poster

Pád do tmy 2

 • Velká Británie

  The Descent: Part 2

Dobrodružný / Horor / Thriller

Velká Británie, 2009, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • helljahve
  ****

  Aj napriek pár nejasnosťam, sa opäť jedná o výborný horror. Len už som z tohto nemal taký klaustrofobický pocit ako pri 1. časti.(10.3.2010)

 • -bad-mad-wolf-
  **

  Že solidní horory časem dostávají debilní bratříčky, to už je léty ověřené pravidlo (Vetřelcům a jiným výjimkám sorry). Pád do tmy dvojka sice hezky navazuje na principy jedničky a má relativně podařený závěr, jinak mě ale kokotismus všech spíše rozčiloval, než bavil - kde se vzal ten rádoby cool trend, nakazující klíčovým postavám mlčet, zlověstně koukat, chovat se strašlivě WTF a prokazovat okázalou nesmrtelnost? Netuším, ale je to naprosto směšné. Na příběhu jinak nepřekvapí nic - tradiční béčko s tradiční porcí trademarků i přešlapů.(9.3.2015)

 • Bloody13
  ****

  Musim uznat, že mně se to líbilo. Hlavní hrdinka z jedničky se tu proměnila na Ripleyovou, takže je těm zrůdám obstojným soupeřem. Režisér nechtěl vypadat oproti Marshallovi jako laik a vsadil tak na osvědčené prvky každého správného pokračování. Více monster, mrtvol, krve a jiných nechutností. Tím pádem se například seznámíme s hlavním „bossem“ mutantů a nakoukneme do jejich hajzlíku plného sraček. Gore je taky dost a vypadá velmi slušně. Takže spokojenost za 7/10.(7.3.2010)

 • sochoking
  ***

  Len mi tak napadlo, akoto že tým jaskynným tvorom neviseli vajcia nikde medzi stehnami ?!(12.11.2010)

 • petero
  ****

  Oproti vynikajúcej jednotke je dvojka len slušným béčkom (nieže by ňou jednotka nebola), ktorá má atmosférické momenty, i keď ničím výnimočné, a používa vynikajúcu hudbu z prvého dielu. Napriek tomu, že nedosahuje ani zďaleka takú klaustrofóbiu (prečo tvorcovia nepoužili posúvajúcu sa kameru tunelom?) a akciu (tvorcovia akoby nevedeli ako ukončiť vyvrcholenie scény), celkovo dvojka len pripomenie, aká bola jednotka výborná a preto nejdem pod štyri. Videné: 2x.(6.3.2010)

 • - Film dejovo bezprostredne nadväzuje na prvú časť, ktorá sa odohráva v roku 2005. Keď Rios (Krysten Cummings) zaznamenáva videosprávu pre svoju dcéru, používa mobil značky Nokia N81, ktorá však bola na trhu až v roku 2007. (misterz)

 • - Když Sarah (Shauna Macdonald) s Rose proplouvají jeskynní řekou, jsou v následující scéně úplně suché. (Nocturno culto)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace