Čerstvý důchodce Frank Goode, který před osmi měsíci ovdověl, očekává dohodnutou návštěvu svých čtyř dospělých dětí. Frank má plicní fibrózu, celý život se dřel v továrně na telefonní kabely a dýchal zplodiny z PVC. Chtěl poskytnout dětem úspěšnou budoucnost. Jeho syn David žije v New Yorku a je úspěšným malířem, Amy pracuje na významném postu v reklamní agentuře v Chicagu, Robert je dirigentem orchestru v Denveru a Rosie divadelní tanečnicí v Las Vegas. Děti mu však postupně volají, že přijet nemůžou. Frank je zklamán a i přes varování lékaře se rozhodne vydat na cestu a postupně všechny překvapit svou návštěvou. Jeho první zastávkou je New York. David však není doma a neobjeví se ani následujícího dne. Frank pokračuje do Chicaga za Amy. Povečeří s ní a jejím manželem Jeffem a chce zůstat. Amy prohlásí, že má moc práce, Jeff odjíždí na služební cestu a vnuk Jack na tábor. Frank jede do Denveru, kde zastihne Roberta při zkoušce orchestru, Robert ale hraje na bicí. Vysvětlí otci, že se kvůli němu snažil, ale na dirigenta nebyl dost dobrý. Když se chce Frank zdržet, Robert mu řekne, že odlétá do Evropy, nemá si s ním co říct. Frank se vydává za dcerou Rosie do Las Vegas. Naplánují si večeři v restauraci, ale objeví se kamarádka s batoletem a žádá, aby jí ho Rosie pohlídala. Otec s dcerou zůstanou doma. Frank si uvědomí, že je něco v nepořádku a také mu docházejí léky. Děti dřív domů stále volaly, ale vždycky chtěly hovořit s matkou, jemu nic neříkaly. On na ně příliš tlačil. Matce se mohly svěřit. Jeho žena ho milovala, proto mu říkala o dětech jen to, co chtěl slyšet... (TV Prima)

Madison

Viackrát som si pri sledovani tejto snímky uvedomovala, ako málo stačí k tomu, aby sa obyčajný film s takou ľahkosťou priblížil k smutnej realite a aby divákovi vkusne a decentne znázornil príbeh o jednej zaneprázdnenej rodinke. Sentimentálne? Americké? Samozrejme. De Niro na plátne nikdy nesklame a dokáže rovnako srdcervúco zahrať melancholického starca ako pokryteckého mafiána. Vynikajúci kasting - Beckinsale a Barrymore svojou účasťou potešili, atmosféra dojímavo-podmanivá ma úplne položila. Nie som bezmedzný kritik, takže nie, nestrhnem hviezdu len preto, že je to americké :-) ()

StarsFan

Krásný film s melancholickým nádechem, na který jsem jedno páteční dopoledne zavítala do plzeňského kinosálu jen já. Bylo to poprvé, co jsem do kina vyrazila sama, nemůžu ale říct, že by mi to tentokrát vadilo. Zaprvé na podobné filmy nikoho po svém boku nepotřebuju, zadruhé bych nerada komukoliv vysvětlovala, proč to nemá nic společného s avizovanou komedií. Everybody's Fine je ale výborný film. Už jen ten název. Distributor ho do češtiny přeložil jako "Všichni jsou v pohodě", stejně tak by ale mohl znamenat "Pokuta všech". A obojí by vzhledem k ději výborně sedělo. Je to, jako když se vás váš americký kolega po pozdravu zeptá, jak se vám vede, a vy odpovíte, že je vše v pořádku. Nic jiného se od vás neočekává, nikoho nezajímá, jestli vám zkrachovala společnost nebo zemřel rodinný příslušník, jestli se rozvádíte s manželem nebo vám banka chce sebrat barák kvůli hypotéce. Ne, prostě "jste v pohodě" stejně jako postavy v tomto filmu. Na venek se snažíte držet masku dokonalého života, uvnitř ale trpíte. A vinu za to nesou všichni, přehnaně náročný otec i děti, které ho nechtějí zklamat. Scéna, kde De Niro sedí s dětmi u stolu, zatímco se schyluje k bouřce, a ptá se jich, proč mu lhali, je úžasná (nehledě na to, že detektivní mysl a všímavost De Nirovy postavy lze jen obdivovat) a závěr v galerii mi zas vehnal slzy do očí. Ne, Všichni jsou v pohodě není komedie, na realističtější, příjemnější, melancholičtější a krásnější "depresivní film" ale v kině jen tak nenarazíte. ()

Eliott

Ucházející, místy i docela vtipný film, plný emocí ke konci. Většinou dramata moc nemusím, ale tohle se mi opravdu líbilo. ()

Botič

Kontaktní road movie od které jsem nečekal nic a dostal jsem poměrně hodně. Možná je to tak i správně, protože to co je dokonalé na pohled je obvykle prázdné uvnitř a tenhle snímek dokonalý není ani za mák, má spoustu chyb nehledě na to, že konceptuálně připomíná Mendesovo Away we go. Ale i přes chatrnější scénář a pár podivných eskapád do nichž je hlavní hrdina jen tak mimochodem jakoby zapojen je to podívaná velice příjemná. V poslední době mně dojalo máloco, ale Everybody's Fine se to podařilo na plné čáře. ()

3DD!3

Příjemný a hlavně skvěle obsazený snímek. Už samotná De Nirova přítomnost natahala do rolí jeho dětí Sama Rockwella, Drew i Kate. A všichni se přirozeně před starouškem chtěli blízknout, takže hrajou jak nejlíp umí, a taťka je stejně s přehledem strká do kapsy nenápadnými trumfy. Příběh je vlastně taková důchodcovská road movie o rodinných hodnotách. Tyhle filmy já naštěstí můžu a tady se ještě nebáli přitlačit na pilu. ()

Krouťák

Určitě to není komedie ve stylu, jaký jsem dle traileru čekal... Naštěstí je film plný záběrů na krásnou krajinu (dráty:-), příjemné hudby a v neposlední řadě skvělých herců. Ano, člověk jako je Robert, dokáže neskutečně obohatit obyčejný příběh a vzdálit se tak průměrnosti na míle daleko - 80%. ()

akisha

Doják. Doják až hrůza. A to od začátku do konce. Ale De Nirem se nechám dojímat ráda. A i když jsou herci jeho dětí přece jen pořád o třídu níž, zahráli to skvěle úplně všichni. (Hlavně Rockwell by měl hrát mnohem, mnohem víc). U konce s obrazem a konečných titulků s fotkami, co De Niro pořídil, se mi opravdu zamlžily oči. ()

viperblade

… aneb trocha toho sentimentu není občas na škodu. Předně chci všechny varovat, že tohle není komedie. To, že se sem tam trochu pousmějete, neznamená, že je to další rodinná komedie. To ani zdaleka. ____ Jeden by řekl, že si Robert De Niro bude chtít trochu odpočinout, přeci jen už něco dokázal a má na to věk. Ale on ne, ten jde do dalších projektů a to se mi líbí (vidíš, Seane? :-)) Od tohoto filmu jsem čekal takovou rodinou pohodovou komedii, kterou jsem si sehnal více méně jen kvůli obsazení. Ale myslím, že tohle (když už nic) jede svou vlastní cestou a snímek se snaží být originální (scéna, kdy Frank jí s malými dětmi, ale přitom se jich ptá na otázky z jejich momentálního života a oni mu odpovídají). Myslím, že tento snímek oceníte především, pokud už něco máte za sebou, protože se snáze ztotožníte s hlavním hrdinou a jeho otázkami, zda vychoval své děti dobře a pokud by šel vrátit čas, jestli by udělal něco jinak. Je zvláštní, že já do téhle kategorie (zatím) nepatřím, ale i přesto mě to zasáhlo tak, jak mělo. Roberte, si fakt pašák. Vzít na svá bedra celý film a zdárně ho dotáhnout do cíle, je znak toho, že i ve svém věku jsi stále legenda. Tím nechci shazovat ostatní (zvláště Kate a Drew byly skvělé) ale tohle je Robertova one man show. A myslím, že si ji zopakuji a nebudu mít nejmenších námitek. Jak říkám, jednou za čas trocha sentimentu nikoho nezabije. ()

castor

Po komediálně laděné pohádce o chůvě McPhee přichází britský tvůrce Kirk Jones s melancholickou road movie. Stárnoucí Frank vyjíždí navštívit své čtyři děti, protože každé pod nuceným úsměvem něco nemilého skrývá a tenhle chlapík začíná objevovat malé i velké lži. Sbalil si kufr, který měl dokonce i kolečka, a odjel překvapit své potomky. Po smrti manželky se totiž leccos změnilo a svolat kvarteto ratolestí k jednomu stolu není tak úplně snadné. Stejně jako cesta letadlem kvůli Frankovým zdravotním trablům, tak ani milosrdná lež není tou nejlepší cestou (ne všechny děti to totiž dotáhly tam, kam si osamělý vdovec myslel). Nostalgické bilancování drží pohromadě především herci, zvláště pak spolehlivý DeNiro. Ten je opět výborný. Uvěřitelný chlap, který baví, kárá, dojímá, mentoruje. Potěšilo mě sympatické propojení Frankovi bývalé práce (specialista na potahování telefonních kabelů) s prolínáním telefonních hovorů do příběhu.. ostatně komunikace jak s divákem, tak na plátně nepostrádá spád. Prostě Jones se svým týmem několikrát donutí přemýšlet, připraví i jedno dramatické překvapení. Sympaticky osobní film, který víc dává, než bere!! A to se cení.. ()

D.Moore

Italský originál neznám, ale pokud je lepší, tak si nedovedu představit v čem. Všichni jsou v pohodě je film, který musí chytit za srdce snad každého. Nejen lidi, kteří mají problémy s rodiči / dětmi. De Niro předvádí skvělý výkon, jeho "stařík" je přesně takový, jakého čekáte - usměvavý, podezřívavý, často zklamaný a tu a tam s psíma očima, přesto stále hledající smysl toho všeho, co se kolem něho děje. Dávám čtyři hvězdy a kousek páté, protože mě to celé neskutečně dojalo... A nemyslím tím jen scénu "Proč jste mi lhali?" rozhovoru u stolu. Nikdy by mě třeba nenapadlo, co s člověkem dokáže udělat pohled na obyčejné telefonní dráty. Vlastně pardon, na jejich PVC obaly. Hledáte drama, u kterého se zasmějete, zamyslíte i dojmete, a po kterém budete z kina odcházet spokojeni s úsměvem na rtech? Tady ho máte. ()

PinokKio

Nitky (v tomto případě spíše dráty) mezi blízkými by se neměli přetnout. Tedy o tom tento film doufám byl. Ale co nevím jistě je to, pro koho je tahle podívaná vlastně určená, protože jsem si vždy myslel, že film by mě měl bavit a ne, jako v tomto případě, spíše vidět v něm spoustu smutku. Což o to, Robert de Niro i ostatní se snaží, ale oni nemají co hrát, vše je o emocích. Bohužel až moc. I proto Všichni jsme v pohodě (podle mně dost zavádějící název, jelikož jsem myslel, že půjde spíše o rodinnou komedii) v hodnocení shazuji. ()

Spooner

Jsem rád, že se z toho nevyklubala další milá americká komedie, jak zase jednou kecaly trailery. I tak je to ale ve výsledku trošku problematické. Dramatická linie funguje celkem slušně, vztahy mezi otcem a jeho dětmi jsou načrtnuty velmi dobře. A vlastně vždycky, když De Niro dorazí na návštěvu některého ze svých potomků, tak jsou z toho velmi zajímavé scény, které mě občas oslovily přesně tak jak měly. Jenže mezitím je nasekáno pár zbytečných scén z cestování po Americe, které jsou vcelku nudné a zdaleka nenaplňují svůj účel. Díky ním působí celý trochu utahaným dojmem. A ta závěrečná vysvětlovačka všech skrytých tajemstvích mě taky docela nakrkla. Po herecké stránce je to ale bezchybné a Sam Rockwell je geniální.70% ()

petero

Na plagáte sú všetci veselí ale príbeh to je dosť smutný. Dôchodca De Niro je sympaťák a záverečná scéna kde sa rozpráva so svojimi dospelými deťmi, pričom ich vidí ako malé deti je krásna. ()

gogo76

Originál s M. Mastroianim v hlavnej úlohe som videl už dávnejšie, napriek tomu som bol na americký remake zvedavý. Hviezdne mená na čele s De Nirom boli lákavé a mňa film nesklamal. Nemá význam tu opäť vyzdvihovať De Nirove herectvo, ale úloha otca s množstvom starostí o svoje deti zahral skvelo. Je to v podstate príjemná road movie s trošku smutnejším, ale nie tragickým záverom. 80% pre tých, ktorí originál nevideli. Pre mňa 70%. ()

Mahalik

Roberta jsem adoptoval při mém prvním setkání s ním. Měl takovou hustou bouchačku a já v ruce div ne dudlík. Jakožto starší dítě mé, byl obdivován. Skákali jsme z břehu do Neznáma a někdy si solidně namleli... Možná omámen jarním větrem či jen sentimentem, vrážím absolutorium. De Niro sebral poslední zbytky sil, kuráže, vůle a já se uchyloval k pláči. A pak - nahodilý vzpomínky na taxík, na casino, na muže bez umu k psaní a čtení, na muže určenýho k pokání. Tam někdo to bouchlo. Považoval jsem to jako rozlučku, kterou R. vystřihl na jedničku, bez patosu. Chvilku mi trvalo, než jsem přiletěl do reality, ale to bývá, když opouštíte. Neomámen, vlepím čtyřku a bye, ale za tu kuráž a chlapáctví..rád sejdu z cesty. A pohled na telefonní dráty už nikdy nebude, co býval... ()

Xmilden

Robert De Niro působí patřičně unaveným dojmem a navíc mu jeho ratolesti lžou až se jim od pusy práší. Film ač postrádá jakékoliv tempo vyprávění nemohu říct že by mě jakkoliv nudil. Trošku mě zarazilo že slibovaná komediální rovina se žádná neuskutečňuje a film je čistokrevným dramatem o vztahu otce s dětmi, které né vždy dokázaly dosáhnout na tatínkem nastavenou laťku očekávání. Herecké výkony není třeba hodnotit, protože každý svou trošku do mlýna něčím přispěl. Začínám se pomalu ale jistě obávat, zda-li pan De Niro ještě dokáže natočit nějakou Scorseseho pecku. 60% ()

lesumir

Spousta silných a zajímavých momentů k zamyšlení, ale De Niro umí víc než jen nahodit jednu grimasu a s ní hrát celou dobu. A komediálního na tomhle filmu není vůbec nic. ()

A_FISH

Něco na ten způsob tu nedávno bylo, ovšem civilnější a ne tak polopatický. Niro je sice v pohodě, ale v tomhle duelu ho Nicholson spolehlivě válcuje. Zkrátka jsou tu všichni v pohodě až moc - i ten nevyvedenej malíř pokojů.... a konec tentokrát není na facku, ale rovnou na pořádný dělo. 50% ()

cheyene

Velmi příjemné drama, které nadnáší i několik závažných otázek ohledně rodinného života a vztahů dětí k rodičům, resp. rodiči. Některé scény obsahující více či méně zřetelná moudra, jež stojí za zamyšlení! Krásná hudba dotváří pěkně aranžované scény, z nichž pár působí trochu dojemně a smutně. Robert De Niro hraje výborně a role mu dokonale sedla. ()

Zlaté Globy - výsledky

Zlaté Globy - výsledky