Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

blackrain

Lepšího herci se pro tuto romantickou komedie opravdu vybrat nemohli. Matthew McConaghey (doufám, že se naučím jeho jméno vyslovovat, aniž bych si u toho zlomila jazyk) se sem hodil jako zadek na hrnec. Prostě to byla role dělaná přimo pro něj. Mezi ním a Jennifer Garner to krásně jiskřilo. Nápad s duchařinou byl dobrý a osvěžující. Samozřejmě, že je od začátku jasné, kam se to celé ubírá. To vůbec nevadí a ani to není žádná vada na kráse. ()

Mikita

Tak tahle variace známého příběhu mi sedla mnohem víc než Vánoční koleda. Bylo by to o hvězdičku víc, kdyby to ohrožení svatby bylo o trochu zásadnější, než jen nějaká léta stará událost. Michael Douglas byl skvělý a přesně na roli sedl. Pohodová podívaná s napraveným nevěrníkem. Odpočinkové. ()

FilmFan24

Napravený proutník, napravená svatba psychotické čubky, napravenné bůhvíco ještě v romantické duchařské komedii, kde je bohužel soundtrack lepší než film samotný. Bohužel ani jako snad vždy sympatický Matthew McConaughey s půvabnou Jennifer Garner nemohou zachránit nepovedený scénář, do kterého scénaristé dali nějak moc přísad, které ve výsledku nechají pachuť v ústech...P.S. Děkuji dceři Bohas za výraz "psychotická čubka", který mě teda dostal víc než film samotný! ()

runner85

Nakoniec to nebolo tak neskutočne strašné ako som si na začiatku myslel ale i tak je to somarina, vlastne je opäť raz ten istý príbeh ako všetky ostatné až na to že tu máme trošku vianočnú atmosféru no a inak nič, z hlavného hrdinu ktorý je vám pravdepodobne nesympatický sa vďaka jednej noci kde sa mu zjavia traja anjeli aby ho priviedli na správnu cestu stane dobrák od kosti ... ale to hádam nemyslíte vážne :D ()

Skip

Začalo to docela dobře, ale náhle to jako lusknutím prstů přešlo v téměř nudné nic, bez špetky vtipu, za to se spoustou klišovitých až téměř trapných "hlášek". ()

*Elfík*

Tolik dobrých (neříkám výborných) herců, tolik krásných aut a stejně je to tak neuvěřitelně hloupá....fraška. S názvem komedie. Romantická komedie. Původně jsem se těšila na Matthewa, jelikož pohled na jeho krásnou, ale arogantní a hloupou tvářičku je naprosto úchvatný, jenže po deseti minutách mi začal lézti krkem. Ovšem pak přišla ještě nafoukanější tvářička, jmenovitě Jennifer Garner, která nepobrala ani trochu krásy a pokud bychom mluvili o inteligenci, jisto-jistě by se zeptala ,,co to jé?''. Jediné, co mě mile překvapilo, byla Emma Stone a její postava pěkně provzdušnila to dusivé okolí, kterým byl prolezlý celý film. Ale vážení, opravdu jste jí věřili, že jí ještě nebylo šestnáct?? Dalším vcelku příjemným hercem byl Michael Douglas, na kterého je radost se podívat i když v tomto snímku nemůžeme mluvit o nějakém převratném hraní. Spíš to vzal jako ,,bokovku'' za pár šupů. Konečný verdikt? Pokud máte rádi Emmu Stone a chcete zjistit, jak vypadá v rovnátkách a bláznivé náladě, pak je Bejva.... no prostě film, o kterém je řeč, jak jste si už určitě ráčili všimnout, pro vás to pravé. Pokud nikoliv a chcete se jen pobavit a opravdu se na to těšíte, podívejte se na první půlku. Ta je chvílemi vtipná. Vážně... ()

Mickalle

Někdo se vyžívá v brutálnosti a zákeřnosti, já v komedii a romantice a to, že předem vím, jak to dopadne mi vůbec nevadí, líbí se mi ta cesta,která k tomu konci dospěje :o) ()

lioncel

s až nekritickým obdivem (mně zcela vlastním), se slzou v oku dojetím - přeci jenom, hraje už tak málo, vlastně jen asi pro vlastní zábavu .. sleduji svého super oblíbence : Michael Douglas .. v poměrně pohodovém a nenáročném dílku … jen se už poněkolikáté zarážím nad výběrem hlavní ženské role, kvůli Jennifer Garner bych být Matthew McConaughey, tedy svůj životní styl rozhodně neměnil .. vždyť jen na té svatbě bylo tolik vhodnějších sympatičtějších a krásnějších koček … ()

honajz2

I když je to asi milióntá verze Vánoční koledy, přesto je to zajímavé. Funguje to i jako komedie,což je hlavní, protože to tak má být. Dívá se na to dobře, ale někdy je to teda celkem utahané. Jinak není co kritizovat, ani ten humor nebyl bůhvíjak trapný, ale ona ta utahanost s tím filmem vždycky udělá své a že se to táhne hlavně v úvodu, než se to rozjede. Ale nakonec jsem s tím filmem spokojený, líbilo se mi to. 4* ()

M.i.k.e

byť nemám rád to neustále moralizování v komediích poslední doby ( a že tady ho je) a stejně tak nejsem zrovna velký fanoušek McConaugheyho,tady musím přiznat,že sem se po celou dobu vcelku obstojně bavil a to není zrovna málo když uvažím fakt co v poslední době vzniká za paskvily. 60% ()

Giggo

Film sem zhlídl den po filmu Až tak moc Tě nežere. Jedná se o diametrálně odlišnou romanťárnu. Toto je klasická "růžovka". Pouze není o zlobivé pubertačce, nýbrž o klasickým baliči ženskejch, kterej si nese nějakej ten mindráček z mládí. Rychle vám to uteče, pákrát se zasmějete, někteří možná budou závidět zástupy ženskejch a někteří si vzpomenou že se chovali stejně. Podívat se na to dá. Ústřední dvojice Matthew McConaughey & Jennifer Garner je sympatická a velmi koukatelná. Do toho vám přidá pár "mouder" Michael Douglas a rázem je tu konec filmu. Chce to jen nad tím moc nelaborovat, pro sobotní výplach vhodné. ()

Hees

Taká klasická romantika. Tento film je viac romantický ako vtipný. Niektoré zbytočnosti, ktoré film trochu menia na hlúposť treba prehliadnuť a potom sa na to dá pozerať. ()

Chen

Originální použití Vánoční koledy, respektive její našroubování na klasickou romantickou zápletku. Vtipné, rychle odsýpající, zábavné a občas překvapivě neútlocitné. 70 % ()

Aljak

Dickenskova Vianočná rozprávka ako námet pre romantickú komédiu s dvojicou Matthew McConaughey a Jennifer Garner? Nemal som predstavu, čo od toho vlastne čakať. Ale napokon veľmi milé prekvapenie! Pre mňa rozhodne jedna z najlepších romantických komédií. Nebolo to totálne klišé a vývoj príbehu bol naozaj pútavý. Všetko to dávalo zmysel a bolo pekne vidieť, ktoré momenty boli zlomové pre život a emocionalitu Connora, no a pri scénach putovania s duchom budúcnosti mi bolo naozaj až do plačo. Popri tom všetkom sa človek aj zamyslí nad tým čo bolo, čo je a čo bude.... ()

peiton

Matthew McConaughey?A zase som raz slintala.Ak mu to má svedčať v poslednej jeho rom.komédii,tak nech mu to svedčí práve v tejto.A,že svedčalo!Naňho sa dá spoľahnúť vo všetkých ohľadoch,ale že sa tentokrát ocitne v poze necharakterného playboya,bolo pre mňa najskôr šokujúcim zistením,ktoré som si neskôr vychutnala až do konca.Pre mňa netypická romantická komédia už len tým,že tvorcovia do nej zakomponovali duchársku vsuvku s Michaelom Douglasom.Bezkonkurenčne najvydarenejšia a najvtipnejšia scénka s tortou.O*D*P*O*R*U*Č*A*M.Pre všetkých nenapraviteľných sukničkárov je povinnou jazdou! ()

Agent006

!SPOILER! Potřebuju si asi promluvit se ženskou, která se ve svatební den dozví, že jí ženich podvedl s její družičkou a přesto si ho vezme. ()

Problémové filmy

Problémové filmy