Docela vtipná a střeštěná romantická komedie u který je hned jasný jak to dopadne, ale mě stejně dobře pobavila. Trošku domu pomohla i Katherine Heigl. 60 %(18.5.2013)

Soundtrack Aaron Zigman: 1. Flick The Bean ,2. Abby Calls Colin ,3. Abby & Mike In L.A. ,4. Post Kiss ,5. Bad Date ,6. It's A Lie ,7. Cat Person ,8. Get The Stain Out ,9. Orgasm Dinner ,10. Jello Twins ,11. Tease ,12. Abby Calls Mike ,13. The Ugly Truth ,14. Duck Cacciatore ,15. Thank Your Pussy For Me ,16. Champagne ,17. Earpiece ,18. Spazzy Dance ,19. Your Producer ,20. Closet ,21. Black Dress ,22. Frowny McFlaccid ,23. Right This Way ,24. Who Would Love ,25. New Theme ,26. Goodnight Then ,27. Oral Sex ,28. Cat Escapes ,29. Naked Weather Girl ,30. Tahoe ,31. Ratings ,32. Your Replacement ,33. The Kiss ,34. Abby & Mike Banter ,35. Abby & Mike Rant,(10.5.2011)

[imdb: 6.6/10] | me: Ďalšia pohodová komédia z kategórie On - Ona :) Tentokrát s K. Heigl a G. Butlerom. Obom im to pasuje výborne - chémia funguje a vlastne film je už potom len o vzájomných situáciách a konfliktoch, ktoré sú fajn a funny. Heigl (Knocke up) je veľmi príjemná, asi tak ako vždy a Butlerovi rola frajera zarezeala. Tým pádom sa na film pozerá fajn a vďaka celkovej myšlienke sa s jeho podstatou stotožnia aj chlapi :), čo môže byť u žánrovo podobných kusov problém. Ako to už u týchto komédii chodí, všetci vieme čo a ako :) a tak ide len o to ako to bude podané. Táto dvojica je veľmi prirodzená (zladená) a tak je aj film celkovo veľmi príjemný. Ako som už odporúčal pri filme The Proposal :), ... tak ja toto je kúsok vhodný pre pohodový večer vo dvojici. Celkovo: úplna pohodka.(19.10.2009)

Sympatický pár v jedné z nejpříjemnějších, nejupřímnějších a zároveň nejvtipnějších komedií za poslední dobu. Kladné body si snímek zaslouží za perfektně zvolený soundtrack. Ten je sice plný popových věcí které putovaly z MTV přímo na plátno, nicméně k téhle poloviční ztřeštěnosti perfektně pasuje a už úvodní skladba navodí bezvadnou atmosféru. Scénka s kalhotkami nebyla zdaleka tak trapná, jak jsem se obával, a ani konec mne nezklamal. S Butlerovým hrdinou jsem se ztotožnil v jedné výstižné větě o vztazích a jejich nebudoucnosti... a na konci jsem spíše polemizoval na několika dalšími trefnými "moudry" z hercových úst, než abych se nechal pohltit pěkným zamilovaným koncem :-).(17.11.2009)

• Le_Chuck

Po týždni si pamätam tri veci. Butlera so čvachtajúceho sa so želatínovými dvojičkami, výstavný chrup Katherine Heigel a intergalaktický megagýč vo finiši v balóne. Ako romantika nulové, ako komédia 2-krát lepšie ;-). 50%(15.11.2009)

• - Postava Gerarda Butlera je ve filmu pozvána jako host do pořadu Noční show Craiga Fergusona (od r. 2005). Butler a Ferguson jsou ve skutečnosti velmi dobří přátelé a Gerard se v Craigově šou objevuje poměrně často. (Ajka1)

• - Do kin byl film odesílán pod kódovým názvem Helpful Advice. (Caszidy)

• - Eric Winter byl z role chirurga Colina nadšený, sám byl totiž studentem medicíny. (Matt007)