poster

12 kol

 • Česko

  Smrtonosná hra

 • USA

  12 Rounds

 • Slovensko

  12 kôl

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2009, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jeremy.jk
  **

  Áchjo... Nečekal jsem žádnej hereckej koncert, ale tohle ? Jen další akční vykrádačka skvělých filmů jako Die Hard: With a Vengeance , nebo Metro a co hůř - s vyloženě otravným hlavním ''hrdinou'' alias kamenným ksichtem. Připočtěte trapný hlášky a dostanete 12 nekonečně dlouhých kol, po jejihž absolvování nemůžu dát víc než 30%.(11.10.2009)

 • predators
  ****

  Ale no tak, zase tak špatné, jak se tu povídá, to není. Ano, není to Bruce Willise a jeho John McClane, možná ani padouch se nevyrovná jeho sokům, ale všechny ty honičky a pastičky v sobě jistou šťávu měly, ikdyž jsou podobné těm z jiných filmů. A já se bavil. Od začátku do konce... :-) 75%(7.12.2009)

 • Lateef
  ***

  Produkční wrestlingová WWE poskytnula Johnu Cenovi ukázkový kurs na redukci podkožního tuku a nechala ho 100 minut prosprintovávat, proskakovat a propadat městem a jeho částmi. Cenova tepová frekvence snad nemohla klesnout pod 140 tepů za minutu a nutno dodat, že některé scény mohl divák využít coby kardiovaskulární cvičení. Akce Harlinovi vcelku jde, jen ta kamera by se nemusela tolik třást. O poznání horší je to se scénářem, který v klidu vykrádá ty největší akční pecky 90. let, a rovněž kvůli hercům bych si to znovu nepustil, jelikož Gillen nemá charizma a na Cenu mrkla před natáčením Medusa. Ok, jako akční jízdu to beru (pořád se něco děje, bouchá, uchází, skřípe, smykuje), ale dál se v tom (logice, scénáři) šťourat radši nebudu. A Cena lidi do kina prostě netáhne. 22 miliónů dolarů(rozpočet)/14 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(20.6.2009)

 • mil@n.fanatik
  *****

  No super, jsem nadšen. Perfektní akční thiller se vším všudy. Strašně mě tento film chytl, jen prvních 10 minut to vypadalo, ze to bude průměrný "akčňák".. Podle hodnocení taky v podstatě je, ("jen" 60 %) ale mě to sedlo do oka a nemám slov. Danny po všech 12 úkolech, co jej čekají (a nejen jeho:-)) ) bojuje o život své manželky a krom. toho i o svůj a dalších lidí z města..Nakonec to dopadne se štastným koncem, ale že to stálo síly, hromady plechu a v neposlední řadě spoustu lidských životů.. Akční film pro mě stvořený:-) Nedávno jsem viděl film Únos vlaku 1 2 3, který se mi taky hodně líbil a teď jsem další akční pecku mohl vidět zase:-)) Film 12 kol můžu akčním fajkmékrům jedině doporučit. Napětí od začátku až do konce. PARÁDA. Pro mě 5*!!(6.1.2010)

 • D.Moore
  odpad!

  Čekal jsem jenom obyčejný nenáročný akční film, který by mě dokázal zabavit (nebo alespoň nenudit)... A nedostal jsem ani to. Bože, to byla blbost. Režisér skvělé Smrtonosné pasti 2 natočil pitomý klon Smrtonosné pasti 3. Fuj. A ten "herec" v hlavní roli...(10.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace