Trojdílný muzikál Doctor Horrible's Sing-Along Blog, určený výhradně pro internet, pojednává o šíleném vědci a zároveň superzločinci, který je platonicky zamilovaný do dívky z prádelny, Penny. Je však příliš plachý na to, aby ji oslovil. Zároveň velmi touží po tom, aby se dostal do ligy superzločinců. V cestě za splněním obou snů mu však stojí jeho věčný rival a superhrdina Captain Hammer, který ho ve všem poráží. Scěnář napsal uznávaný tvůrce Joss Whedon, spolu se svými bratry a snoubenkou jednoho z nich, během stávky scénaristů a celý projekt natočil s minimálním rozpočtem s pomocí svých známých. (Sydia)

Rediik

Tak tenhle "seriál" byl pro mě překvapením, nečekala jsem, že by se mi mohl tolik líbit. Neil Patrick Harris jako záporná postava doktora, byla rozhodně sympatičtější, než otravný a namyšlený klaďas kapitán Kladivo. Netušila jsem, že Harris tak dobře zpívá, texty byly chytlavé a melodie taky. Ale místama se děj táhnul a pokulhával. Proto hodnotím lepší 3*. :) ()

Psychotic17

I naprostému analfabetovi ve světě umění, jako jsem já, má tento počin co nabídnout. Joss Whedon si asi potřeboval spravit chuť po zrušení geniálního Firefly, tak zrekrutoval jeho hlavní postavu a N. P. Harrise, který snad ani neumí být nevtipný a rozhodl se s nimi udělat muzikál. I teď (po x shlédnutích) má stále co nabídnout. Písně jsou chytlavé, vtipné scénky i "easter eggy" na každém rohu... snad jen konec mohl být jiný a lepší, ale to už jen hledám smítka na zlatém vejci. Nemůžu dát méně než 95%. ()

jiricek86

Dr. Horrible nefunguje ani jako muzikál, ani jako komedie. Autoři vsadili na jedinou kartu: na Neila Patricka Harrise, který ať se snaží sebevíc, tragičnost tohohle projektu i přes svůj skvělý herecký výkon nemůže zachránit. Americká blbost v rukou amatérského režiséra a ještě horšího scénáristy. Skladby jsou prvoplánové a vizuálně ničím nepodpořené, což bych tedy u muzikálu čekal. Gagy oscilují mezi průměrností a trapností. Jediné, co drží potápějící se loď nad vodou, je tradičně zvládnutá kamera. Jinak žádný přínos. ()

sAreOn

Na první pohled je vidět úmysl Whedona, že dobrý seriál se dá natočit i s minimálním rozpočtem. Dr. Horrible sází především na výborný nápad a herecké schopnosti Harrise a Filliona, kteří excelují. Seriál místy hraničí mezi totální trapností a genialitou, ale pravdou zůstává, že bavit se budete zaručeně. ()

Kalda69

Jen malo muzikalu se me libi a tento je proste super. Chytlavy pisnicky s vybornejma hercema, jedinej kdo me tam nesedi je Simon Helberg. Nevadi lacinost triku, staci dobrej napad. Proto odeme dostal avatar, pro nej, jeste skvely 3*, protoze jen efekty film opravdu nezachrani. Musim poblahoprat Whedonovi protoze stejne jako Firefly je unikatni scifi, tak toto je skvely muzikal a klidne bych zvladnul delsi stopaz. ()

libor226

Chvilku jsem byl zaskočen rolí Neila Patricka Harrisona, kterého si nedokážu představit nijak jinak než jako Barneyho z How I Met Your Mother. Avšak první zpěv mě náramně překvapil a už jsem jen mlčky seděl a hltal vše co se dělo. Úžasné písničky s perfektními texty, které jsem si ještě minimálně týden po tom zpíval. Celkově to bylo krátké, dokázal bych si to představit mnohem delší. A pro mě opravdu nečekaný konec. Bez výhrad dávám 5*. ()

mr.twizta

Zabavna nizkorozpoctova rodina a kolektivni dilko rodiny Whedonovych. Vubec bych se nebal striknout do toho vice penez a uzit si tak svizny komiksovy parodicky muzikal, kor kdyz obsazeni je vylozene lahudkove. Pozaduji okamzite pokracovani a vetsi prostor pro Evil League of Evil! ()

Elissabet

Velice osobité. Nikdy by mě nenapadlo, do jakých výšin míří hlasové kvality Neila Patricka Harrise, ale opravdu on pívat umí. Jinak celý film je takový příjemný, trochu střelený, dobře přezpívaný nízkorozpočťák, který má titul 70. nejlepšího seriálu určitě zasloužený. Na konci mi trochu zůstával rozum stát...měla jsem asi 5 možných konců, ale tenhle se nějak nevyskytoval. Jinak to fakt doporučuju. PS: Nejlepší písničky jednoznačně: My Eyes, Brand New Day, a ta na začátku...nemůžu se jich zbavit :) ()

sitmin

Zajímalo by mě, co je na tomhle vtipného? Na hodnocení na csfd se opravdu casto nedá spolehnout a tohle je příklad za všechny. Ačkoliv mám rád NPH, toto nestálo za nic. Jestli to měla být sranda, tak nebyla. Jestli to mělo být vážné, tak to také nebylo. Jen prostě 40 minut nijaké nudy. Vymlouvat se na záměr vypadat lacině je sám o sobě velice laciný, takže 2 hvezdy za NPH a možná celkem 2 povedené fóry a splívající nic neříkající písně o ničem. ()