Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec... (oficiální text distributora)

Janega

Hulk Hogan, Vin Diesel a teraz k tomu ešte aj Jackie Chan. Je to neoriginálne, nevtipné a hrá v tom Jackie Chan. ()

Prochy38

Pohodová akční rodinná komedie. Film je to hlavně pro mladší diváky. J. Chan i ve svém věku pořád válí, ale začínají ty filmy být všechny tak trochu stejné. A. Valletta je zase krásná jako i jinde, jen neměla dost prostoru. U tohoto snímku se pobaví hlavně malí diváci, ale ty starší by urazit neměl. 60% ()

Harapes

Ta představa je šílená,že takový mistr karate jako je Chan se snaží upoutat diváky v prosté a banální komedii,jako asi je tato.Ale když na tento film koukáte s Vaší rodinou,tak zjistíte,že ty nedostatky a trapný příběh Vás natolik baví,že jej rádi sledujete a Vaše ratolesti se dobře baví,jako Vy a zbytek kinosálu...Ano,je to trapný film,ale srandy je tam kopec a proč se taky jednou nezasmát,když kolem Vás je tolik lží a nenávisti. ()

Darik

Přemýšlel jsem, jestli dát 3* nebo jen 2*. Nakonec to nebylo zas až tak světoborný, takže dávám 2* (i když Jackieho mám rád) ()

PetkaW.

Obdivuju Jackieho! V tomhle věku mít tolik elánu a energie bych taky chtěla. Na svůj vypadá skvěle a drží si standard svých kung-fu triků a podívané, u které se člověk pořád ještě má občas čemu smát. Že to ale i přes tyhle klady není, co to bývalo, je věc druhá. Poslední jeho filmy jsou fajn na "takové to nedělní pokoukáníčko" po obědě. Ale jinak nemají už to kouzlo, co mívaly. ()

peetriss

Nejedná se o úplnou katastrofu, přestože se Jackie Chan nevyhýbá tradičnímu kung-fu vyblbování v notně přihlouplném příběhu, který však občas zavadí o vtipnou situaci. Kombinace s mírnou rodinnou sladkostí, se kterou se to v samém závěru až přehání mně kupodivu sedla a přestože nikoho neodsuzuji, když tento film ustřelí, já budu benevolentní a tři umolousané hvězdičky této klišovité rodinné zábavě dám. ()

GreatestFan

Nejhorší Chanův film, který jsem viděl, trapné, ne moc vtipné blablablablablabla a tady teď napíšu, co jsem ještě nenapsal, podle mě je humus zatahovat děti aby hrály v takových kravinách, to je prasárna. // viděno 1X ()

mira007

Dětský kung-fu film se schématem, který se objevuje ve filmu poněkolikáté. Ale Jackie je borec a hvězdy dávám za to, co se dá v 55 letech předvádět. ()

Wancohoff

cakal som nejaku komediu typurush hour no dostal som totalne trapnu decku picovinu pri ktorej je aj cumlikator oskarovy kusok ()

warrenur

Filmy s Jackiem si nikdy nenecham ujst. Sice som cakal, ze predvedie viac, ale to asi pre to, ze nereziroval i on sam. Vydarena rodinka a zvlast to najmensie dievcatko. Pri tejto scene som sa lamal v pase a pustil si ju niekolkokrat: ...zlocinec: "What are you supposed to be!?" ....malicka: "A cyborg. Send from the future. That blast you away!" ...rana ako z dela...malicka: "Mommy, that man can fly!" A ten hlasok....:) ()

ViktorEl

Ďalšia rodinná komédia, kde Jackie Chan ako pestúnka musí dozerať na deti, ktoré ho nemajú najradšej. Určite vám to pripomenie milión podobných filmov. Príbeh je strašne neoriginálny, lacný, plný klišé a prehnaných špiónskych vecí, ale keď si to všetko odmyslíte, čo určite nebude najľahšie, tak sa budete baviť. Najviac ma z celého filmu dostala hláška: Vyzerám ako Fresh Prince z Bieloruska:-)) Pozeral som to za zvláštnych okolností, skrátka nemal som už nič iné po ruke, preto to vysoké hodnotenie. 60% ()

El-Barto

Nevtipná a dost infantilní kravina s další bohužel vyhasínající akční hvězdou. Myslím, že na řadě v naprostém ztrapnění se v podobné komedii je Sly a za dvacet let se můžeme těšit na Stathama. ()

Bozvav

Není to špatné, ale nějak extra dobré také ne. Nicméně zasmály jsme se doma všichni. Dávám dvě a půl*, tedy 50%. ()

Puol

Jackie si aspoň môže dať čiarku, že ako poriadná akčná hviezda si strihol babysittera v priblbej detskej komédii. Počas sledovania si mi nepodarilo naladiť na potrebnú vlnovú dĺžku, možno keby som mal 12 rokov, kdovie? Film sa nepodaril a ťažko v ňom niečo vyzdvihnúť (a predsa, úvodné titulky, kde sú záberý zo starších Jackieho filmov). ()

mala_kea

Jackie Chan ala Steve Seagal na čínský způsob. V jeho nespočetně natočených filmů byste těžko hledali rozdíl, na tož hlavu a pat. Patu možná, ovšem pěkně prošlapanou od starých a humusáckých bot. Jen teda to prostředí se mění alespon v pár filmech. Ten jeho věk už není neryzejší tudíž mu jde všechno velmi těžce. Najednu stranu na to má právo, na druhou stranu už by toho mohl nechat. Ovšem jako vtípkař zatím obstál na výbornou. Přihodím mu ještě jednu za to, že se nezranil. ()

Bombastické návraty asijských ikon

Bombastické návraty asijských ikon

23.10.2009

Konkrétně do Šaolinu a k obouruční střelbě, aneb nové projekty Jackieho Chana a Chowa Yun-Fata. Jackie minulý týden rozčílil své fanoušky trailerem k rodinné břečce Špeh od vedle, a aby je uklidnil,… (více)