poster

12 kol

 • Česko

  Smrtonosná hra

 • USA

  12 Rounds

 • Slovensko

  12 kôl

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2009, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hrona
  ***

  Podobný styl Smrtonosné pasti číslo 3, ale v béčkovém formátu,vše se dá celkem zkousnout a že tam je nesmyslů, nejhorší jsou ovšem dialogy. Ale jo, jinak jako těžkej relax u televize to ujde.(27.1.2010)

 • sochoking
  **

  No a máme tu nového akčného hrdinu a vykradnuté DIE HARD. A to všetky štyri dokopy! A uniklo mi niečo??? Kedy sa Molly naučila riadiť vrtuľník...(24.6.2009)

 • lesumir
  **

  Kdysi před televizní obrazovkou kmital jeden borec, možná ho znáte, jmenuje se Chuck Norris a byl to první člověk, který dělal salta v autě a stíhal přitom jíst koblihy, poslouchat country a ještě číst noviny. Jo, to byl přesně on. A po jeho vzoru přišli další borci, kteří dělali stejný kousky. Mark Wahlberg, Vin Diesel, Jason Statham, Dwight "The Rock" Johnson a teď... John Cena! Další figurína pro popcornové pobavení a odreagování.(21.6.2009)

 • Chrustyn
  ***

  Před nějakými 15 lety znamenalo jméno Rennyho Harlina synonymum pro akční zábavu. Bohužel se na výslunní neudržel moc dlouho a jeho hvězda začala hodně upadat a Harlin chrlil béčka, která šla rovnou do půjčoven, protože jakékoliv platno na ně bylo příliš velké. Teď se po kratší pauze vrací s akčńákem, který směle vykrádá "Smrtonosnou past 3" a hlavně "Nebezpečnou rychlost". Opět se nejedná o žádný zázrak a všichni herci jsou strašný dřeva a převážně Cena mezi nima vyčnívá jak topol ale ze začátku má film slušný tempo, najde se v něm i pár povedených akčních scén a hudba se taky docela povedla. Na druhou stranu je film plný klišé, banalit, nelogičností a konec je nechtěně směšný i když měl být asi napínavý. Pokud přistoupíte na fakt, že se jedná o tupé akční béčko a vypnete mozek dá se to ve zdraví přežít. Nejlepší Harlinův film od "Útoku z hlubin".(21.7.2009)

 • sharky
  ***

  vykastrovana verze Nebezpecne rychlosti s dobrym scenarem, ktere ale zoufale chybi emocni drive a verohodny herec v hlavni roli. John Cena neni vic nez masa svalu. charizma ma nulove.(5.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace