poster

12 kol

 • Česko

  Smrtonosná hra

 • USA

  12 Rounds

 • Slovensko

  12 kôl

 • Velká Británie

  12 Rounds

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2009, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jeremy.jk
  **

  Áchjo... Nečekal jsem žádnej hereckej koncert, ale tohle ? Jen další akční vykrádačka skvělých filmů jako Die Hard: With a Vengeance , nebo Metro a co hůř - s vyloženě otravným hlavním ''hrdinou'' alias kamenným ksichtem. Připočtěte trapný hlášky a dostanete 12 nekonečně dlouhých kol, po jejihž absolvování nemůžu dát víc než 30%.(11.10.2009)

 • Malarkey
  ****

  Chci víc filmů s Johnem Cenou! Viděl jsem druhej a už teď mně přijde, jako kdybych koukal na klasickýho akčního herce současnosti. Krom toho 12 kol měl ještě k tomu hodně dobrej nápad s dobrými akčními scénami a prostě jednoduše vzato mi přijde, že jsem koukal na hodně dobrej akční film. To si ale bohužel nemyslí plno zdejších uživatelů.(8.7.2011)

 • Wacoslav1
  *

  Slušnej námět, ale to je tak všechno. Na režiséra Harlinova formátu je to opravdu slabota. Pocitově má ten film aspoň 2 hodiny i když v reálu jenom 100 minut. Nuda se vkrádá a ani akce není nijak zázračná. O extrémně mizerným záporákovi, pak darmo mluvit. Sečteno a podtrženo : velká bída.15%(29.9.2015)

 • Madsbender
  ***

  Vcelku pozerateľná akčná oddychová jednohubka, ktorá nemá čím oslniť, kedže tu už všetko bolo, no nezamrzí a John Cena stále pripomína Matta Damona dostatočne na to, aby mi bol pomerne sympatický. Pána Gillena tiež môžem a teda jediné, čo zostáva problémom, sú niektoré totálne nelogické blbosti ktoré bijú do očí snáď aj malému decku typu skok z 50 metrov do napusteného bazéna bez akýchkoľvek následkov. Príjemný sú aj ostatný herci, menovite White a Harris, známy momentálne zo seriálu Awake, no Ashley Scottovej sa opakovane darí neoslniť ma. Ako popcornový biják bez väčších výhrad.(10.12.2012)

 • JFL
  ***

  Film na jedné straně kopíruje současné trendy videoherně koncipovaných akčních filmů (série úkolů, konkrétní scény přímo připomínající „stunt reels“ k poslednímu GTA) a reportážně impresivního stylu, ale obojí podkopává zaryté ulpívání na klasických žánrových strukturách a schématech. Na druhou stranu wrestling vždy byl o stvrzování konzervativních hodnot. Jen to v předchozích filmech od WWE nebylo tak křiklavé a absurdně vyhrocené. "12 Rounds" maskují svůj wrestlingový původ ve snaze nalákat širší publikum, ale jsou to právě mainstreamové prvky, co film sráží na kolena - rádoby detektivní momenty a alibistické omlouvání destrukce motivacemi postav. S ohledem na příběh nejsou akční scény koncipované jako tělesné konfrontace, ale přesto vykazují wrestlingové kvality – hrdina neustále prochází fyzickými překážkami, jeho tělo je precizní nezastavitelný stroj (příznačně je dáváno do paralely s tradičními americkými výkonnými automobily).(15.7.2009)

 • - Toto je prvý film Rennyho Harlina, ktorý na DVD vyšiel v rozšírenej verzii. (m.a.t.o.)

 • - V scénach, kde Danny šoféruje požiarnicke auto, sedel v kabíne naozaj John Cena. Auto však bolo upravené tak, že malo aj druhý volant, ktorý bol mimo záberu kamier. Pomocou neho kontroloval riadenie profesionálny vodič. (m.a.t.o.)

 • - Hlas Rennyho Harlina možno počuť z vysielačky v helikoptére, ktorou sa na konci filmu snaží ujsť Miles Jackson (Aidan Gillen). (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace