Filmoví tvůrci Matrixu a V jako Vendetta, přinášejí v Ninja Assassin další krev (hodně krve!) do žánru filmů o bojových uměních. Korejská popová hvězda Rain (Speed Racer) hraje hrdinského, smrtelně nebezpečného Raiza, vychovávaného od dětství po způsobu mýtického klanu Ozunu. Teď ale bývalí spolubojovníci Raiza pronásledují, protože se odvrátil od nich i jejich autoritativního patriarchy (legenda bojových umění Sho Kosugi)... a je na útěku s agentkou Europolu (Naomie Harris), která má důkaz, že klan prodává své zabijácké služby vládám různých zemí. Film je přehlídkou akce od počátku až do konce - rychlé, kruté, plné zbraní (řetězů, mečů, holí, hvězdic) a úžasných fyzických výkonů. Nebojte se zbraně, ale ruky, která ji ovládá. (Magic Box)

MrMir

Jestli takhle mají vypadat nové kung-fu filmy, tak to teda tfuj. Přeefektováno, hlavní hrdina působí jako ustrašená školačka, ze soubojů si budete pamatovat jenom lítající nohy, ruky a stříkance (krve), protože zbytek je ztracen ve tmě nebo (ne)efektních zpomalovačkách/zrychlovačkách. Výborný byl pouze starý Ozunu :o), který jediný mi dal pocítit tu pravou kung-fu atmosféru (a to má ve filmu jediný souboj :o) ()

L3G1ON4R

Poživatelný akční příběh o vzpouře v rodině, jenž vychovává své děti za jediným účelem. Předvídatelné ze všech zákoutí s poměrně kladeným důrazem na krvavou lázeň za hvizdu hvězdic s neoblomným vrahounkem, jenž má i přes těžký životní výcvik přeci jen slabinu... ()

intro

Docela povedená ninja akcička. Možná jen škoda, že James McTeigue plně nevyužil potenciál, který se skrýval ve scénáři tohohle filmu. Některé scény a herci se podle mě do Ninja Assassin prostě nehodili. ()

george82

Myslím, že za úvodní scénu by se nemusel stydět ani Predátor. Efektivní likvidace jednoho protivníka za druhým se mu velice podobala. Poté chvíle nudy protknutá výstřelky sadistického vůdce klanu. Nicméně tréninky dětí by je dříve přivedly do hrobu. Většiny soubojů v temnotě je opravdu škoda, ale u ninjů se to dá omluvit. Vždyť na temnotě je jejich způsob života založen. Abych to shrnul. Spousta, spousta krve. I na mě trochu moc. Hezky zobrazené pojetí ninjů a klanů. Děj o ničem a dialogy taktéž. Trochu přehnané regenerační schopnosti...je tam toho prostě moc nereálného. Film do kina to není, ale na zkrácení jarního odpoledne to stačí. ()

pekas

Asi jsem od tohoto film čekal trochu víc. Bojové scény většinou rychlé a tmavé => není nic vidět. 65%. ()

Pharlap

Slušná porce akce, krve a létajících useknutých končetin, adrenalinu, bojových sekvencí, retrospektivy. Myšlenka na černou ovci klanu dobrá, ale celkově nedotažený.. škoda.. Celkově průměrná oddechovka. ()

Maťo2121

To byla ale blbost, mě napadlo jako první po shlédnutí totoho počinu, nejvíce mě bavilo, že i když hlavní hrdina utrpěl krevní ztrátu 5 l, pořád se bil jako Terminátor......... ()

JackO.

Podle mého očekávání zklamání, příběh za moc nestál a tý krve co tam bylo, té bylo přehnaně přehnaně přehnaně moc. Některé efekty s tmou a stíny byly parádní a filmu přidaly, ale naopak jiné bylo přeplácané a film táhly dolů. ()

RCecko

Na tento film jsem chtěl jít do kina, nakonec do kin nešel a je to tak i lepší. Film, ve kterém je možno vidět, že vrhané hvězdice ninjů letí rychleji než-li kulky ze zbraní a jsou super ostré, neboť uříznout končentinu pomocí tohoto nástroje wow! Také mě dostává, že při každém seknutí z oběti vytryskne dost (počítačové) krve, která občas se vypaří ještě dřív než stihne zmizet z obrazu. ()

kolik27

Velmi zajímavá choreaografie bojů s nespočtem soupeřů. Krví přesycené scény, ale k zahození to film neni. Přesně co se dalo čekat od USA produkce. Průměr ! ()

RyanRainheart

Řeznický nášup se spoustou cákající krve a vším možným se ohánějícím hlavním hrdinou, který má sice i nějaké to charisma, ale to se bohužel již nedá řící o zbytku postav. Není to špatné, ale bohužel tento film naráží na slabý scénář, který nic nového nepředvede. Je to docela škoda, protože kdyby byl více vypilovanější a přinesl toho o něco více, než mi bylo nabídnuto, tak by mohl být daleko zajímavější. Takhle se jen jedná o rychlou jednohubku, která sice nezaskočí v krku, ale žádná výrazná vzpomínka po ní nezůstane. ()

Hawaj

Kečupové hody. Strašně moc 3D cákanců a ten zbytek je úplný scifi. /Teď po 6ti letech si vůbec nevzpomínám, že jsem ten film viděl. Haha tak to musel bejt dobrej propadák. :) ()

Lenii

Příběh se mi docela líbil. I takové to tajemno a temno. Mám poměrně ráda filmy o bojovém umění apod. Ale tu spoustu krve! si tvůrci mohli odpustit, protože to mi celkový dojem opravdu dost kazilo. Nemluvě o zázračném uzdravování jen díky správnému dýchání a různému "mačkání prstů". To jako fakt ne. Takže jsem se rozhodovala na základě celkového dojmu - 3 hvězdičky. 60% ()

LukeKiller

Škoda toho hrozne tupého príbehu. Ale rezanica parádna. Chcel som dať 3* ale za poslednú polhodinu rúbanice sa nedá nedať 4. Taktiež upozorňujem na neskutočné množstvo krvi a gore scén. ()

Mamlas

Začalo to jako nadějná černá komedie s litry digi krve. Pak mi bohužel došlo, že tvůrci to zamýšleli vážně. Všechny ty ninja tanečky a další nesmysly tak skoro úplně ztratily šmak. Konec byl, nevím jestli víc srandovní nebo trapný. Pro mě spíše srandovní. Anebo spíš trapný jako celá tahle šaškárna. Snad až na řadu nechtěně vtipných momentů. (26%) ()

Toustovač

Zkouknul jsem to natřikrát na mobilu v tramvaji. Na to celkem ideál. Jinak kolosální kokotina, která se za to ale ani v nejmenším nestydí. ()

sirrgulo

Musím přiznat, že jsem opravdu spokojen. Film přinesl spousty krvavé a efektní akce, charismatické hrdiny i solidní děj. Zejména se mi moc líbili Raizovi vzpomínky a krátké flashbacky, které nakonec tvořily možná i polovinu snímku. Navíc i přesto, že je Raizo skvělý bojovník neznamená to, že z nekonečných bojů vždy vyvázne bez zranění a je to na jeho těle vidět. Jedna jizva vedle druhé navíc přípomínající dětství vypadají vážně skvěle. Jediné co mi vadilo byl souboj na záchodech s tlusťochem, který na mě byl moc brutální a pak také závěrečná bitka s mistrem klanu. To zneviditelňování a zrychlování bych si klidně odmyslel a určitě by se dalo vymyslet něco efektenějšího. ()

Špionážní mimozemská invaze

26.07.2013

Vraždy podle Edgara Allana

Vraždy podle Edgara Allana

16.11.2009

Příští týden má světovou premiéru akční krvák Ninja Assassin, který v produkci bráchů Wachowských (Larryho penis prý neskončil v koši) natočil James McTeigue. Film byl dotočen už loni, takže McTeigue… (více)

Předělávky a pokračování útočí

Předělávky a pokračování útočí