Populární spisovatel Ryan pomáhá lidem ve svých knihách vyrovnat se se ztrátou blízkých. Je hvězdou v oboru a něco jako guru pro lidi v těžkých životních situacích. Jeho obličej je na výrobcích všeho druhu a Ryan žije v domnění, že se sám vyrovnal se svou minulostí. Agent mu dohodne seminář v Seattlu, kde bydlí rodiče jeho tragicky zesnulé manželky. I když se tváří jako rozesmátý profesionál, Ryan skrývá nejedno tajemství, které ho nutí stále se dívat zpět. Naštěstí potká na chodbě v hotelu půvabnou květinářku, která jeho život obrátí vzhůru nohama. (TV Nova)

eLeR

Film, ktorý Vám vyšumí z hlavy už na druhý deň. Aniston moc nemusím, ale Eckharta mám rada, takže sa to vyrovnalo. ()

iamek

Neuvěřitelně nudná trapárna která už od prvních minut se snaží hrát na city. A herecké obsazení táhle snímek ještě více dolů. ()

klerik

V podstate klasický priemer, ale mne hrozne vadilo "americké" riešenie životných problémov. Celkovo princíp "návodov na život" mi je proti strsti, navyše tu je v nadmerne patetickom prevedení... Tvorocvia dosť tlačia na emócie (úmrtie syna, úmrtie manželky), ale ja som im neveril ani chvíľu (Zoberte si sviečku a všetkým prítomným porozprávajte, čo cítie...). IBA NA OBJEDNÁVKU (Korenie lásky) je znesiteľnejšie... ()

bassator odpad!

Slovo KÝČ je v tomto nesnesitelném snímku prezentováno od první do poslední minuty, včetně hereckého obsazení, které nakopalo tomuto filmu kou.. podruhé. Komentář uživatele lesumira o vydírání filmem a nasranosti na každého kdo se na tomto filmu podílel je zcela přesný... - 28. 1. 2012 - 0% ()

honajz

Pozitivní u tohoto filmu je, že se snaží probouzet to pozitivní v nás. Filmařsky a často i herecky je to však poměrně horší. Scénář je prvoplánový až hanba a kdejaký elév scenáristiky vytuší, že se vše chystá na předzávěrečnou kapesníčkovou a slzopudnou scénu. Ještě že tam papoušek udělá občas nějaký humor. Btw, když nakonec zjistíme, že všichni hlavnímu hrdinovi chtěli pomoct a pomáhali, nemusel bojovat s nějakými předsudky, jak to, že mu tak dlouho trvalo se vyrovnat sám se sebou? ()

HellFire

Z valné většiny typický romantický film, který hned na začátku ztroskotá na hlavní pointě romantického filmu - mezi hlavními hrdiny totiž není žádné pouto, žádná přitažlivost. A to, že si Aniston najde dalšího "kluka" hned dva dny po rozvodu je dalším filmovým snem. Já vám vlastně ani nevím, proč jsem se na film chtěl dívat... asi kvůli Eckhartovi, kterého mám rád. Zde však i přes veškerou snahu působí nevěrohodně, což hážu na bedra pana režiséra. ()

Necrotongue

V rámci revizí hodnocení,které v poslední době provádím,došlo i na film Láska na druhý pohled a ukázalo se,že to na druhý pohled láska nebude.Jednu hvězdičku uděluji za herecké obsazení,druhou ponechávám za několik světlých momentů,ale nic víc už z toho nekouká.Z větší části se mi snímek jevil jako patetický a klišoidní a v závěru se z filmu vše dobré za nadšeného potlesku vyzvrátilo,výsledek by mohl být lepší,kdyby snímek nebyl tak bytostně americký. ()

Kamca_

Krásné romantické drama v čele se sympatickou Jennifer a charismatickým Aaronem. Normálně bych asi dala jen 60%, ale tenhle snímek měl něco zvláštního do sebe, že nakonec musím dát 75%. ()

moviesfan

Vcelku pohodová podívaná se sympatickou dvojicí. Aniston mám rád už delší dobu a ani zde nezklamala. Jasně, není světoborná herečka, ale nevadí. Samotný film je příjemný a koukatelný. ()

Tryskomyš

Tohle není jen další z řady romantických filmů s Jennifer Aniston. Kromě romantické složky má mnohem hlubší podtext, kde se řeší, jak se vyrovnat se ztrátou milované osoby. ()

Rosana

Trochu kýč, vzlášť když se SPOILER hlavní hrdina rozbrečí na pódiu a všichni mu nadšeně zatleskají. Nechápu, proč se hlavní hrdinka ponižuje být s takovým zakomplexovaným, protivným chudáčkem. A scéna s papouškem taky totálně mimo mísu. Hezky se na to ale koukalo. ()

Hannibal92

Ne že bych neměl rád Aarona Eckharta, to zase jo. Ale tenhle druh romantických filmů.......no, ono je to prostě pořád všechno ja jedno brdo. Ona nechce jeho -> on nechce jí -> nechtějí se ani jeden -> chtějí se oba. Jako by to člověk nevěděl už od začátku. Nějlepší scény z celého filmu jsou když je Ryan se svou skupinou a choděj po uhlíkách, nebo nakupují nářadí a materiál, jinak to stojí celkem za prd. ()

mysiak

Bez očakávaní som sa pustil do tohto filmu a bol som milo prekvapený hlavnými hrdinami, trochu náročnejším dejom oproti ostatným brakovým romantickým filmom...a hlavne to,že sa to dobre pozeralo, počúvalo a Eckhart a Aniston vynikajúco zafungovala...príjemná romanca ()

Riddick77

Hořko-sladké romantické drama, které z mého pohled drží nad vodou dvojice Eckhart a Anistonová (oba moji oblíbenci). Bez nich by to bylo zřejmě horší, jelikož dějová linka, ač velmi oduševnělá a hrající na city, tak nefunguje tak, jak by bylo záhodno. Chybí tomu trochu více opravdovosti. Jak jsem nevěřil těm Eckhartovým sezením, tak jsem naštěstí věřil jeho vztahu k ženě a později k Jennifer. Takže spíš 7/10. ()

JJ.Gibson

Dilema: nejoblíběnější herečka v nepříliš dobrém filmu. Jak tedy hodnotit?!? Ale je to prosté, 109 minut nezáživného, nevtipného, nezábavného pravděpodobně dramatu, se více než dvěmi hvězdičkami hodnotit nedá. Je mi to líto, ale dvojice Aniston/Eckhart vážně nefunguje... ()

ABLABLABLA

Mírná nuda. Průměrný romantický film, jakých je nespočet. Začátek předvídal velmi zajímavý film díky citrónům, ale potom celý film zajel do vyjetých kolejí a ani herci mu nemohli pomoci. Přestože Jennifer Aniston i Aaron Eckhart zde byli skvělí. ()

blackrain

Nic nového pod sluncem. Všechno šlape podle jedné šablony a té se film svéřepě drží až do svého předpokládaného závěru. S Aaronem Eckhartem jsem žádný problém neměla. Trošku mi neseděla Jennifer Aniston. Přišlo mi, že už je na takové role příliš stará. ()