Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec... (oficiální text distributora)

Safa Daniel

Myslel jsme si, že když vidím v hlavní roli Jackieho Chana, bude to alespoň zábavné, ale až na pár vtipných scén díky dětem to byla opravdová NUDA! A co dodat? Jackie Chan mě v infantilní roli chůvy/agenta vážně nezaujal, zkrátka už je zralý na filmový důchod, jelikož v tomto filmu zářil spíše malý chlapec než on sám. Hudba k tomuto filmu byla otřesná a efekty laciné. Myslím, že jedna * bohatě stačí.. ()

Mikakel

Občas vtipné, ale jinak nic moc...bohužel... A Jackie Chan má samozřejmě na víc než na tuto roli,a sám to v předchozích filmech dokázal:) 2* ()

Hezonja7

Jackie Chan a Vin Diesel by si měli podat ruce, oba se upsali na rekvalifikaci svých filmových schopností. Klasické rodinné odpoledne, děti se smějí ale vy si klepete na čelo co to se sebou děláte. ()

Madhuri

Jsem velký fanoušek Jackieho ale radši mám jeho HongKonkgsou tvorbu, mám pocit že mu to tam vždycky tak trochu víc sedělo. Zvláště pak ráda koukám na jeho filmy ze 70,80 to jsou totiž pane řežby...No a tady řežby spíš nejsou. Rozdíl mezi jeho Hongkongskou a Americkou tvorbou je v tom že v HK hraje příběh až druhé housle zatím co právě hlavní jsou všemožné bitky v US hraje příběh zase roli první. A mi prostě sedí víc ta Honkongská...Nechme toho, k filmu. Jak už jsem nakousla v první řadě hrál roli právě příběh, i když dost klišé- máti si vyhlídne chlápka a její děti ho samozřejmě nemůžou vystát tak se mstí (písnička "One way or another" samozřejmě nesmí chybět xD ), a nakonec zjistí že je úžasný a je z nich šťastná rodinka. A jo, těhle filmů jsem viděla už opravdu hodně moc. No a tady roli onoho zmíněného chlápka zastává Chan, takže protože je tím známej, nesmí tady chybět bitky s akrobatickými prvky, ale bohužel málo těch prvků kungfózních, což mě mrzí (proto mám taky opět ráda HK, kde je toho dle mě daaaleko víc). A taky, zase protože je to Chan, komediální prvky a xichty (Jackieho xD )...Takže to je vše co ve filmu najdete a co od něj můžete čekat...Na pěkný rodinný večer je to fajn, děti to bude bavit, ale já osobně radši zkouknu něco kungfóznější a čínštějšího z Hong kongu. Jinak "plamenomet" (či jak to nazvat) je naprosto příšernej a zbytečnej efekt. Fuj. ()

AndrewNewman

Priemerná akčná komédia v rodinnom štýle. Nič prevratné sa nekoná, ale humor je fajn a akcie je dosť, takže celkovo spokojnosť. ()

Redmann odpad!

Najslabsi Jackieho film. hrozne herecke vykony snad uplne vsetkych, akcia velmi slaba, v podstate ziadna. Ani ako nadsazka to nefunguje, na rozdiel od Spy Kids. ()

MaxQ69

...aneb další americká bláznivá komedie pro celou rodinu. Možná pro celou americkou rodinu plnou zdegenerovaných mozků. Ovšem průměrnému divákovi, který má alespoň minimální nárok a vkus, tento snímek nic neříká. Nebo lépe, říká mu: "Jsi idiot, když to sleduješ." Je to děs běs, který se může zalíbit snad jen dětem do věku tří let. Můj velký oblíbenec, sympaťák a "borec" Jackie Chan mě velmi zklamal. Pravda, zachraňuje celý tento pochybný guláš před vizitkou katastrofálního braku. Ale jak se mohl tomuto scénáři a režii zaprodat, tak to mi skutečně uniká. Nebýt Jackieho Chana, který toho mimochodem v celém filmu moc nepředvedl, byl by Spy next Door verzí Spy Kids s hodnocením absolutního ODPADU. Hodnocení se tak jentaktak drží na stupni dvou hvězdiček. ()

Veju007

"Říkal jsem, že bude průšvih, jestli ten program bude mít CIA nebo Čína. On je obojí." Tohle a nevkus při oblíkání ruskýho uprchlíka stálo za to :D. ()

Etherium

Rodinná komédia, podla mňa sa sem Jackie nehodil, aj keď sa veľmi snažil, jedn pozretie ma zabavilo, druhé už nebude. ()

Zelda knihkupec

Stárneš Jackie, vážně stárneš ale přesto podle mě nemáš za potřebí hrát v ve stupidních pseudokomediích plných rádoby cool harantů... Nebo holt stárnu já... ()

Bombastické návraty asijských ikon

Bombastické návraty asijských ikon

23.10.2009

Konkrétně do Šaolinu a k obouruční střelbě, aneb nové projekty Jackieho Chana a Chowa Yun-Fata. Jackie minulý týden rozčílil své fanoušky trailerem k rodinné břečce Špeh od vedle, a aby je uklidnil,… (více)