poster

Zataženo, občas trakaře

 • USA

  Cloudy with a Chance of Meatballs

 • Slovensko

  Oblačno, miestami fašírky

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Celkem mě překvapilo, jak může být něco takového, tak originální. Není to teda Pixar, aby animák Zataženo, občas trakaře pobavil celou rodinu, ale jako taková příjemná oddychovka to funguje...65%(24.12.2013)

 • Pethushka
  ****

  Animované filmy většinou tvoří lidé, kteří mají fantazii a proto člověka baví...u Zataženo, občas trakaře tomu není jinak. Super příběh, pěkné postavičky..takže fajn pohádka nejen pro děti. Je pravda, že trochu víc vtipu by neuškodilo..proto 4 hvězdy.(31.10.2010)

 • Nathalie
  ***

  Zmrzlinový ráj na zemi následovaný gastrokalypsou, v níž válčí choleričtí gumoví medvídci, agresivní pizzy a grilovaná kuřata. Menu je dlouhé, nenápadité, každý pes, jiná ves. Pan Pohlreich by jej shodil ze stolu, ale drobotině se tvůrci zjevně zavděčí. Takže co tu máme? Průhledný synovsko-otcovský komplex, evoluci molekulárního materiálu, vzpouru strojů, inženýrské pokusy "Poručíme větru, dešti, cheeseburgerům", ošklivé kačátko podstupuje typickou hollywoodskou rychloproměnu zvanou "brýle, culík" , socialiazace asociálního nerda skrz želé, povrchní vize televize, kritiku masové konzumace pomocí konzumace masa... Lavina bizarních postaviček jako buddy-opice, policajt-Pepek námořník, přerostlé mimino, německý atomový fyzik a Starosta, který v sobě nese všechny negativní atributy komunálního politika, poněkud cloní fakt, že hlavní postava není sympatický nadšenecký loser, ale namísto touhy po vědění a originální objevování mu jde spíš o snahu "být nejlepším uznávaným vědcem, miláškem davů a mít pyšného otce" , což zdaleka není totéž. A co se týče humoru, přes občasné trakaře je vážně spíše zataženo, podtextu se nedočkáme, popkulturní narážky chybí a skryté odkazy se přes horu špaget nevyšplhaly.(23.10.2009)

 • xxmartinxx
  ***

  Roztahané a s překvapivě malým množstvím humoru. Dobrý nápad s okatým přesahem prostě nevystačil na devadesát minut a tvůrci, kteří nechtěli propadnout lacinosti, tak nějak nevěděli, co si počít. je to hezké, ale bohužel taky trochu nedotažené.(6.2.2014)

 • EdaS
  ****

  Surreálné, ale milé.(29.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace