Svět Elmo

(pořad)
  • USA Elmo's World
Loutkový / Rodinný
USA, 2006, 56x14 min

Známé střapaté postavičky v báječné mozaice pro děti. Přidejte se k Elmovi, Dorothy, panu Noodlovi a jeho zlaté rybičce a objevte jejich svět s tancem, hudbou a psy. Každý díl dává dětem možnost prožívat jejich radovánky a starosti přímo na obrazovce a rodičům příležitost podívat se na svět očima tříletých mrňousů. (oficiální text distributora)

Zevon odpad!

Amerika, jó Amerika...co chcete od světa, kde se do návodu k obsluze musí uvést, že sušení v mikrovlnce není vhodné pro kočky a jiná domácí zvířata. Ten úděsný uječený dabing činí čumendu nesnesitelnou a zajímavé je, že ani děti nemají seriál moc rády. K čemu potom to všechno? ()

jites

Je to strašně přiblblé, ale na druhou stranu se snaží děti něco naučit a syn se u toho skoro pořád směje.Takže když sečtu jeho nadšení a moje znechucení - dvě hvězdičky. ()

Toxie

Elmo, zlatá rybka, pan Nudlička, bratr pana Nudličky pan Nudlička a sestra pana Nudličky slečna Nudličková si synáčka (2 roky) získali:-) ()

Snapphanar

Slabší příbuzný "Sesame Street"... Spíše také určen pro ještě mladší obecenstvo, než u již zmíněného "Sezame, otevři se". ()

Sobotinka odpad!

Originál je stupidní. Korunuje to však místy nepovedený překlad... Tohle není pořad, který by děti nějakým směrem vzdělával, tohle je tupé vymývání mozků. Nedoporučuji pouštět dětem, protože jim se ta chlupatá příšera líbí. ()

Fenixx

Pro někoho odpad, pro mne jediná záchrana, nezabral Krteček, Králíci, nic, jenom Elmo!!! :-) Postupně u všech tří dětí a celkem dlouhodobě. Elmo rules! ()