Mike a jeho přítelkyně Sheryl se vydávají z Virginie do státního parku Lake Kimbrabow v Západní Virginii, kde chtějí kempovat v lesích a užít si turistiku. Zeptají se na cestu místního hlídače a ten jim poradí, aby jeli po Donner Trail nebo Willow Creek Bridge. Pak ale Mike potká na křižovatce místní obyvatelku Idu Foresterovou, která jim řekne, že v Timber Falls je překrásná krajina a nádherné vodopády a dvojice se rozhodne tam jet. Narazí na potížisty Brodyho, Darrylaa Lonnieho a Sheryl přesvědčí Mikea, aby se zbavil nábojů, které má v revolveru. Utáboří se, ráno je však Sheryl při koupání v nedalekém jezeře unesena. Zoufalý Mike ji hledá a nachází rodinu vyšinutých náboženských fanatiků, kteří jejich prostřednictvím chtějí zplodit dítě. (oficiální text distributora)

NoFiction

Ve jménu boha, nemůžu dát větší hodnocení, protože toto dílo má opravdu moc a moc nedostatků. A hlavně u hororu nesnáším štastné konce.....Opravdu nechápu jak jsi tomudle Livingdead mohl dát 5*, kdepak jsou ty časy dobrých hororů. ()

Guzo

V podstatě nic nového, ale to je v tomhle žánru asi dost nemožné.. Přesto se jedná o dobře odvedenou práci, vše je dobře zahráno i natočeno, krásné prostředí, na víc než 3 hvězdičky to ale určitě není. ()

Kosmik 1

Jako komedie docela dobré... jako horor už však tohle nemůže nikoho vystrašit. Jde ovšem o celkem průměrnou zábavu. Na tomhle typu filmu toho totiž není příliš co zkazit. Podobnost s Hills have eyes nebo Wrong turn je na místě. 50% ()

JančiBači

Tento film je ako tisíc krát obohratá pesnička, ktorú vždy spieva niekto iný a časom už všetkých nudí, pretože je to stále o tom istom.. ()

sedm.1

Dlouho jsem se rozmýšlel,jestli dám nadprůměrné hodnocení a ikdyž jsem se pro něj nakonec rozhodl,je to dost s odřenýma ušima.Oběť zla není vůbec špatným hororem.Má sympatický herecký párek obětí,po dlouhé době mě zaujali záporáci a ke konci má film i pořádné koule.Co mě ale docela vyrušovalo bylo kolísavé napětí a atmosféra.Ani jedno totiž nedokázalo jet po celou dobu na plné obrátky,sem tam sice vykoukli,ale jinak slabota,to správné hororové koření tu prostě chybí.Ani dějově nejde o žádný originální šlehu,přesto se ale po celou dobu pořád něco děje,jak jsem se zmiňoval,závěr je slušně nadupaný a i vcelku krvavý, o nudě nemůže být vůbec řeč,takže díru do světa Oběť zla sice neudělá,ale pro fanoušky hororu musím určitě doporučit.P.S.za ten úplný závěr mám chuť zadupat celý film.Že si to neodpustili! ()

Forsberg11

Klasické lesné hixploitation plné klišé, nevýrazných postáv a logických dier, ale aj s peknou kamerou, nádhernými exteriérmi a slušne prerozprávaným dejom. Timber Falls nemajú čim ohúriť, človeka, ktorý už kde-čo v horore videl, už vôbec nie. Ale mám pocit, že to ani nebol prvotným zámer tvorcov. Tým zrejme bolo vytvoriť ľahko stráviteľnú žánrovú jednohubku, pri ktorej sa dá dobre vypnúť a pobaviť. A myslím, že tento zámer im vyšiel celkom slušne. 50%! ()

KoRner

Celkom dobrý napínavý hixploitation horor, bez nejakých väčších úchylární. Sem-tam sa hlavná dvojica chová bezmyšlienkovo, ale aspoň to malo poriadny záver. ()

MareT.

Další z dlouhé řady nekončících variací na to samé, ale pro změnu trošku s jiným motivem. Vraždící rodinka, nevinný pár, hodně krve a dost napínavých scén, aby se divák, který přesně tohle vyhledává zabavil a zapomněl na to, že to už prostě viděl nejmín tříkrát a jinde. ()

Eraserhead

Neoriginální zápletka s další úchylnou lesní family terorizující mladý pár na výletě. Záchrana přišla naštěstí v podobě brutal finálního zúčtování. ()

Holina

Proč se dívám na filmy, které jsou od začátku do konce naprosto stejné jako X jiných předtím? Proč se dívám na filmy, ve kterých mě nemůže absolutně nic překvapit? Odpověď je jednoduchá. Mám pro ně slabost. Stejně jako jsem měl slabost pro teenagerské vyvražďovačky v devadesátých letech (Tajemství loňského léta, Urban Legends, Vřískoty a hromady dalších). To co uvidíte v Timber Falls jste viděli už stokrát a všechno to je na jedno brdo. Zamilovaný pár s nějakým tím dilematem terorizuje skupinka šílenců v lese. Hotovo. A je to absolutně průměrná záležitost a tudíž by se měla, pro diváka jako jsem já, vidět... ()

Hanys_

To je tak, když si chcete s přítelkyní zajet na nezapomenutelný výlet, a místo toho dostanete fucking crazy trip díky kostelovým kreténům žijícím (naštěstí) ne mezi lidmi, ale hluboko v horách, na které tedy natrefíte...Děj je vykrádačkou všeho možného, naštěstí ta porce násilí dělá z Timber Falls trošku víc než jedno-hvězdičkovou záležitost....4,5/10 ()

Abiosis

*VODOPÁDY BEZ SPÁDU* Takú absenciu napätia, nápadov, logiky a sympatií k hlavným hrdinom som v horore ešte nezažil. V prvej polovici sa nič zásadné nedeje - sledujeme mladú dvojicu venujúcu sa turistike a, samozrejme, dochádza k nevyhnutnému stretu s miestnymi ľuďmi. Avšak všetko je natoľko predvídateľné, že hre s divákom, kde priateľsky pôsobiaci sú nakoniec nepriateľskí a naopak, nemožno naletieť. Tradične sa tu objavuje aj znetvorený ujo, ale pri ňom môže mať človek strach len z toho, že ho oslintá. Hlavnými antagonistami je nábožensky založená dvojica, ktorá všetko to násilie koná z takého neuveriteľného dôvodu a takým neuveriteľným spôsobom, že vám je trápne asi rovnako, ako keď sledujete Michaela Scotta pri balení mladej slečny. A ten koniec... Verdikt v 1 vete: Film úplne bez všetkého potrebného a so všetkým nepotrebným. 20.03.11 ()

iampatrik

50% Obyčejný hloupočký horor z prostředí lesa, chaty a triem (z části náboženských) bláznů, co si vyhlídnou jeden pár. Scénář zlý, postavy nezajímavé ani trochu. Pořádně tu nefunguje atmosféra, ikonický záporák, který by děsil, což je u hororu úplně snad to nejhorší (teda pokud se jedná o atmosféru). Určitě se v tomhle subžánru najdou jiné filmy po kterých může člověk sáhnout. ()

nylo

Zhýralí tůristi vlezli v krásné přírodě domorodcům do cesty a tím pádem si vykoledovali další zajímavé zážitky nejen z okolních lesů, hor a jezer..........Ovšem z mého pohledu vše probíhalo moc předvídatelně, dle zajetých kolejí a tak nějak to nemělo ty správné stříkance i když práce je odvedena kvalitně 50% ()

J*A*M*A*L

Typický hixploitation by America. Ten snad vážně nikdy nezklame. A tentokrát se to povedlo i se sympatyckými klaďasi, a záporáci? Spíš vám jen drásají nervy, než aby vás děsili, zasraný křesťanský fanatici, kteří mají s křetanstvím společného jenom ty kříže, který nosili na krku a visely po zdech. Po skoro půl roce jsem si zase na nějakej takovej horor udělal čas a musím se pochválit, protože jsem si vybral fakt skvělej kousek. Skvělé pocity z tohohle snímku mi zůstaly i dnes, kdy píšu tenhlr komentář. Nádhera. ()

Mírouš

Bože všemohoucí, ty to vidíš, hříšníci jsou na každým kroku. Do pekla půjdou všichni ti, kteří podlehli nástrahám samotného ďábla a píchají spolu před uzavřením svazku manželského !!! Křesťanský hixplotation, to tu ještě nebylo, zajímavej nápad :-) ()