poster

Tajný život včel

 • USA

  The Secret Life of Bees

 • Slovensko

  Múr nárekov

 • Velká Británie

  The Secret Life of Bees

Drama

USA, 2008, 110 min (Director's cut: 114 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • shyster
  **

  Nehorázná napodobenina Pravidel mošťárny a částečně Purpurové barvy. Celý je to roztáhlý bez špetky emocí. Dementní sestra mě tam doslova štvala. Všechno je plitké a přeslazené jako ta nejlevnější limonáda. Strašná slátanina. Při vzpomínce na tento film dokážu mluvit jen v citoslovcích a ani jeden není pozitivní.(17.4.2009)

 • Duotone28
  ****

  Dakota Fanning aka Uma Thurman aka Mega Charizma. A movie? Skvelé 4/5, nazdar(20.2.2010)

 • KikiPoka
  *****

  Tohle byl film podle mého gusta. Osobně mám ráda filmy, které ukazují, jak moc byla (a mnohdy stále zůstává) amerika plná nenávistných a puritánských názorů na věci, které neznají a znát nechtějí. Film s perfektním obsazením, navíc skvěle zasazený do jednoho z nejdůležitějších období pro afroameričany. Všem doporučuji !!!(11.10.2011)

 • Radiq
  ***

  Nevim čim, ale připomnělo mi to Pravidla moštárny. Asi proto, že tam byla moštárna, tady byla včelárna. Samozřejmě anti-negerismus byl v USA starej známej jev a filmů o něm se natočilo už plno, ale tady ten z pohledu dospívající smolařky týrané zasranym fotrem, to bylo zas trochu jiny. A musim řict, že dobry. Až na tu historku o černé Marii a těm černoškám, co u toho vyprávění přispívali svejma fanatickejma náboženskejma pokřikama, což mi připomnělo jejich černošsky bohoslužby a už mi tam chybělo jenom nějaky to halelujá. I když i ten děj mě několikrát dostal do kolen, i když už pořádně nevim čim. Dakota Fanning touhle rolí dokázala svůj um, kterej v dětskejch rozměrech nebyl tak potřeba, protože to hrála na roztomilost.(26.8.2014)

 • Renton
  ****

  Scénář: Gina Prince-Bythewood .. Netradiční prostředí (včelí farma), tradiční dobové potíže (rasově laděný venkov šedesátých let) a výborná Dakota Fanning (kruci, tohle že je to talentované/uječené dítko Dakota? Tři roky jsem jí neviděl a ten progres jde poznat). Slastný odér nezpůsobuje jen neustálá přítomnost medu, ale především příběh o hledání a silná herecká sestava.(15.4.2009)

 • - Alicia Keys se kvůli filmu učila 4 týdny hře na cello. (mihran)

 • - Film je natočený podľa rovnomennej knihy od Sue Monk Kid. (dwdb)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace