Trojdílný muzikál Doctor Horrible's Sing-Along Blog, určený výhradně pro internet, pojednává o šíleném vědci a zároveň superzločinci, který je platonicky zamilovaný do dívky z prádelny, Penny. Je však příliš plachý na to, aby ji oslovil. Zároveň velmi touží po tom, aby se dostal do ligy superzločinců. V cestě za splněním obou snů mu však stojí jeho věčný rival a superhrdina Captain Hammer, který ho ve všem poráží. Scěnář napsal uznávaný tvůrce Joss Whedon, spolu se svými bratry a snoubenkou jednoho z nich, během stávky scénaristů a celý projekt natočil s minimálním rozpočtem s pomocí svých známých. (Sydia)

haWranka

Dost jsem se pobavila. Neil Patrick Harris je prostě úžasnej herec a tahle šílená role mu sedla jako ulitá. Kdo mě ale opravdu potěšil byl Nathan Fillion, to bylo něco:) ()

Shakaar

V době kdy probíhala stávka scénaristů Whedon vzal pár herců a s pomocí svých bratrů Jeda a Zacka vytvořil neziskový projekt, který byl později volně přístupný na internetu. Okamžitě se stal z toho hit a ukázalo to znovu že Whedon je velmi talentovaný tvůrce. Sám jsem si pořídil Horribluv soundtrack. 4* Dávám tedy za písničky a scénky...které ovšem jsou někdy trochu trapnější. Přesto doporučuji a pokud máte rádi Feliciu Day, doporučuji i její předchozí projekt The Guild. ()

Mira90

Hňa hňa hňa! Nebýt ,přeuzpívané' závěrečné části, bylo by to za plný počet. Evil League of Evil =D ()

Crysis52

Seriál ktorý sa vôbec nebere vážne a chce ukazať iným filmom že sa dá vytvoriť film aj s nízkym rozpočtom. Chytlavé piesne a skvele výkony NPH a Nathana Filliona . ()

DonTommy

Zlýmu Barneymu sekunduje zlý Howard Wolowitz a proti nim stojí tradičně nevyhraněný Mal Reynolds :-D aneb herci mých třech oblíbených seriálových postav v božském muzikálovém kraťasu. Miluju HIMYM, miluju BBT, miluju Firefly, miluju Whedona...miluju Dr. Horribles sing-along blog :-) ()

Uhura

Děkujeme Broadwayi za Neila Patricka. Mám silné podezření, že ke vtipnému filmu (resp. seriálu) stačí mít pouze jeho osobu. Ale abych nekřivdila: Nápad je miliónový, zbylé obsazení pěkné, hlášky památné. Co mi ale nejde do hlavy je délka. Všehovšudy čtyřicet minut je v tomhle případě doopravdy málo. A nebyl k tomu žádný důvod, vždyť takové téma se rozvíjí samo a řady fanoušků se šíří. Nejvíc znatelné je to na závěr, kdy máte pocit násilného useknutí, jako by k tomu byli tvůrci násilím nebo nedostatkem financí donucení. ()

[Scorpion]

Skutočne geniálne. Harrisona skutočne poslednou dobou môžem, či už spieva alebo rozpráva. Ale toto nebolo iba o ňom. Chytľavé pesničky, dobrý obsah. Viac som skutočne nepotreboval. ()

LakiyL

Sranda, charizma a spev. Banálny dej, práve o to tu však ide. Miniseriál (ak sa tak vôbec dá nazvať) prekvapí a zároveň milo poteší. ()

.killer.

Taková blbůstka, ve které exceluje především Neil Patrick Harris. Co mě nejvíce těší je, že zde byl využit i jeho hudební talent. Po stránce technické se nedostavují žádné zázraky, ale ty snad ani nikdo neočekává. Naopak jsem rád za každé dílko, kde se N. P. Harris byť jen mihne, takže jen tak dál. Co se týče hudby, tak zde není asi žádná píseň, která by se mi vryla do paměti, nicméně jsem se u některých textů docela nasmál. Jsem zvědav na slíbené pokračování tohoto "mini seriálu". ()

Euchrid

Jediné co mě trochu původně odrazovalo byla tam muzikálová část, ale po prvních vteřínách prvního songu, jsem si ji úplně zamiloval. Tak chytlavé a melodické muzikálové čísla, že se nedivím, že to někdo poslouchá jenom tak. Já už si je taky dávám po několikáté ;) Jinak je to originální, vtipné a i navážno super. Plus moje subjektivní vnitřní hodiny odmítaji uvěřit že to trvalo 40 minut, odhaduju tak na čtvrt hoďky..Jenom čtvrt hoďky ;( ()

MrBrightside

Mwahahahahahahahaaa Komiksový muzikálový webseriál o "zloduchovi", ktorý sa snaží spraviť dojem na jedného zlého zlého zlého koňa a popritom bojuje s "hrdinom" o srdce dievčaťa z práčovne, starajúceho sa o bezdomovcov. Môže z tejto kombinácie vzísť niečo dobré?! Odpoveď znie, áno, môže. Stačí aby táto myšlienka skrsla v hlave geniálneho Jossa Whedona a aby vyššie spomínané postavy stvárnili Neil Patrick Harris, Nathan Fillion a Felicia Day. Vtipné a sympatické, a naviac Whedon (po epizóde Once More With Feeling kultovky Buffy) znova dokazuje, že mu to s muzikálmi ide. Veľká škoda, že je to len taká jednohubka, potenciál to má totiž veľmi slušný. Dúfam, že chýry o pokračovaní sa naplnia :) ()

vaclaw

Napoprvé jsem neměl ponětí, co to vlastně je, napodruhé a napovícekráte jsem se už královsky bavil. Sice mi to přijde, že si to Whedon natočil tak z dlouhý chvíle, ale očividně všichni zúčastnění si to maximálně užívali. Navíc obsazení se náramně povedlo a jak můj oblíbený Harris, tak i Fillion a Day jsou výborní a kupodivu zvládají svoje pěvecké party bez problémů (Harris dokonce zpívá výborně). Na delší počin by sice režisér musel z rukávu vytáhnout ještě nějaký trumfy, ale na dílko o tomto rozsahu to na 5* bohatě stačí. ()