Mike a jeho přítelkyně Sheryl se vydávají z Virginie do státního parku Lake Kimbrabow v Západní Virginii, kde chtějí kempovat v lesích a užít si turistiku. Zeptají se na cestu místního hlídače a ten jim poradí, aby jeli po Donner Trail nebo Willow Creek Bridge. Pak ale Mike potká na křižovatce místní obyvatelku Idu Foresterovou, která jim řekne, že v Timber Falls je překrásná krajina a nádherné vodopády a dvojice se rozhodne tam jet. Narazí na potížisty Brodyho, Darrylaa Lonnieho a Sheryl přesvědčí Mikea, aby se zbavil nábojů, které má v revolveru. Utáboří se, ráno je však Sheryl při koupání v nedalekém jezeře unesena. Zoufalý Mike ji hledá a nachází rodinu vyšinutých náboženských fanatiků, kteří jejich prostřednictvím chtějí zplodit dítě. (oficiální text distributora)

ceBBek

Těch horrorových klišé tam bylo požehnaně a o stupidním závěru ani nemluvím, ale jinak to nebylo tak špatný, jak jsem se bál. Prostě taková průměrná podívaná na dlouhý večer. ()

AxelWers

Nie zlý film, možno hodnotenie by bolo lepšie, ale akosi mi nie sú po chuti filmy, v ktorých sa ubližuje ľuďom takýmto spôsobom. ()

Ondr@932

Tak už vím kam když budu chtít jet na dovolenou nepojedu do Lake Kimbrabow v Západní Virginii ... :-D Film jako horor byl perfektní, především jeho první polovina tak do 50 minuty - krásná příroda, sympatická dvojice, napětí, naháněčky a teror. Jedním slovem super! Ale druhá polovina filmu už nebyla tak perfektní, svižná, napínavá... Teror náboženských vyšinutých fanatiků jsem čekal až v posledních cca 20 minutách, ale nakonec byl už od 50 minuty. Což je celkem škoda jinak bych dal 5*. Takto dávám 7/10 ()

tranquill

Začalo to zajímavě, ale pak už to bylo nudné a předvídatelné, nehledě na jednoho z hlavních hrdinů, který jako by vypadl z Rambo série. ()

dudo0606

ešte žiadny filmu počas priebehu u mňa takto postupne neklesal ... zo začiatku som si hovoril že začali parádne hneď niečím zaujali a postupne to klesalo ... ku koncu už po všetkých vyvražďovačkách som sa rozhodoval len medzi dvomi tromi hviezdičkami ale ten trápny koniec to zabil na jednu ... ()

10Domik10

Taký klasický horor, ktorý nenadchne ale ani neurazí. Celkom dobrá myšlienka, ktorá mohla vyústiť pri drobných zmenách v scenári do väčšieho napätia a možno mohla mať vplyv aj na lepší celkový dojem z filmu, ale aj tak je to pre mňa skôr príjemné prekvapenie než nejaký prepadák. P.S. : a je to tak "trochu" vykrádačka ;) ()

web-dat

6.3. to dávali na Film + dávali to od 22:00 hod. Bohužel na Nově a na Primě nic, a na Moulen R.. jsem se nechtěl dívat. Takže tohle vyhrálo.Hm..... Nic oslnivého, hl. herec byl přímo Rambo a totálně hloupý konec filmu. Jinak solidních 60% bych dal. ()

Lilien

slušná atmosféra bezmocnosti, psychického teroru a absolútneho opovrhnutia amerických buranov ktorý choro milujú Ježiša. Príjemný herci v podstate slušné a ne-urážajúce dialógy. Jasne že to nieje originál všetko u bolo videné v lepších verziách či už Texasky masaker, Hory majú oči a mnohé iné. Ale i napriek tomu som absolútne spokojní s týmto B-čkoým počinom. ()

BrianStorker

Horroru na míle vzdálený thriller, které má přinejmenším vážné trhliny v logičnosti jednání postav. Milenecký pár se setká v lese s potížisty se zbraněmi a pár minut na to žena přesvědčuje svého milence, aby se zbavil své zbraně? Věznitel (ranger) tvrdí svému vězni, že jsou sedm metrů pod zemí, že jej nikdo neuslyší a pár minut na to si vesele povídá přes visílačku (ta musí mít ale výkon). Jinak taková jednohubka, která neurazí, ale ani nenadchne. Já se tomu víceméně usmíval. Filmy tohoto typu nemusím, já raději opravdový klasický horrory. ()

Megynka

Poprvé (a to opravdu poprvé) dávám takovémuto druhu filmu 3 hvězdičky. Mám ráda horory, ale tyhle mutanty, či filmy podobné např. REC., Hory mají oči atd. k smrti nesnáší. Tuny krve a pokaždé stejný příběh mě opravdu neohromí, ale tohle se mi líbilo. Herci, příběh a hlavně, snad poprvé, dobrý konec ;) ()

Knor

Čistý, standardní a obyčejný hixplotation, který ničím nevybočuje z řady tohoto žánru. pro mě je to normální průměr, který je dobrý opravdu tak na jednu shlédnutí. Problém není v tom, že by to bylo špatně natočené nebo vyloženě blbé, ale je v to v záporácích. Zkrátka z nich nešel strach a postrádali ,,TO'' s čím se můžou pochlubit rodinky z Texaské Masakru nebo Storm Warningu. Tahle rodinka prostě ničím nezaujme i když je v to v dnešní silné konkurenci těžké, ale je to trochu škoda. ()

ANTYCHRYST

Tohle je přesně můj šálek kávy :) rodinka pošahanejch, náboženskejch fanatiků, kde neschází ani zdegenerovanej, retardovanej a řádně vypatlanej synek s pokřiveným ksichtíkem :) 75 % ()