poster

Pád do tmy 2

 • Velká Británie

  The Descent: Part 2

Dobrodružný / Horor / Thriller

Velká Británie, 2009, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  ***

  Dámská jízda pokračuje. Kdo ji kazí, jsou výhradně muži. A ostrozubí pazgřivci, z nichž ostošest tryská krev, oproti všemu ostatnímu, ve tmě utopenému, vždy krásně viditelná. Jestliže první díl byl pádem do tmy, druhý je pádem do sraček. Ale přiznaným – na nic vznešenějšího si nehraje. Zvrhle jsem se bavil, možná právě proto, že mi pranic nezáleželo, o kolik svalové tkáně která postava přijde. 55% Zajímavé komentáře: kiddo, Freemind(10.8.2012)

 • Hrabka
  ***

  Jednička byla vážně skvělá, jeden z nejlepších hororů co znám. Od dvojky jsem očekával hodně, ale trochu jsem tušil, že to bude asi takové typické pokračování, které jen vaří vodu. Ze zečátku to tak vůbec nevypadalo, děj se dobře rozjel. Postupně se dostavily i pověstné klaustrofobické momenty, které byly ozdobou jedničky. Příšery na sebe nenechaly dlouho čekat a první akce tu byla velmi brzy. První souboje byly dobré, napětí na vysoké úrovni, fajnové lekačky a hlavně nedělat zvuky, protože ty potvory jsou slepé, ale skvěle slyší... Postupem času to ale tvůrci hnali do moc velkýho extrému a už to nepůsobilo věrohodně (houpání se na zavěšené mrtvole, koupel ve výkalech, odseknutí šerifa...). Závěrečné finále se vůbec nepovedlo a snaha o nečekanou pointu tomu nasadila korunu. Škoda, mohlo to dopadnou mnohem lépe, takhle je to pouze solidně odvedená práce. Jsem zvědavý, co autoři vymyslí do trojky, ale teď už to opravdu nevidím moc optimisticky. 60%(8.4.2010)

 • Zeck
  ****

  Celkem solidní pokračování, které je u mě asi tak na stejné úrovni, jako jednička. Lekačky překvapivě fungovaly na výbornou. Postavy trochu nezajímavé, přičemž ty nejzajímavější umřou skoro na začátku. Trochu směšně na mě působila reinkarnace postav z jedničky. Myslim, že nové neotřelé tváře by působily lépe, než ty, které jsme dávno odepsali. Konec otevřený, pro případný komerční úspěch tohto filmu. Hezké, ale trochu nelogicky zaříznuté. Ačkoliv se mi první dva díly líbily, doufám, že trilogie nebude. Tento film vyčerpal všechen potenciál a s ničím novým přijít nemůže, dvojka byla jen jednička v jiném balení, třikrát vidět stejnou věc nemusím. 70% 12.03. 2010 07/19 nejočekávanějších 2010(12.3.2010)

 • Gilmour93
  ***

  Co horor hororem stojí, působí dvěma způsoby na divákovu srdeční soustavu. Buď ji trýzní strachem z neznámého, nebo obavami z něčeho, co již mozek důvěrně zná. V mém případě bych se jako speleolog z letmých pohybů, pazvuků a chrčení ve tmě posral za třicet sekund, zatímco kdybych už věděl, že kráčím vstříc ušatým macarátům, co tuze rádi krční tepny, zhnědl bych do půl minuty. A pak si vyberte.. Zatímco N.Marshall dovedně zkombinoval obojí, J.Harris musel rychle vyložit karty na stůl a popravdě řečeno, nevedl si zas až tak zle. Sice rozmetal můj "halucinační" výklad jedničky a záchranáře poslal do jeskyní trochu partyzánským způsobem, nicméně svištění cepínů, klaustrofobické stavy, koupele v trusu a krvavé spa & wellness stihly skončit dřív, než by se vše stalo jen pouhým Výkřikem do tmy. I když, ohledně toho konce - osobně si myslím, že měl dědek nechat lopatu odpočívat v kůlně a možná i sebe..(30.1.2013)

 • sochoking
  ***

  Len mi tak napadlo, akoto že tým jaskynným tvorom neviseli vajcia nikde medzi stehnami ?!(12.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace