poster

Tajný život včel

 • USA

  The Secret Life of Bees

 • Slovensko

  Múr nárekov

 • Velká Británie

  The Secret Life of Bees

Drama

USA, 2008, 110 min (Director's cut: 114 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Ale tak, snést se to vcelku dalo. Dráma z doby šedesátých let, kdy Amerika byla ještě těžce rasistická, ale černošská menšina začala vystrkovat drápky. Moc filmů z tý doby není a tenhle je trošičku vyjímkou, kde se sešly docela zajímavá jména. To je hrozně těžký o těhlech dramatech něco řikat. Většinou jsou všecky na jedno brdo, ale špatný taky nejsou. Prostě ze života a otázka je, jestli to zaujme nebo nudí. Každý příběh je totiž pro každého individuální, a mě tenhle vcelku zajímal, ale ruce pryč od té doby spátky do reality.(13.10.2009)

 • shyster
  **

  Nehorázná napodobenina Pravidel mošťárny a částečně Purpurové barvy. Celý je to roztáhlý bez špetky emocí. Dementní sestra mě tam doslova štvala. Všechno je plitké a přeslazené jako ta nejlevnější limonáda. Strašná slátanina. Při vzpomínce na tento film dokážu mluvit jen v citoslovcích a ani jeden není pozitivní.(17.4.2009)

 • dr.fish
  ***

  Myslím, že já bych s hlavní hrdinkou neměnil. V takové domácnosti bych se zbláznil za dva dny. Je to sentimentální až na půdu, a to i přes agitaci za práva černochů....(31.10.2009)

 • rikitiki
  ****

  Nějak si neumím představit, že by s tenhle film mohl líbit mužům. Ale podle hodnocení asi ano, tak jsou možná obecně citlivější bytosti, než jsem si myslela. Protože tenhle film je zcela a výhradně o vztazích: zraněných, ublížených, laskavých, přátelských i milostných. Nikdo jimi ale naštěstí nemává jako signálním praporkem - vyplývají ze situace, z pohledů, gest, ze zdánlivě náhodně proneseného slova. ______ I když z filmu často dýchá poklidná, idylická atmosféra, je proložený až drastickými momenty. Tohle je, kupodivu, dobrý americký psychologický film o síle ženského spojenectví. /2. 8. 13./(2.8.2013)

 • mysiak
  ***

  V prvom rade je to veľmi hlboký a dojemný film...po druhé vynikajúce obsadenie - najmä Dakota Fanning ma prekvapila...a za tretie úplne sa mi to páčilo...(10.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace