Cesta samuraje

Samuraj Yang má od svého mistra za úkol vyvraždit členy nepřátelského klanu. Úkol splní, avšak nechá naživu malou holčičku, jejíž rodiče sám zavraždil. Rozhodne se o holčičku postarat a prchá s ní před svým vlastním mistrem a zabijáky ze svého klanu, kteří chtějí malou holčičku zabít. Útočiště nachází ve westernovém městečku plném cirkusových podivínů. Mezi nimi je i vrhačka nožů Lynne, jejíž rodina byla vyvražděna zlým zbojníkem a jeho družinou, která má nyní pod nadvládou město. Zbojník se do města vrací, tentokrát se však vesnice rozhodne bránit. Vykopají staré střelné zbraně a s velkou pomocí Yanga se zločinecké tlupě postaví. Doprostřed krvavé bitvy přichází i Yangův klan samurajů, kteří Yanga nakonec vystopovali. Samurajský klan a zlá zbojnická tlupa se navzájem víceméně pobijí. Zabití vůdce zločinecké bandy však čeká na Lynne... (TV Prima)

Zombiepod

Obrovské prekvapenie, ktoré je ukážkou dokonalej súhry osobitých žánrov západu a východu. Film sa nebojí ísť strmhlav až za hranice možností, dokáže byť krutý a vtipný zároveň, navyše štýlovo nakrútený a sympaticky obsadený. Pomalý rozbeh bezchybne vynahradí finálny masaker, aký som nevidel už roky. Jediným problémom snímku je, že Lee sa nesnaží vystúpiť z vôd béčiek a drží sa potichu pri hladine, čím stráca na prvotnej pútavosti a ostáva až príliš nenápadným. A to je pri takomto výbornom filme chyba. ()

RyanRainheart

Čekala jsem víc, ale dostala se mi celkem průměrná akčňárna o chlápkovi, ve kterém se nenadále hnulo svědomí a odešel hledat klid na divokém západě. Škoda toho průměrného závěru, který nepřináší nic nového. Lepších 50%. ()

konysua

Televizní režie, která sebou veze i špatnou kameru, střih, kulisy a plátno. Nicméně, jakožto westerno-samurajská napodobenina 300: Bitva u Thermopyl to není vůbec špatné. 6/10 ()

johnsnow

Na začitaku ma hneď odrádzalo jednak to že hlavný hrdina to tu kiluje rýchlosťou Flasha a za vzhľad i okolie ktoré je celé na zelenom plátne a nevyzerá skvelo. Avšak vydržal som, neskôr sa už to okolie až tak neukazuje a príbeh sa začne dobre. Záporák generál je skvelý aj tá jeho banda ale na divoký západ majú niektorý až moderné oblečenie, poprípade zbrane, ale dá sa to prekúsiť, sklamalo ma to, že druhý záporák bol úplne nevýrazný a taktiež jeho rýchle vyradenie. Ale čo musím pochváliť je hlavné trio, ako hrdina tak slečna červenovláska a večne nacenganý Barbossa, aj keď má kus menej priestoru, to dali na pána a za 4* to bude. A občas si to možno ešte čeknem. Jo a súboj červenovlásky a generála je perfektný, inak je tá akcia dosť rýchla ale zase krvavá. ()

Hawaj

Barvotiskový kýč s korejským samurajem z Číny, to vypadá na činsko nudlový western. Ještě že to zachraňuje všelijak hrající tvářička Kate Bosworth a celkem solidní smysl pro akci. ()

Zodiak

Wow to bylo prekvapko. Jeste ted si utiram sliny z brady, brz jejich otirani me v posledni pul hodine prestalo bavit. Pure pleasure.....Shlednuto cca dve hodiny po svetove invazi a chce ce mi smat. Tohle me pobavilo x krat vice a nebylo na to potreba znicit LA ale jedno hnusny mesto na zapade.........Dong uveritelny, Bosworthka k sezrani rozkosna a Rush a Huston si role uzivaj a je to na nich videt. Kdo se chce pobavit a neceka inteligentni zabavu, racte dal...... ()

chrustie

Ve výsledku rozporuplná, ale solidní podívaná. Přesmíra barev a kreslená grafika na mě v tomhle případě působili spíš rušivě (připadalo mi to jako nová reklama na televize Bravia). Souboje provedené na úrovni a digitální efekty renderované asi na starém Nintendu, jsou podle mě důvodem pro slabší hodnocení. ()

Domas88

Když jsem zapomněl, že jsem tenhle film viděl :D a asi po 5minutách jsem zjistil, že se jedná o tuhle kravinu............ ()

Facerr

Asijskej vliv se tady nezapře. Spooousta zpomalenejch záběrů s výpadama samurajskejch mečů a cákající krve. Přidaná hodnota pravděpodobně tkvěla v příběhu, kterej se ale ukrutně vlek. Hlavně první polovina byla až moc natáhnutá, pak už to docela odsejpalo. Hlavní hrdinka k sežrání, akce super a obzvlášť povedená byla sestava dvou druhů nepřátel, ale toho patosu s lítajícíma "ninjama" bylo až moc. ()

yazik

V podstatě tomuhle filmu chybí naprosto vše, co by od toho člověk očekával. Přesto si to odpad nezaslouží a alespoň nějakou tu hvězdu za snahu asi ano, když už se to dalo dokoukat do konce. ()

RomaS

Western ještě nikdy nebyl tak cool, ale taky ještě nikdy z něho nebyl takový hnůj. Kdybych neviděl, asi bych neuvěřil, že se dají v jednom filmu zkombinovat nindžové, kovbojové, sniper, prádelna, ruské kolo, opera a zahradnictví a nepřipadně mi to divné. Jistým způsobem je tento film zkombinováním neslučitelného zajímavý. Rozhodně není nudný a nebýt prostřední pasáže, kde se to trochu vleče, vyplatí se čekat na závěrečný masakr. ()

veverysiak

Nie som empatický k šikmookým bojovým umeniam, preto sa zámerne vyhýbam mrštným mečiarom, plieskačom vrkočov, vrhačom nabrúsených plieškov, prehadzovačom všakovakých palíc či šibrinkovačom hnátov, toto bola výnimka, na ktorú ma nachytal starý vlk Geoffrey Rush a nedá sa povedať, že by ma to znechutilo, našiel som si pár prvkov, ktoré ma vcelku zaujali, najviac asi tá urputná snaha o bizarnosť, ktorá mi nakoniec prišla ako celkom sympatická, takže 40%. ()

aannemer

Slušná pohádka na deštivé odpoledne, kdy se rozvalíte v křesílku u dobrého čajee a necháte se hodinku a půl oblbovat líbivými obrázky a počítačovými efekty. Víte dopředu, jak to dopadne, ale rádi si na konec počkáte. ()

jopal

Prijemne prekvapenie. O to viacej, ze po 1. scenach som nechapal, preco som si vobec taky debilny film vybral. Ale po chvilke nasleduje zaujimavy dej, slusna zapletka a par akcnych scen, kvoli ktorym som s ochotou na tych par nezmyslov pozabudol. Po netradicnom konci, som sa len s nevolou odputal od nasich hrdinov a vkrocil do reality. ()

Eeve

Prekvapivo zábavná, akčno-komická zlátanina, kde mi na prvé pozretie nič nedávalo zmysel, no na druhé dávalo zmysel všetko:)správne zvolené hlavné role (velice sympatický predstaviteľ hlavného hrdinu), strašne milé deťátko, zasmejete sa tam, kde ste si nikdy nemysleli, že sa zasmejete. Áno, prvá polovica dosť nudí, nemyslím si ale, že ak by to bolo celých tých 100 minút sek sem sek tam, tak by si to vyslúžilo také hodnotenie, aké to má. Akcia hustá, najmä záverečné CGI masakry sú cool, obzvlášť tá chodbová, odporúčam pozrieť aspoň dva razy. Film plný protikladov tak úspešne vsadených do seba, že sa moje hodnotenie ustálilo na 3 a pol hviezdičke...oficiálne teda 3... ()

Werdugo

Béčkový film.....Asi ano.Ale mě pobavil víc než kdovíjaký rádoby filmový Trhák!Smutné Flétny byly Perfektní.I když dostaly nařezáno. ()

Goliáš bude hodovat v pekle

Goliáš bude hodovat v pekle

23.01.2011

„Ve stylu 300“ je už poněkud ošoupaná formulka, ale Hollywood s ní pořád operuje. Několikrát jsme něco takového opravdu viděli, hlavně v seriálu Spartakus: Krev a písek či v aktuálním mixu westernu a… (více)