poster

12 kol

 • Česko

  Smrtonosná hra

 • USA

  12 Rounds

 • Slovensko

  12 kôl

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2009, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ***

  Hodně slušné akční béčko, které nakonec ani není tak blbé, jak to po celou dobu vypadá. Protože i když je celá absurdita "příběhu" k popukání a dialogy úsměvné, tak závěrečná pointa dokáže navodit pocit satisfakce: že jsem u televize zbytečně nezahodil dvě hodiny života. Ne. Harlin je přeci jen ostřílený rejža akčních výplachů, a z Johna Ceny se pomalu (velmi) stává nový Arnold. Herecky je na tom dokonce o něco lépe, než pan guvernér za mlada, a jeho grimasy jsou méně prknenné :-). 12 kol nepřekvapilo, pobavilo, nenadchlo, nezklamalo. Wednesday´s night pop-corn entertainment.(21.1.2010)

 • sarkas21
  ****

  Widel jsem to z doporučení od kamaráda.A říkám dobrý akčnák jako.Každé kolo nebo spíš každej ukol má swůj dobrý akt a smysl se díwat na další a další kolo co dostane od sweho protiwníka at zachraní swou milou.Mohli by natočit i dwojku klidne myslím že b y to mělo taky uspěch od diwáku(13.7.2011)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Cena je Výborný Akční Hrdina! Postavově podobný The Rockovi či Naftě, teda Dieslovi.. Škoda, že o Cenu není takový Zájem ..Zpět k filmu: Vynikající nápad, super zpracování .. Ale 12 kol mohli lépe promyslet, některé doslova odflákly, a je to škoda..(10.12.2012)

 • Slasher
  ***

  Vizuálně zblázněná akce s Johnem Cenou. Kamera, střih, obojí dá docela zabrat. Docela dost. Škoda toho, 12 ROUNDS je jinak kvalitní jízda, tempo od začátku do konce. Cena sice moc nefuckuje, netrhá týpky holýma rukama, nechopí se bazuky, dokonce si tady ani nesvlíkne triko, ale co, taky dobrý.(6.7.2009)

 • Sonnery
  **

  Hlavní hrdina je obdařen tak bezchybným hereckým nadáním a potřebným charismatem, až jsem mu nemohl uvěři, že umí mluvit. No a když se do toho pustí na plný svaly, a že jich Cena má, tak přesprintuje ultrarychlýho Forda a zboří stavení, město, moře i kuře.... Jeho dokonalost doplňuje vnadná a unesená žena, jež s lehkostí potvrzuje zvěsti "o pravých blondýnkách", když půjčí bez váhání telefon nezmámému člověku, který si "potřebuje zavolat dceři" a pak žvaní celejch 20 minut.... K tomu připočteme kvalitní dialogy typu: Danny, jsem někde ve stříbrný dodávce! a Cena obratně odpoví: Molly, kde jsi?... Pravdou ale zůstává, že jsem se nenudil(18.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace