Sympatický pár v jedné z nejpříjemnějších, nejupřímnějších a zároveň nejvtipnějších komedií za poslední dobu. Kladné body si snímek zaslouží za perfektně zvolený soundtrack. Ten je sice plný popových věcí které putovaly z MTV přímo na plátno, nicméně k téhle poloviční ztřeštěnosti perfektně pasuje a už úvodní skladba navodí bezvadnou atmosféru. Scénka s kalhotkami nebyla zdaleka tak trapná, jak jsem se obával, a ani konec mne nezklamal. S Butlerovým hrdinou jsem se ztotožnil v jedné výstižné větě o vztazích a jejich nebudoucnosti... a na konci jsem spíše polemizoval na několika dalšími trefnými "moudry" z hercových úst, než abych se nechal pohltit pěkným zamilovaným koncem :-).(17.11.2009)

• xxmartinxx

Zoufale se to snaží být drzé a nad věcí, ale nakonec jde jen o další sterilní a tupou komedii. I ty dvě hvězdy si to muselo hodně vybojovat.(26.5.2010)

Hlupucke, predvidatelne, bez napadu, preafektovane a hlavne... Paneboze, co sa stalo s Katherine a Gerardom??? Izzie nech zostane Izzie a Gerard by sa mal drzat filmov ako Dear Frankie. Netvrdim, ze to nebolo vtipne, pri niektorych scenach som sa vyborne bavila, ale ja neviem, nieco mi na filme strasne vadilo. Proposalu to nesiaha ani po paty. And thats the ugly truth, vazeni! UPDATE: Po druhom vzhliadnuti musim zmenit nazor, nerobim to casto, ale prvykrat ma film asi nezastihol v dobrej nalade, preto mi usli vsetky dobre hlasky. A niektore boli naozaj skvostne :)(9.8.2009)

Ze začátku naprosto nesnesitelná sračka, ale pak to začalo býti jaksi sympatické a chytnul jsem se. Konec překvapí jen člověka, který předtím žádný film neviděl, ale v rámci žánru tomu toho zas nelze moc vytknout. Gerard Butler je fakt dobrej a Katherine Heigl mě ze začátku iritovala, ale pak už taky dobrý.(2.5.2010)

Velmi příjemná romantická komedie, mám moc ráda Katherine Heigl a ani v tomto filmu nezklamala. Film sice dopadl podle očekávání, ale tak už to u romantických komedií bývá. Za mě rozhodně doporučuji.(12.7.2011)

• - Eric Winter byl z role chirurga Colina nadšený, sám byl totiž studentem medicíny. (Matt007)

• - Postava Gerarda Butlera je ve filmu pozvána jako host do pořadu Noční show Craiga Fergusona (od r. 2005). Butler a Ferguson jsou ve skutečnosti velmi dobří přátelé a Gerard se v Craigově šou objevuje poměrně často. (Ajka1)

• - Do kin byl film odesílán pod kódovým názvem Helpful Advice. (Caszidy)