Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

gogo76

Čistokrvným romantickým filmom sa väčšinou vyhnem, sú strašne predvídateľné a nudné, ale výnimky sa nájdu. Proti romantike v solídnych filmoch a drámach nemám vôbec nič. Musí to byť uveriteľné, zabalené v silnom príbehu a takto to funguje. Tento je z kategórie tých typických, ale presvedčilo ma hlavne obsadenie. Nakoniec to nebolo zlé, pár krát som sa zasmial, návrat v čase bol celkom fajn a M. McConaughey k tomu..., tak je to v pohode. Po prvých minútach je jasné ako to skončí, vedel som , že fotku vytiahne ešte raz, každý tušil, že sa na konci zmení...Strašne predvídateľné, ale herci to zachránili a dotiahli to na priemer. 60%. ()

Xmilden

Korejská válka skončila v roce 1953, takže nevím co by tam Robert Forster vůbec pohledával. V té době by mu bylo 12. Navíc ve filmu na mě nepůsobil dojmem 76 letého starce. Z čehož vyplývá, že kdyby jeho manželka měla třeba jen o 10 let míň bylo by jí 66 let. Přišlo by mě dost zvrhlé od našeho hrdiny že balí takovou babičku. Ale to jen taková malá odbočka na úvod. Film se svou morální myšlenkou prakticky neliší od ostatních podobných romancí. I tady si divák může být od začátku naprosto jistý napravením hlavního hrdiny. Originalitou na mě působili duchové, ale na druhou stranu film o komediální složku nezavadil, což je u romantické komedie zkrátka problém. ()

sepp

Čekal jsem břečku, kterou ohodnotím z milosti 1*. Ale dostal jsem jen o něco menší břečku, než jsem čekal. Hlavně ten konec to teda totálně zabil. Takže 2*. ()

lesumir

Příjemná až originální romantická komedie, která, ač se to většině nezdá, vyhýbá přehnanému klišé. Ne vždy se mu ubrání, ale je to na hranici únosnosti a nějaká trapnost nezazní. Matthew McConaughey zraje s každým filmem a je to opravdový sympaťák. Jenn Garner jako zakaboněná bejvalka mi není úpně sympatická, ale do role sedí perfektně. Strejda Douglas výbornej. __ Příjemná podívana na nudný večer, velké překvapení. __ Já teda z vašich komentářů chápu, že jste úpní idioti. Jeden píše, že to není nic nového pod sluncem. Řekni mi o jiném filmu, který je tomuhle podobný. Druhá píše, že zkrocení nevěrníka je vrchol trapnosti. Podle všeho jsi tenhle film neviděla, slečno Sofie. A pro všechny ostatní, kteří tenhle film vidí jako předvídatelný. Zase... ukažte mi romantickou komedii u které není ZÁVĚR předvídatelný? Pokud nějaké najdete, spočítáte je na prstech jedné ruky. A to bych byly natočeny tisíce... ()

nunka

Ghosts of Girlfriends Past je vlastne Christmas Carol. Miesto Ebenezera Scroogeho tu máme Connora Meada, charakter je rovnaký, príbeh v podstate tiež. Zásadný rozdiel je v tom, že kvalite "Vianočnej koledy" prispieva geniálna vizuálna stránka podporená 3D animáciou, kvalitu "bejvalek" nevylepší ani odstavená "šedá mozgová". ()

Shakers

Dickensová koleda v romantickom prevedení ? Tak trochu áno. To ale vôbec nevadí, pretože herecký je to perfektné obsadené a Matthew McConaughey ma obrovskú charizmu, s ktorom uhrá celý film a nikomu to nevadí. Film je predovšetkým komédia čo je dobré, pretože ta romantická časť filmu je klasická a zároveň, tak trochu nuda. Zrežírované je to dobre, humor tomu nechýba a minimálne do polky filmu sa budete určite baviť. Teda, aspoň tak som sa bavil ja. 70% - 3* ()

Pepinec

Původně jsem chtěl napsat, že pod tenhle název bych se podepsal, ale pak jsem si na něco vzpomněl... Takže ne, bejvalek se zbavíš. Tuhle jsem mluvil s Jennifer a ta mně zas říkala, jak moc je ráda, že roli Connora nakonec nevzal Ben Affleck. Já nevím, tady se snad ani nedá zlobit na lidi, kteří tyhle filmy dělají. To spíš já jsem trouba, že na to čumim... ()

Deimos

Net/// Obsazení 8/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +výborné obsazení, má to trošku duchařský náboj a v závěru dobrou atmosféru, rovněž je to ke konci docela dojemné -hodně průměrná první hodinka, dost ukecané, nikoliv zábavné/// Mark Waters se tentokrát nepřekonal. Od něj bych čekal opravdu víc. Závěr to sice spravil a vyšvihl film ke třem hvezdičkám, ale to nic nezmění na tom, že by se na tento film lépe koukalo na DVD, než v kině. Ovšem podařil se mu hvězdný výběr herců. Když pominu Matthewa McConaugheyo, kterého jsem za poslední roky viděl snad všude, takže o něm vím, že je schopen utáhnout film, tak mě nejvíce zajímalo dívčí obsazení. Ať už je to Jennifer, Lacey, Emma (škoda, že nedostala jinou roli) nebo Christina. Na všechny jsem se těšil a všechny to zvládli tak nějak normálně. Pryč je doba kdy byla Jennifer v mé TOP 10, ale i tak potěší. Být to ještě větší sranda od začátku do konce, tak neváhám jít s hodnocením nahoru. Škoda, takhle je to velice průměrná komedie, která se chytne až v poslední půlhodině./// Celkem 61%/// ()

Rosaviva

Nenáročný film na který neurazí, nenadchne, ale odpočinete si u něj. Což je přesně to co jsem od toho chtěla. Docela zajímavá zápletka, která samozřejmě nemůže skončit jinak než happy endem. Ze všech těch tří duchů mě vždycky nejvíc děsil "Duch budoucích ...." a nebylo tomu ani tady, dost nepříjemně mi mrazilo, když jsem si představila, co by asi ukázal mě. 3* ()

kingik

Je s podivem, že v tomhle filmu hrají Matthew McConaughey a Jennifer Garner. Čekal bych spíše účast nějakých hvězd nižší svítivosti než tyhle dva, ale budiž. Jistou originalitu filmu nelze upřít, horší je to s jeho zpracováním a nějak mně celou dobu unikal smysl tohohle snímku, který evidentně neví, čím chce být. Komedií? Moc jsem se nezasmál. Dramatem? Na to má až příliš chabou dramaturgickou kostru. Hororem? Tak do toho má hodně daleko. Romantickým filmem? Tak to se minulo účinkem. Přitom v sobě snoubí či spíše naťukává všechny zmíněné žánry, ale spolehlivě není ani jedním z nich. Ona žánrová nevyhraněnost nemusí nutně znamenat konec všech nadějí, ale musí být zachována určitá mez, přes kterou by se už nemělo jít. Morální poselství o napraveném sukničkáři, které z téhle komedie od počátku přímo trčí, se tak nějak nehodí k režiséru Marku Watersovi, kterého spíš považuji za provokatéra a tenhle film na mě působil až moc uhlazeně, a když už chtěl trochu vybočit z řady, tak hned si to zase rozmyslel a šlapal brázdu. A je to škoda, protože příběh o proutníkovi (v mírně odtažitém McConaugheyho podání), který střídá holky jako ponožky a žíly mu to netrhá, měl navíc už tím, že disponoval kvalitními herci, ale povrchní přístup a zejména odporně předvídatelný moralizující závěr, tenhle film tak trochu pohřbily a výsledkem je podprůměrný film, který ani trochu nepohnul s mými emocemi. Ale Michael Douglas ducha mrtvého strýčka zahrál skvěle a Christina Milian neměla chybu. 40% ()

Sinecod

Špatný, moc špatný. Hlavní hrdina, blbec, který se k ženám chová jako k hadru přijede na svatbu svého bratra. A je tam i holka, do které byl zamilovaný od dětství, kdy to byl hodný a milý chlapec, dokud si jeho vyvolená nezatancovala na plese střední se školním playboyem. A tak konečně začal poslouchat svýho strýce, který byl taky příšernej děvkař. A na tý svatbě se objeví duch holky, se kterou přišel o panictví a ona ho vezme na jízdu jeho životem, aby za necelou hodinku poznal, že se od střední choval jako tupec a měl velkou touhu všechno napravovat. Takže znovu: špatný, moc špatný! Navíc sem celý film přemýšlela, jestli má nebo nemá Jennifer Garner knírka. Chci zpátky starý, dobrý, trapný romantický filmy a ne takovou blbost! ()

Tsuki

Tehle film zde nemá zrovna valné hodnocení, ale já bych to tak bledě neviděla - Že by si člověk neměl jen celý život užívat a střídat partnery, jinak nakonec zůstane úplně sám, to je docela pěkná myšlenka a určitě i pravdivá. Navíc forma, kdy hlavní postavu navštíví tři duchové - minulosti, přítomnosti a budoucnosti - ve stylu Dickensovy Vánoční koledy, je docela zajímavá. Vtipu by zde sice mohlo být o kapku víc, ale i tak jsem se bavila. A konec, i když byl samozřejmě předvídatelný, dopadl pěkně, tak jak měl. V rámci průměrných romantických komedií jsem naprosto spokojena. ~(3,2)~ ()

Anderton

Nie je to tak otravné a nepozerateľné, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Maťo sa totiž snaží akoby mal pocit, že hrá v niečom dôležitom. Do úlohy sa hodí, ale....ťažko mi je uveriť východzej zápletke, kde sa Don Juan vyspí s každou, ktorú stretne. Ženy mu padajú bezmyšlienkovito k nohám, stačí povedať zopár fráz. Nejako sa mi pri pohľade na 40 ročného McConaugheyho s divným profilom jeho babyfaceu nechce tomuto magnetizmu veriť. Film je čisto určený ženám, chlapi sa bohužiaľ kvôli supermanizmu hlavnej postavy nemajú s ňou ako ztotožniť. Ženy môžu zase veriť, že majú silu mužov zmeniť. Mne táto neschopnosť ztotožnenia sa s postavou vadila napríklad aj u "umeleckého" Shame, takže je to môj subjektívny problém. Zopár fajn dialógov a hlášok, lenže použitých v za vlasy pritiahnutej duchárskej príbehovej kostre. Mám pocit, že hollywoodski scenáristi vedia napísať fajn dialógy, lenže sú nútení ich väčšinou používať v priemerných tuctovkách, ako je táto. No a btw ku koncu sa to už trochu vlieklo. ()

Smok

Tento film je exemplárny prípad, keď sa moja topka správa schizofrenicky. Na jednej strane ortodoxní metalisti a drsňáci, ktorí by filmu sfleku nadrbali aj dva odpady (však brutale ;-)) a na druhej strane citlivejší občania, ktorí sa miestami prinútia vypnúť mozog a takéto kúsky s kľudom prevetrajú. Ja sa radím kdesi do stredu, (takže tak bude vyzerať aj hodnotenie) ale so žánrom romantická komédia mám zase na dlhší čas pokoj. P.S. Postava strýka (Michael Douglas) bola aj napriek jeho rokom ale neskutočne zábavná a namachrovaná. ()

teutates

Nenudilo ani chvíľu, pobavilo... v celku zaujímavo prekvapilo. Mne sa to páčilo a v podstate mi tuna nič tak dôrazne nevadilo... na moje prekvapenie 7/10 Samozrejme pred začiatkom snímku som sa snažil sám sebe nahovoriť, že ide o tzv. "piece of shit". ()

Ant

Děs běs, aneb co se stane, když se spojí romantická komedie s Vánoční koledou. Zkrátka velká předvídatelná nuda. 4/10 ()

Problémové filmy

Problémové filmy