Své minulosti neutečete… Matthew McConaughey a Jennifer Garnerová zazáří v romantické komedii o nenapravitelném sukničkáři, kterému se jednoho dne zjeví strýček Wayne, který miluje party a noční život. Spolu s ním však přicházejí duchové bývalých přítelkyň… Fotograf celebrit Connor Mead (Matthew McConaughey) miluje svobodu, zábavu a ženy… přesně v tomto pořadí. Connor moc dobře ví, že svobody je nutné umět si vážit. Užít si a zmizet, to je jeho celoživotní krédo, kterým se také značně liší od svého bratra Paula, jenž vždy slyšel spíše na romantiku a momentálně plánuje svatbu. A právě tato svatba změní Connorovi život. Nejen, že se pokusí, v souladu se svým přesvědčením o škodlivosti monogamie, obřad překazit, ale navíc na oslavě narazí na dívku, které se jako jediné podařilo zlomit Connorovi srdce - na lásku z mládí Jenny (Jennifer Garnerová). Navíc na svatební party potká ducha svého zesnulého strýčka Waynea (Michael Douglas), který byl vždy jeho velkým vzorem ve svádění žen. Toto setkání však není náhodné, strýček mu přináší důležitou zprávu od jeho bývalých přítelkyň a Connorovi se tak možná konečně otevřou oči... (HBO Europe)

ScarPoul

Waters nesklamal. Síce už nenatáča s takou ľahkosťou a prirodzenosťou ako v prípade freaky friday a mean girls, ale aj tak sa jedná o jeden síce ničím neobyčajný, ale veľmi príjemný filmík. Čo musím na začiatok pochváliť je, že mi herec McConaughey vôbec nevadil. Toho herca úprimne nemám rád, ale tu som ho akceptoval ako základný prvok filmu a kupodivu ma nesral. Garnerová neskutočná, po dlhej dobe úloha, ktorá jej perfektné sadla. Čo sa týka ostatných tak tý sú buď až príliš v pozadí, alebo až príliš zbytočný. Celá zápletka postavená na duchmi prítomnosti, minulosti a budúcnosti, trocha pripomínajú Dickensonovu vianočnú koledu, ale keď to zamotáme a znova rozmotáme, a sadneme si s polovičkou k takémuto filmu, jednoducho nemôžeme nič pokaziť. Plus ma film naozaj nenudil a krásne som sa pri ňom bavil, preto dám trocha nezaslúžené 4* ()

Borrtex

Naprostá zvrhlost. Perfektní rodinná komedie, která nepřekvapí ani tak vtipnými hláškami, ale samotným nápadem a příběhem. Matthew McConaughey se v roli "špatného" chlapa, co nevydrží u jedné ženské, a musí mít na každou noc nějakou jinou, v roli chlapa, který si během jedné noci - svých snů uvědomí své chyby, a snaží se je zvráceně napravit dokonale předvedl, role mu sedla, a perfektně se mu povedlo ji ztvárnit. Taktéž musím vybídnout Jennifer, kterou mám velmi rád, a nijak extrémně mě nepřekvapila, čímž vůbec nechci říct, že nebyla dobrá, samozřejmě byla, ale na to jsem u ní zvyklý. Znám ji jako dobrou herečku, a v tomto filmu mi to jen více potvrdila :-) Nadprůměrná rodinná komedie s výborným hereckým obsazením. 90% ()

5150

Příjemná romantická komedie na jedno zkouknutí. K pohodovému zážitku přispívá nejvíc sympatické herecké obsazení včetně vedlejších rolí (kouzelný Michael Douglas, Robert Forster, atd.), vtipně napsané dialogy se spoustou hlášek a v neposlední řadě výborný písničkový doprovod (mj. chytlavá "Keep On Loving You" od REO Speedwagon zazní dokonce dvakrát). // Film uveden v létě 2014 v letním kině Bohumín. ()

MoiJe

V podstate priemerna reklama, na McConaugheyho. Ale neznudi a o par rokov v telke kludne zapnem, tak tu 3. * davam. ()

Dale

McConaughey ako Dickensov Ebenezer Scrooge v modernom prevedení. Jasné, že o originalite sa tu nedá hovoriť a áno, tá premena hlavného hrdinu pôsobí veľmi nerealisticky až rozprávkovo, ale v tomto prípade mi to vôbec nevadilo. Film má všetko, čo romantická komédia má mať a dokonca aj niečo navyše - výborné herecké obsadenie. Do hlavnej úlohy nemohol byť asi zvolený vhodnejší predstaviteľ, Matthew je na takúto rolu ako stvorený. V menších úlohách sa nestratili nastávajúca nevesta v podaní Lacey Chabert a jej filmový otec Robert Forster a úplne úžasný Michael Douglas, ktorého som už dávno nevidel v takejto dobrej forme. Ja som sa veľmi príjemne bavil. ()

Terva

CONNOR MEAD : Jestli máš zaječí úmysl, tady jsou klíčky od auta. Stačí slovo a jsi volnej. PAUL MEAD : Mluvili jsme o tom. Já se chci ženit. Miluju Sandru. JENNY PEROTTIOVÁ : V pohodě, pánové ? CONNOR MEAD : Jenny Perottiová. JENNY PEROTTIOVÁ : Connor Mead. CONNOR MEAD : Čert mě vem. JENNY PEROTTIOVÁ : Brzy se dočkáš...... Ten dialog není celý, jen část, ale je hned na začátku filmu a moc se povedl. Je tu i narážka na seriál M.A.S.H. s Alanem Aldou a prý je to jediný film o Korejské válce, který kdy kdo viděl a ještě se mu směje. Ponořme se do minulosti Connora Meada a jeho lásek o které moc nestál. Příběh začíná v roce 1982. Ve filmu zazní zcela vědomě píseň Time After Time http://www.youtube.com/watch?v=XxjgE7gKSbg jako součást děje. CITÁT - Vzbuďte mně až tam bude něco akčního... Pohodová komedie, která nás zavede do minulosti, současnosti i budoucnosti hlavního hrdiny. Dostaneme poučení a spravedlivý trest nás nemine....bejvalek se opravdu nezbavíme. Ve filmu zazní i skupina Simply Read a zazpívá i král, Elvis Presley, svůj song Burning love http://www.youtube.com/watch?v=2bxxIvPZwG4 ()

Johny_fork

Další nenáročná oddychovka, která neurazí. Minimálně kvůli účasti Matthewa McConaugheyho v komedii to stojí za shlédnutí. ()

moviesfan

Tahle komedie mně nesedla. Dobře, zasmál jsem se dvakrát, třikrát, ale obsahovala spoustu zbytečných a nudných dialogů. Bavila mě část s prvním duchem, ale toť vše. ()

Terez.S

Není to žádný originální ani drahý klenot, ale moc příjemně se na to koukalo. Samozřejmě, že objektivně to 4 hvězdičky nejsou, jenže "požitky" z filmu nejsou vždycky jen o kvalitě filmu .. :) ()

khedy

Nevím proč, ale ten Matthew McConaughey je mi velmi nesympatický a výjimkou nebyl ani tento snímek. Moje nesympatie vůči hlavnímu hradinovi však vyvážila moje oblíbenkyně Emma Stone. Celkově se film tváří dost originálně a originální momenty se tam opravdu i najdou. Jako celek však ničím novým nepřekvapí, ale ani ničím neurazí. ()

Kryton

Co to je? Vánoční koleda v romantickém podání? Nebýt Michaela Douglase tak vážně nedokoukám ani minutu. Btw. Jennifer Garner je tady opravdu UGLY! Nemohl si tam McConaughey vzít tradiční Kate Hudson? ()

JimWayne

Príjemné prekvapenie s príbehom o láske ktorých je na mraky.Dobrý príbeh,dobrý McConaughey ale vynikajúci Douglas ktorý bol skvelým prínosom pre tento film ale aj oživením deja a aj preto dávam štyri hviezdy. ()

MartinezZ

Dost nudné a dost předvídatelné. Matthew jako arogantní lev salónů s "pohnutým dětstvím", Zbytečný Douglas, Emma hrající "šestnáctku" (WTF?), mě neznámá "Indka". To jsou jediné postavy, které si po skočení filmu pamatuji, všichni ostatní byli zbyteční, přinejmenším ničím zajímaví, stejně jako nudný průhledný černobílý děj, plný rádoby vtipných příhod a kdáků. Hodnocení: Film poněkud mimo. ~~~ 1,5* ()

mysiak

Matthew McConaughey je borec..dokáže utiahnuť celkom fajn romantickú komédiu..aj keď dosť mi pomáhajú cool Michael Douglas a fajná Emma Stone...Jennifer Garner je tu tak akosi na okrasu...moc sa jej nevenujeme...čo je fajn, klišé sú normálne nelezú ani krkom...a to prispieva celkovo k dobrému dojmu z tejto romantickej komédie ()

ivishka

Popravdě se mi do toho moc nechtělo a možná jsem i věděla proč. Pochybný a opět jinak zfilmovaný námět - náprava největšího zvrhlíka v celé Americe. Ano je to velmi povrchní a také velmi podivné pořád věřit, že v každé zlé zkušenosti nějakého padoucha se skrývá jeho tajemství proč se chová tak, jak se chová. Pravda je, že jsem se u toho filmu opravdu celkem bavila a musím hned ocenit perfektní výkony Matthewa McConaugheye, Jennifer Garner, Emmy Stone a Michaela Douglase. Já vím, že takových věcí tu bylo hodně, ale mělo to jakousi nezaměnitelnou atmosféru, která z toho udělala celkem příjemnou science fiction na kterou se jednou podíváte, pousmějete se a bez jakékoliv újmy či nějaké morální poučky, která by na vás celý film blikala jdete dál do svých nudných životů...Film splnil svůj účel - pobavil a to mi prozatím stačilo. ()

Laxik

Speech: The Movie... V momentech to funguje, McConaughey je super a dostal i dobře napsané monology (které jeho postava trousí s radostí). Zbytek šablona, klišé a nuda... ()

Alementina

Scenar je opravdu triskne nenapadity, ale McConaughey umi ty sve "nenapravitelne" proutniky uz dokonale a prestoze je to film hloupoucky, ja se nenudila. A ty z nebe padajici kondomy ... ;) ()

ABLABLABLA

Průměrná ovšem nijak nenudící romantická komedie, která nikoho neurazí. Musím říct, že u této jsem se opravdu bavila, protože vidět Matthew McConaughey s dlouhými vlasy vážně stojí za to:) Námět duchů minulosti, současnosti a budoucnosti už tu sice párkrát byl např. tohle a řada jiných, ale v tomto podání vás dokáže mile překvapit. Jennifer Garner jako herečku moc nemusím, ale jako bývalá milenka se dala snést. Nejvíce se mi líbil strýček v podání Michaela Douglase, který je vlastně příčinnou této zápletky, jestli se tomu tak dá říct. ()

Tony.cs

Zvláštní variace na Vánoční koledu, některými scénami téměř přesně kopíruje film se Stewardem. Ale tato "téměř nenápaditost" mi překvapivě nevadila a já se u filmu dobře pobavil. Asi jsem hodně nenáročný, ale přišlo mi to příjemné. ()

Problémové filmy

Problémové filmy