poster

Tajný život včel

 • USA

  The Secret Life of Bees

 • Slovensko

  Múr nárekov

Drama

USA, 2008, 110 min (Director's cut: 114 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mysiak
  ***

  V prvom rade je to veľmi hlboký a dojemný film...po druhé vynikajúce obsadenie - najmä Dakota Fanning ma prekvapila...a za tretie úplne sa mi to páčilo...(10.4.2009)

 • pakobylka
  ****

  Život včel je nejenom tajný, ale i nadprůměrně komplikovaný. Na rozdíl od lidského rozhádaného a mnohdy neurvalého společenství je ale uspořádání včelí komunity účelné a logické ... je nezbytné - opakovaně prověřené evolucí. To člověk s oblibou komplikuje život sobě i druhým nejenom neúčelně a nelogicky, ale i naprosto zbytečně. Pokud se v našem světě podaří najít ostrůvek sounáležitosti, lásky a porozumění, dá se mluvit téměř o zázraku. Je fajn čas od času se na takový malý zázrak podívat. Nechrání ho vysoké útesy - je lehce přístupný, líbezný a zranitelný, vydaný napospas neklidnému moři ... budete si přát, aby ho každá bouře minula.(29.7.2013)

 • tom88
  ****

  Milého prekvapenia som sa dočkal po zhliadnutí tejto nenápadnej drámy, ktorá si podľa mňa zaslúži väčšiu reklamu. Dej ma určite nenudil a po stránke režijnej aj hereckej tu vidím kus dobre odvedenej roboty. Navyše je tu pomerne dosť hviezd. Vizuálne taktiež podmanivé. 76%(21.5.2009)

 • eLeR
  ****

  prečítané, pozreté ... spokojnosť :-)(10.9.2013)

 • dr.fish
  ***

  Myslím, že já bych s hlavní hrdinkou neměnil. V takové domácnosti bych se zbláznil za dva dny. Je to sentimentální až na půdu, a to i přes agitaci za práva černochů....(31.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace