Populární spisovatel Ryan pomáhá lidem ve svých knihách vyrovnat se se ztrátou blízkých. Je hvězdou v oboru a něco jako guru pro lidi v těžkých životních situacích. Jeho obličej je na výrobcích všeho druhu a Ryan žije v domnění, že se sám vyrovnal se svou minulostí. Agent mu dohodne seminář v Seattlu, kde bydlí rodiče jeho tragicky zesnulé manželky. I když se tváří jako rozesmátý profesionál, Ryan skrývá nejedno tajemství, které ho nutí stále se dívat zpět. Naštěstí potká na chodbě v hotelu půvabnou květinářku, která jeho život obrátí vzhůru nohama. (TV Nova)

kisha odpad!

V kategorii nejtrapnější filmová scéna roku 2009 byly nominovány tyto filmy a jejich konkrétní části: 1. Love happens - Nákup stavařského vybavení pro Howarda, 2. Love happens - Ryanova závěrečná konfese a následný aplaus vestoje 3. Love happens - Vypouštění papouška na svobodu a navazující Ryanův hysterický výstup ()

Michelle8

Hodně jsem váhala, ale nakonec dávám tři hvězdičky (spíš tak 3 a půl). Sympatický film, možná trochu víc ubrečený než je zdrávo. Přesto se mi to líbilo. U mě dobrých 75%. ()

made1

Jakmile jsem shlédla film, na jehož konec jsem se až nehorázně těšila, přečetla jsem si zdejší komentáře pro případ, abych neopakovala již napsané. Jenže nejde to asi jinak. Film je prostě nezajímavý, konec v hotelu je jak parodie na dojemné konce romantických filmů a naprosto mě dorazily bonusy na dvd, které Vám odkryjí, co všechno můžete udělat pomocí počítačových triků. Chválu si ale zaslouží floristé, kteří vytvořili ve filmu ty nádherné kytice. Mohl to být doják, ale z mého pohledu spíš horor. Takže jedna hvězdička pro floristy filmu a Johna C. Lynche, ten jediný odvedl svou práci na jedničku. ()

sedm.1

Na této žánrovce není moc co řešit, pro mě bylo hlavní, že prakticky ve všech směrech zafungovala jak měla, čas u ní mi docela příjemně utekl a já se u toho vůbec nenudil. Je sice pravda, že tento snímek chod filmových dějin zrovna nějak dvakrát nenarušil, ovšem o příjemnou podívanou se jedná a své cílové publikum tak jistě potěší. Takže, co nám to vlastně tento filmeček přinesl. Asi největší předností je obsazení. Zmiňuji to v každém komentáři, kde se Jennifer Aniston objeví, že její krása je božská a ikdyž Oscara asi nikdy nezíská, v tomto druhu filmů nikdy nezklame, je vždy velmi pozitivním přínosem a i tady to sakra platí. Ovšem hlavní postavou je zde Aaron Eckhart, který mě hodně překvapil, je to velký sympaťák a fakt mi tu sedl. Je to ale nejspíš i tím, že nejde o typickou romantickou taškřici, spíš jako o drama s velkou dávkou příchutě romantiky, kde se Eckhart cítil určitě lépe a proto i zabodoval . Zápletka je pak hodně o emocích a i zde musím hodnotit film kladně, neboť na mě vážně zapůsobili a s postavami a jejich osudy jsem opravdu soucítil. Jde zkrátka o film, který sice nepřináší nic nového, či nečekaného, ale je dobře natočen, má fajn herce, poměrně výraznou zápletku, prostě průměr, který mě bavil. ()

herr_carter odpad!

Unylá hranatá držka Aaron Eckhart v romantickém filmu? A což takhle nabídnout Bourovi a Pomejemu hlavní role v pokračování Zkrocené hory (samozřejmě s podmínkou, že režie by se neujal nikdo jiný, než Vít Olmer), pak si myslím,že by mohlo vzniknout podobně uvěřitelné dílo, jakým bezesporu Láska na druhý pohled je.....................moje hodnocení = 0 z 10. ()

klukluka

Honza Musil (Eckhart je mu i podobný) a jeho báječný pořad Nebezpečné vztahy na sebe vzaly podobu filmu. V této americké verzi si dali víc práce s castingem (prodavačky z Alberta tentokrát vyšly naprázdno), bylo to jistě o poznání dražší, ale ve výsledku je to pořád totéž. Hromada sranců. ()

1860

Film o člověku, který lže, ale díky tomu pomáhá ostatním vypořádat se se smutkem.. Pro někoho povrchní film, ale mě to zaujalo, hlavně scény, kdy se pomáhá vypořádat na seancích ostatním s úmrtím někoho blízkého. Tohle mi přišlo na filmu hodně silné, když se pak objeví Anistonová svět je zase o něco hezčí. Také jsem se bál, že tu bude hodně romantického patosu, ale naštěstí jsem se toho nedočkal.. Podle mě si na tomto filmu každý najde, co chce: Pokud chce vidět kýčovitou romantickou komedii, tak to bude nuda. Já jsem viděl zajímavé psychologické drama s trochou patosu a pěknou babou navíc.. ()

7trpasliku

Bohatý chlap se vypořádává se svou vlastní vinou. A potká nějakou kóču. A ta mu pomůže překonat sebe sama. Skončí to dobře a všichni tleskaj. OK. Že by mě to nějak nadchlo, to fakt ne. Takový ten pocit "Kolik ještě minut do konce? Cože? Ještě tolik??" se u tohodle filmu vyskytoval skoro po celou dobu. Jako komedie mě to nepobavilo a drama jsem v tom moc neviděla. S odstupem času musím shodit ještě jednu hvězdu. ()

dopita

Divný. Chvílemi je to komedie (zasmál jsem se dvakrát), chvílemi drama, ale asi se jedná především o romaťák. Nepovedenej romaťák. První půlhodina ještě ušla. Jenže pak se film pozvolna začne posouvat kamsi do řitě. Čili je jasné, že závěr nebude stát za nic. A přesně tak to taky dopadlo. Ukňučenej závěr, plnej vážně míněných a přitom nechtěně srandovních emocí mě otrávil, až urazil. Herci na to, v jakej hrajou srágoře se naštěstí moc neztrapnili a dají se považovat za klad filmu (což je jeden z důvodů proč jsem to dokoukal), ale svý agenty by měli nakopat do prdele. S bídou dvě hvězdičky. ()

danielosbourne

Další film s krásnou Jennifer Aniston, ale tentokrát jí to s Aaronem moc nevyšlo. Přijde mi, jako by mezi těmito dvěma herci moc nefungovala ta správná chemie. Jinak film se snaží jít na hluboký podtext, ale moc mu to nevychází. Příjemná romantická jednohubka, jakých je ale stovky. ()

Figy

Ve své podsatě neromantická jednohubka, která se snaží vyprávět příběh jednoho smutného muže, co pomáhá jiným podobně postiženým... ()

Prochy38

Je to škoda a velké plýtvání kvalitními herci. J. Aniston je pořád nádherná ženská, ale tady byla její krása doslova ubita. A. Eckhart je fajn herec a sympaťák, ale tady se moc neukázal. Více potěšili M. Sheen a J. Greer. Film jasně tratí na volbě tématu, což je vypořádávání se se smrtí blízké osoby. I když to mohlo být dobré drama, komedie je z toho k ničemu a téma smrt jen nahlodáno.... Jde o velký tlak na emoce a až přehnané snažení diváka dojmout a rozplakat. To je obrovské mínus filmu. Jak to dopadne tušil asi každý... ()

lucijelucije

Love Happens bylo nenásilné, dojemné, vtipné. Řekla bych, že tenhle film byl přesně takový jako jeho přebal. Krásné tři hvězdy. ()

prezdivaka

Jakoby ingredience míchala sama velká Marie Poledňáková. Vykalkulované a přeslazené nic. Samosebou tam musela být zajímavá povolání, smrt manželky, zachráněný pes...a v neposlední řadě krásný herec v hlavní roli. Scéna s vypuštěným papouškem kakadu, který žije v horké Austrálii v hejnech, do studeného Seattlu, což byla samosebou jeho smrt, byla scela jistě symbolická a vysoce artová. Ovšem nesmyslnost této akce by pochopilo i dítě. Srceryvné setkání s tchánem (jak se dověděl, kdo mu ukradl papouška?) na závěrečné přednášce a sebeodhalení, po kterém diváci teskají, vstávají a pláčí, to je přesně pro amerického diváka. Ryanův obchodní partner řekl - to byla realita. ()

r.deshain

Těžko pochválit, těžko odsoudit. Nejslabším článkem byl příběh jako takový, s nelogickými zvraty, u kterých se tvůrci prostě spolehli, že divák to spolkne s otevřenou pusou. Zbytek prvků se to snažil dohnat, ale ani dobré výkony herců, dramatická hudba nebo kamera nemohli úplně napravit ten celkový plytký dojem. Nic nového, všechno jsme to už viděli, možná jen ne právě s touto konkrétní dvojicí. Pro 'sběratele' těchto filmů jistě přínosné. viděno v kině ()

sona123

Koukám, že tenhle film vyvolal v mnohých divoké emoce, i když píší - nuda, mega nuda...Já jsem se chtěla dívat na romantickou komedii s Aaronem Eckhartem a Jennifer Aniston a co jsem koupila, to jsem dostala. Pobavila jsem se, lehce poplakala a v závěru šťastně vydechla. Romantické love story (často ze Seattlu) prostě jsou takové, to přece nejsou bijáky na Oscara, ty mají příjemně zaplácnout odpoledne, možná večer. Jo, a tyhle věci se prostě snaží hrát na city, kdyby někdo nevěděl. Mně se to líbilo. ()

martalini

Asi teda budu muset podlehnout tlaku okolí a dát taky jenom 2**, i když se mi to teda zdálo o kapánek lepší a to navzdory klišovitosti, předvídatelnosti, ždímání emocí a nějak podivně málo roztomilý Jennifer...ale zpětně si uvědomuju,že sem asi nedával moc pozor... ()