Nastala chyba při přehrávání videa.
 • robbiee
  ***

  [imdb: 6.6/10] | me: Ďalšia pohodová komédia z kategórie On - Ona :) Tentokrát s K. Heigl a G. Butlerom. Obom im to pasuje výborne - chémia funguje a vlastne film je už potom len o vzájomných situáciách a konfliktoch, ktoré sú fajn a funny. Heigl (Knocke up) je veľmi príjemná, asi tak ako vždy a Butlerovi rola frajera zarezeala. Tým pádom sa na film pozerá fajn a vďaka celkovej myšlienke sa s jeho podstatou stotožnia aj chlapi :), čo môže byť u žánrovo podobných kusov problém. Ako to už u týchto komédii chodí, všetci vieme čo a ako :) a tak ide len o to ako to bude podané. Táto dvojica je veľmi prirodzená (zladená) a tak je aj film celkovo veľmi príjemný. Ako som už odporúčal pri filme The Proposal :), ... tak ja toto je kúsok vhodný pre pohodový večer vo dvojici. Celkovo: úplna pohodka.(19.10.2009)

 • Xmilden
  ***

  Proč se proboha domácí distributoři neřídili originálním názvem? Vždyť okolo Nepříjemné pravdy se točí celý film. Z Butlera se pomalu ale jistě začíná stávat hitmaker, který je dsnější než Chuck Norris a pohlednější než Mel Gibson. Tyhle role trošku hrubších buranů mu opravdu sednou. No rozhdodně Butlerovi musí fandit každý, protože ten umělohmotný doktůrek je opravdu mužská atrapa. Takoví muži snad ani nemůžou být. 60%(30.11.2009)

 • Psema
  ****

  Než se do sebe Butler s Heigl zakoukají, jede Luketicův stroj co to dá jak do tempa, tak hlášek a romantiky. V závěru to jde bohužel silně do háje (nemastné finále bolí), ale těch 63 minut (odhadem), během nichž se budete skvěle bavit, vám už nikdo nesebere. V době žánrové krize jsou podobné jedno(a půl)hubky k nezaplacení. 7/10(2.10.2009)

 • lesumir
  ****

  Příjemné překvapení. CHemie moc nefunguje, ale Gerald Butler je obrovskej sympaťák a Heigl hraje svojí "divnošku" dobře.(31.10.2009)

 • NinadeL
  ****

  Asi bych měla přestat léčit svoje frustrace skrze romkom s Katherine Heigl, protože už je začínám znát všechny. Au.(13.2.2014)

 • - Eric Winter byl z role chirurga Colina nadšený, sám byl totiž studentem medicíny. (Matt007)

 • - Do kin byl film odesílán pod kódovým názvem Helpful Advice. (Caszidy)

 • - Postava Gerarda Butlera je ve filmu pozvána jako host do pořadu Noční show Craiga Fergusona (od r. 2005). Butler a Ferguson jsou ve skutečnosti velmi dobří přátelé a Gerard se v Craigově šou objevuje poměrně často. (Ajka1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace