Filmoví tvůrci Matrixu a V jako Vendetta, přinášejí v Ninja Assassin další krev (hodně krve!) do žánru filmů o bojových uměních. Korejská popová hvězda Rain (Speed Racer) hraje hrdinského, smrtelně nebezpečného Raiza, vychovávaného od dětství po způsobu mýtického klanu Ozunu. Teď ale bývalí spolubojovníci Raiza pronásledují, protože se odvrátil od nich i jejich autoritativního patriarchy (legenda bojových umění Sho Kosugi)... a je na útěku s agentkou Europolu (Naomie Harris), která má důkaz, že klan prodává své zabijácké služby vládám různých zemí. Film je přehlídkou akce od počátku až do konce - rychlé, kruté, plné zbraní (řetězů, mečů, holí, hvězdic) a úžasných fyzických výkonů. Nebojte se zbraně, ale ruky, která ji ovládá. (Magic Box)

Ogrb

Čekal jsem na kino, do toho to nepřišlo. Čekal jsem na DVD, tam jsem to taky nenašel. Tak jsem se musel uchýlit... ehm, k trochu zákeřnějším metodám, abych film viděl. Ale co, ze zoufalství dělá člověk různý věci. Docela se divím, že film má tak nízký hodnocení. Že to strhali kritici, to chápu, ale normální diváci si to podle mě prostě museli užít! Nářez to byl parádní, Naomie Harris je za Zoe Saldanou druhá největší černošská kočka a Rain má charismatu i kung-fu dovedností na rozdávání. A James McTeigue potvrdil, že V jako Vendeta nebyla náhoda a že fakt dokáže natočit skvělej akční film. Mě to bavilo skvěle a jestli se toho někdy v kině dočkám, určitě si to půjdu užít na velký plátno. 8/10 ()

john.h

Úvodní megabrutální řežba plná nápaditých zabití je příslibem nejlepší béčkovité zábavy roku. Bohužel film úvodníma zabitíma vystřílel většinu svých nábojů a až do konce musí divák přetrpět opravdu slaboučký scénář. V pozoru však diváka udrží sem tam nějaká bitka, ve které však už chybí ta nehorázná brutalita z úvodu, kde grafici při tvorbě digitálních efektů vyčerpali téměř všechny síly a také je zajímavá paralelní dějová linka z dětství, která byla mnohem lepší než hlavní zápletka. Díky akčnímu konci a dvěma závěrečným bitkám si film zaslouží o hvězdičku víc. Ale je škoda, že ani tam se neobjevily rozpůlený hlavy v oblasti čelisti a useknuté údy si člověk kvůli střihu a osvětlení ani pořádně nevychutnal. Být tam víc bitek jako na začátku, je to opravdu béčková řež roku, takhle to jsou jen tři hvězdičky za solidní oddychovku. ()

Raven_PWL

Děj není jednoduchý, děj je velice ale velice slabomyslný. Asi to byla dobrá myšlenka ze které se dalo vytáhnout mnohém víc - nindžovské téma docela dobré ale nepovedlo se to tak jak by mělo. Jediný co je na tomhle filmu dobrý jsou akční scény s Raizem kdyź zanedbáme kvanta a kvanta krve. Odpad to není jsou mnohem horší dávam 1,5*, chtěl jsem dát 2* ale film jsem musel chvílemi popohánět. ()

RajCZitko

Teda, říkal jsem si, že bych chtěl nějakej akční krvák na na co nenarazim...Suprový bitky, tuny krve a krásně zpomalené záběry rozkrajování lidí (pocta tvorbě). Přesně todle jsem chtěl a taky jsem to dostal :D ()

TornadoETA

I když tam byli místy totální errory, tak filmy aspoň s blíženou tématikou starého umění Ninjutsu prostě lákají. Rozhodně se mi líbili tréninkové metody i některé bojové sestavy, ale jinak příběh byl poměrně slabý. ()

KdG

Docela mě vadil nepřehledný, moc rychlý střih, jinak akce je tu přehršel, krev z každýho stříká slušně, ale že by mě to nějak výrazně vtáhlo do děje to zas ne, škoda. ()

TetherSaw

Naprosto béčková více méně tupá nedomyšlená akce, takže klasický USA film.... Pouze pro silné fanoušky akčních filmů. ()

fantomas19

Jednoduchá pohodovka - bitky, boje a súboje; * scéna 1: súčasnosť / Berlín / rôzne miesta - takmer neviditeľný ninja všetkých rozseká, pozabíja (potoky krvi) = vyšetruje Europol * scéna 2: spomienky na detstvo, mladosť - výcvikový tábor / vzťah / láska * striedame scény 1 a 2, až sa všetko rozuzlí a končí oslobodzujúcim happyendom ()

Shanen29

Dobrá akční podívaná,spousty krve,dobrá digi triková kamera a hlavně celkem sympatický chalan jako bijec ninja.Nenudil jsem se a o to v tomto filmu šlo. ()

Shitonit

Zombie apokalipsa, Krvavý příliv, Poslední zůstává.. ?? Cisterna krve, pár rákosáků, hodina tmy a červený blikačky. Ke konci odvede dobrou práci i oheň, OHÉŇ !!! Děj a smysl to moc nemá, přesto je to docela dobrý na zaplácnutí Faunova velmi pozdního odpoledne. ()

milwaukee

Ze začátku to vypadalo, že hlavní hrdina bude ještě lepší, než Chuck Norris, ale nakonec to bylo trochu jinak. Dostával dost na prdel a nakonec byl celý rozsekaný a dost krvácel. Chuck by se ani nezapotil. Té krve bylo na můj vkus až moc. Nakonec dobro zvítězilo nad zlem a tak to má být. Taková docela dobrá mlátička, u které se nesmí moc přemýšlet. Ale film jsem dal na jeden zátah, takže tři hvězdy, tedy 55% si zaslouží. Ale ať je to jak chce, nejlepší ninja byl, je a bude Dudikoff. ()

vieriX

Tak a během několika měsíců tu máme další filmy o ninjech.Každý byl diametrálně odlišný akorát co měli podobné byl lehký béčkový nádech. Akce zde bylo spousta byla na velmi dobré úrovni akorát co si mohli tvůrci trochu odpustit byla spousta digitální krve kdyby ji trochu omezili a dali více staré poctiví akce mohlo to být ještě lepší. Jako už od malička jsem byl fanda filmech kde se vyskytovali ninjové a různá bojová umění. Takže pro mě pěkné 4 hvězdičky a naprostá spokojenost ()

Jeremiasz

ano, plnou palbu si tenhle film odemne zaslouzi. Prvni cca 1/3 je sice pozvolnejsi, ale pak dostane drive, spad, svely hudebni podkres, kulervouci choreografii s pokazde sladenym pozadim, digitalni efekty nerusej a ta umela krev k tomu stylu proste patri. Jako fanousek Tekkenu bych pridal jeste jednu * (stale mi vrta hlavou, jestli vizualni podoba hlavniho hrdiny je ciste nahodna nebo je to jen tim, ze japonci jsou vsichni stejni) VRELE DOPORUCUJU pustit si film v NEJVYSSIM ROZLISENI, jaky vase bedna da. ()

Mincek

Beckova jednohubka s jednoduchym dejom, obcas efektnou akciou na sposob Kill Bill, inak nicim neprekvapi, na oddych vsak neurazi ;) Ziadne prekvapenie sa nekona...55% ()

Mr.Roman

Idiotské dialógy a chabý príbeh Ninja Assassin posielajú niekam okolo jedno až dvojhviezdičkového hodnotenia, no super akcia a fakt, že som sa počas filmu takmer vôbec nenudil (dokonca pri rôznych druhoch porcovaní ľudských tiel aj dobre bavil), zaistil filmu pomerne vysoké hodnotenie (viac ani gram). ()

ratpile

Na jedno shlédnutí proč ně, fajn věc. Řada scén je fajn, řada jich je ale nevyužitých. Rain je v hlavní roli dostatečně cool, naproti tomu nesympatičtí agenti Europolu a německy vyhlížející exteriéry dodávají filmu ne až tak cool vzhled Kobry 11. Ale takovouhle upřímnou ninja řezničinu sem už dlouho neviděl, tak proč nedat alespoň ty 2 hvězdičky (ninja hvězdice). ()

Špionážní mimozemská invaze

26.07.2013

Vraždy podle Edgara Allana

Vraždy podle Edgara Allana

16.11.2009

Příští týden má světovou premiéru akční krvák Ninja Assassin, který v produkci bráchů Wachowských (Larryho penis prý neskončil v koši) natočil James McTeigue. Film byl dotočen už loni, takže McTeigue… (více)

Předělávky a pokračování útočí

Předělávky a pokračování útočí