu, preafektovane a hlavne... Paneboze, co sa stalo s Katherine a Gerardom??? Izzie nech zostane Izzie a Gerard by sa mal drzat filmov ako Dear Frankie. Netvrdim, ze to nebolo vtipne, pri niektorych scenach som sa vyborne bavila, ale ja neviem, nieco mi na filme strasne vadilo. Proposalu to nesiaha ani po paty. And thats the ugly truth, vazeni! UPDATE: Po druhom vzhliadnuti musim zmenit nazor, nerobim to casto, ale prvykrat ma film asi nezastihol v dobrej nalade, preto mi usli vsetky dobre hlasky. A niektore boli naozaj skvostne :)(9.8.2009)

„I'm going to make this guy your bitch." Guilty pleasure od prvního plácnutí přes zadek po poslední orgasmus. Film do puntíku splnil mé očekávání, ať už se jedná o nadsamce Butlera či vibrující kalhotky Katherine Heigl. Zastánkyně feminismu mlátí hlavou o zeď, romantičky to raději po deseti minutách vypnou a já se při sledování směji na celé kolo. Suck it!(6.10.2009)

Pri romantických komédiach sa s prvoplánovosťou nutne počíta, dokonca aj farebne-gýčový záver v balóne beriem ako parodickú vec, ktorú so všetkou súdnosťou možno prijať len v cukríkových záveroch romantických komédií. Katherine sa mi v komediálnej pozícii začína páčiť čím ďalej tým viac, tentokrát som prijala aj Gerarda Butlera. Dvojici to sedí, na doťahovačkách so sexuálnym podtextom som sa schuti uchechtávala. Ako celok neskutočne milá a pohodová záležitosť.(27.9.2010)