Mladík Ian konečně dostal příležitost zbavit se panictví. Vydává se na dlouhou cestu za svou internetovou známostí, která mu slibuje zasvěcení do všech tajů sexu. Společnost mu dělá kamarád Lance, pro kterého naopak není nejmenší problém sbalit holku, a nejlepší kamarádka Felicia, která se Ianovi velmi líbí. Jenže Felicia si hledí jen Lance. A tak začíná bláznivá výprava plná pikantních dobrodružství a nehorázně vtipných situací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

ARI50

Koblihář s pérem dobře a pak se trochu pobavíme s příjemnou slečnou. Další s těch povedených komedii. ()

Bauer

Sakra! Tak tohle bylo tak vtipný, až jsem téměř padal ze židle. 18-ti letý panic si píše na chatu s krásnou slečnou, která ho pozve na různé hrátky a tak se tento teenager vydává za ní. Zdá se to být povědomé? Ano, něco podobného jsme viděli v Eurotripu. Eurotrip byl vtipný, ale co se týče zábavnosti nesáha filmu Sex Drive ani po paty. Viděl jsem verzi Director's cut, která má 130 minut. Neni to moc na komedie něco málo přes dvě hodiny? Tuto otázku jsem si na začátku pokládal. Myslel jsem, že to bude vtipné první půl hodinu a potom bude procento zábavnosti pomaloučku k nulovému bodu. Ale pozor! Je to vtipné po půl hodině, je to vtipné po hodině a co víc, ba dokonce i po hodině a půl je to vtipné. Při některých scénach jsem se smál nahlas. Dokonce mi to nedalo a nějaké scény jsem si pouštěl párkrát dokola a slzy smíchu se jen řítili po tváři. Po skončení jsem nevěřil tomu, že to opravdu šlo přes dvě hodiny. Tak moc jsem se bavil, že mi to uteklo jak voda. Jakoby to šlo hodinu a půl. Herecké obsazení se zkláda ze 70% (pro mně) z neznámých herců, kteří mně docela překvapili. Největší třešničkou na dortu pro mně byl ovšem 35-ti letý James Marsden. Kdyby jeho v roce 1999 vybrali tvůrci American Pie do role Stifflera, tak by lehce nahradil Seanna Williama Scotta. Přemýšlím, jestli se na to nemám jít podívat znovu. Tohle opravdu stojí za to!!! ()

MáŠa

Je to někde mezi těma třema a čtyřma hvězdama v mých očích. Viděl jsem tu delší verzi, kde je docela dost nadsázky, ale i přes nějaké ty scény, kdy jsem se zasmál, to asi nezmění nic na tom, že si na tenhle film brzy nevzpomenu ()

becki_tu

Absolutně nekorektní, ale přesto zábavná jízda, která má své skvělé chvilky (Ianův brácha, stopař, židové), ale i slabší stránky (vykrádání kultovních scén z Prciček, pochodující nahotinky aneb Opakovaný vtip přestává být vtipem, dědkovy a jiné genitálie atd.). Celkově ale koukatelná záležitost, která ale výrazněji nevybočuje ze žánrového průměru. Viděna Unrated verze. ()

Lucasion

Mě tyhle romantické teenager komedie v repertoáru chybí. Na Sex Drive jsem si nedávno vzpomněl a hned jsem si ho šel pustil. Před deseti lety, mě to nejspíš bavilo více. Asi taky proto, že tehdy jsme byl taky teenager. Ovšem zápletka je tak fádní, že za zmínku nestojí. Ovšem herecky je Sex Drive dobrý. Clark Duke do těchto filmů zapadne a jeho pobaví a Amanda Crew je sympatická i sexy. Navíc po letech je vtipné poznávat mnoho herců, které se následně uplatnilo, nebo objevilo ve známých seriálech. Sex Drive zabaví, neurazí a rychle uteče. Na to, že má netradiční délku dvou hodin. Ale u filmu jsem se bavil a příjemně to uteklo. Bohužel humor už není dávno tak vyzrálý jako před lety. I když scény s Amiši jsou skvělé. Rád jsem si tento film připomněl. Třeba si na něj za dalších deset let vzpomenu. I když, možná už asi ne. / Verze Director Cut obsahuje možná několik prodloužených scén, což jsem tu nepoznal. Ale rozhodně více prsou i penisů. Juknete a pochopíte sami. [Director's cut] (68 %) ()

maseer2

bláznivá teenagerská road movie, která nenadchne ani neurazí.. filmu dost škodí více než 2hodinová stopáž (viděl jsem Unrated verzi, před kterou mimochodem na začátku varují sami tvůrci), ale jinak je to v rámci žánru zábava dobrá :)) těm, co těmhle typům filmů moc neholdují, bych Sex Drive moc nedoporučil, určitě pak ne zmíněnou Unrated verzi.. moje hodnocení - průměr - 3* ... "-Promiňte. Tak nějak potřebujeme, abyste se vymočil do chladiče. -Sorry. Zrovna před chvilkou jsem si byl cáknout. Chcete, abych tam nasral?" :D ()

Dale

Totálna blbosť, ktorá by si koledovala maximálne o jednu hviezdičku, no bolo v tom niečo viac, niečo čo sa ťažko špecifikuje. A postavy Setha Greena a Jamesa Marsdena boli proste úžasné. Síce sa za to trochu hanbím, ale celkom dobre som sa pri tom bavil. ()

Johny_fork

Mám velkou slabost pro pubertální humor a takovýchto filmů by rozhodně mělo být více, v úvodní scéně se dočkáme prcičkového odkazu, ale pak již Sex Drive kráčí svojí road teen comedy cestou, která je navzdory a někdy i díky předvídavosti většiny gagů a událostí velmi zábavná a vlastně i pravdivá, nikdy se nepřekročí hranice demence a závěrečná scéna na parkovišti je prostě masakrální. Vhodný výběr vedlejších postav, zejména amišský sarkastický opravář aut mě dostával. ()

moviesfan

Velmi příjemné překvapení v podobě (nejen) teenagerovské komedie. Opět jsem neočekával nic než jen obyčejnou komedii s uhozenými vtipy, ale nestalo se tak. Tedy abych to uvedl na pravou míru, tak té uhozenosti tam je dostatek, ale film dokáže opravdu pobavit. Příběh není vůbec špatný a na komedii je vlastně vydařený. ()

Skrk

První půlka je hodně zábavná (např. chodící Kobliha s penisem), jenže v té druhé to jde do háje. Kříží se to romantikou, nereálností, přejetým a později i umláceným zvířetem (nenávidím ubližování zvířat) a dokonce i trapným závěrem s Ianovo bratrem, který po celou dobu filmu imitoval Stiflera (Wtf?!) ()

jahol

Jako celek svěží a příjemné a naštěstí tak hbité, že pachuť trapných scén, kterých je ve filmu poměrně dost, rychle vymizí díky dobrému fórku nebo herecké etudě. Hlavní dějová osnova je samozřejmě lehce předvídatelná, ale ve vedlejších linkách mě film párkrát docela dostal (skvělí "opraváři"). Jako oddechovka před plněním manželských povinností (po 23 letech manželství) vcelku optimální záležitost. ()

Marek1991

Ďalší z tých filmov o sexe pre mladistvých a opäť veľa trápností, veľa nudy a veľa vecí s ktorými duchovne absolútne nesúhlasím. Komédia za 5 centov. ()

Torision

Je to prostě úlet ve stylu Prciček, kterej mam moc rád. Jasně, někdo si tu může stěžovat na nulouvej příběh nebo nedostatečně svostnou režii či nulovej přesah a podobný píčoviny, který u filmů jako tenhle nehrajou žádnou roli. Od první do poslední minuty jsem se skvěle bavil. Pestrost vtipů a scének je tu perfekní. Ale na pět hvězdiček tenhle film posouvaj hlavně vedlejší postavy v čele se skvělym Marsdenem (jehož postava má ve finále menší rozuzlení, který jsem teda prokouk' už na začátku filmu :)) ), ale taky amišem Sethem Greenem nebo vandrákem Davidem Kroechnerem. Jak jsem psal, já se bavil naprosto skvěle a všem, co maj tyhle filmy v lásce to doporučuju a všem, co filmy tohodle rázu nemaj rádi prosím, aby na to radši nekoukali, protože si Sex Drive rozhodně zaslouží víc jak 65%. ()

khedy

Originální road movie komedie s velmi sympatickým obsazením. I když člověk hned od začátku tuší, jak to asi celé dopadne, tak i přesto jsem se bavil od začátku až dokonce. Výborná oddechovka, která určitě neurazí. ()

F.man

Mám rád filmy, které si na nic nehrajou. Proto mě překvapil Sex Drive - čistá teen road movie od puberťáků pro puberťáky. Nevím jak kino-verze, ale v té UNRATED se dočkáté všeho - aktuálních fórů, fekálního humoru, nádherných (nahých) slečen, sexu... No prostě vše co bere puboše je na svém místě, snímek drží skvěle pohromadě a ani chvíli nenudí... Nemám proč nedát 3 hvězdy. I refuse to be embarrassed by a car that looks like a Trapper Keeper. ()