Populární spisovatel Ryan pomáhá lidem ve svých knihách vyrovnat se se ztrátou blízkých. Je hvězdou v oboru a něco jako guru pro lidi v těžkých životních situacích. Jeho obličej je na výrobcích všeho druhu a Ryan žije v domnění, že se sám vyrovnal se svou minulostí. Agent mu dohodne seminář v Seattlu, kde bydlí rodiče jeho tragicky zesnulé manželky. I když se tváří jako rozesmátý profesionál, Ryan skrývá nejedno tajemství, které ho nutí stále se dívat zpět. Naštěstí potká na chodbě v hotelu půvabnou květinářku, která jeho život obrátí vzhůru nohama. (TV Nova)

sir-dave

Chybně jsem si popletl žánry romantické drama za romantickou komedii, což mi značně pokazilo zážitek u kterého jsem pořád čekal, kdy se to zvrhne do komediální roviny.. Marně.. Chyba na mé straně.. Každopádně mě ale nudila hlavní osa s "Okey" přednáškami a tím vším okolo. Eckhart nemastný neslaný, k Jennifer mi vůbec neseděl. ()

vesper001

Hu! Depresivní hyena se jednoho dne podívala do zrcadla a rozhodla se své mizérie trochu využít. Zpeněžit se dá koneckonců všechno a někomu, kdo si dává mršiny k svačině, to nemůže rozhoupat žaludek. Mně jo. Řekla bych, že nebohá květinářka Eloise litovala, že není skutečně hluchoněmá, byť i pouhá přítomnost tohohle panáka na stejné planetě by musela být nesnesitelná. Ženy mívají samaritánská nutkání a pitomci mají štěstí, že se občas vztahují i na ně. ()

otík

První třetina filmu vypadala strašně. Otřesné dialogy (možná dáno překladem do dabingu, ale dialogy fakt hrůza), scény jak z amatérského filmu natočeného pro přijímačky na filmovou fakultu. Naštěstí zbývající části filmu jsou tuctovou romanticko-dramatickou jednohubkou, která sice žádného romantického fajnšmekra neohromí, ale také neurazí. A ke konci dokonce i ta pověstná slzička ukápne. Ano, dalo se to, ale na formát Aniston x Eckhart je to neskutečně málo. ()

st.jim

Prvních 45 minut je to neskutečná a velice bolestná nuda, která se přežívá jen těžko. Ten zbytek je už lepší, ale nijak celkový dojem nezlepší......Film jako: "on brečí, ona prodává květiny....zakoukají se do sebe a on stále brečí"....tak tohle ne, to je nad moje síly. Upřímně tě lituju Jennifer, když bere takové role. ()

baruss

Myšlienkové pochody niektorých postáv sú mi absolútne nejasné. Smútok ani radosť v tomto filme sa nedá precítiť. Zaujímavý komentár: r.deshain ()

ecceHOMMO

Film, ktorý sa snaží byť vo svojom vnútri hlboký a myšlienkovo vyzretý ( a v mihotavých okamihoch sa to i podarilo ), postavený na príbehu ľudí hladajúcich šťastie a pokoj svojej duše..... ()

Goldenhair

Na tohle jsem vyrazila s kamarádkou protože nic lepšího v kině zrovna nedávali a já si říkala, že když už nic, tak je tam aspoň Jennifer a sympaťák Aaron. A já vím, že ten název zní strašně kýčovitě a spíš k podívání odrazuje než navnazuje, ve výsledku jde ale o překvapivě příjemný film s civilními hereckými výkony – za všechny vyzdvihnu skvělého Johna Carrolla Lynche. Jasně, příběh jede v zajetých romantických kolejích, ale kolik nešablonovitých filmů v tomto žánru ještě vzniká? ()

Pavlínka9

Pro Jennifer je nálepka přesně této typické postavy přidělena už do konce života, ale Aaron mě hodně překvapil, jelikož působil jak jako "tvrdý" člověk, který pomůže všem lidem okolo, tak i jemně, který si rozuměl s Jennifer a zas takový tvrďák to není. Kupodivu se mi přiznání na konci filmu líbilo a snímek to nějakým způsobem slepilo dohromady. Film jsem si příjemně užila a lehce se u něj pobavila. ()

Timak

Tento film se nedá srovnat s takovýma peckama jako Láska nebezská nebo Zápisník jedné lásky, ale může se hrdě být do prsou, že se o to pokusil a neskazil. Dokonce i slza ukápne. Aaron není můj oblíbenec, ale kriticky musím říct, že jsem neviděl s ním film, který by byl špatný nebo že by snad něco skazil. S Jennifer jim to pekně notovalo, myslím že i nese s sebou jakési poselství, které není kýčovité. Nechápu tak nízké hodnocení. Za mě určitě lepší 4* ()

Tereza666

To je tak když si o filmu s malým hodnocením slibujete hodně. Je to sice milej film s fajn hercema, ale co se týče děje.. uplný nic .. ()

Beatle

Až příliš primitivní, až příliš ohrané až příliš...kupodivu neromantické. Bylo tam toho prostě až příliš "příliš", takže dvě. Z vlasy Jennifer Aniston ()

zdenny

Nejen romantický film o člověku, jenž druhé učí naučit se žít a myslet pozitivně po ztrátě blízké osoby. A je v tom úspěšný. Problém je ten, že on sám se přes svou ztrátu přenést neumí. Ve filmu hrají mí sympatičtí herci, takže já jsem spokojený. Navíc psychologická rovina filmu je jasně zřetelná nenáročnému diváctvu, což z tohoto filmu činí příjemně dívatelný romantický film. ()

greetchen

Herci, kteří mě obvykle pobaví, tentokrát zklamali. V komických pasážích to bylo slabé a ploché, ty dramatičtější občas i šikovně zasáhly a někoho možná i donutí pustit nějakou tu slzičku. Jinak musím smutně konstatovat, že se z toho dalo vykřesat mnohem víc. Láska na první pohled to nebyla a podívat se na to podruhé? Za to mi to nestojí. ()

KarKulA

Občas zajímavá kamera, a ač nejsem žádný milovník květin, v úžasu jsem koukala na nádherně naaranžované kytice kterých je díky postavě Eloise, vlastnící květinový krámek, víc než dost. Nicméně chyběla tomu hlava a pata, scénář se plácal ode zdi ke zdi a postavy se chovaly jako mentálně retardované. Celkově, i přes ty nádherné pugééty, podprůměrný romantický slint. ()

blackJag

Zbytečné semináře z očividnosti, pokrytectví, "komplikovaný" objekt touhy a samozřejmě standing ovation, rozehrané původním pochybovačem. Zapomněl jsem na něco? Pořád do kola... 50% ()

Josefin

Co k tomuhle říct, nejkrásnější scéna na začátku, kdy ostří nože krájí na tenké plátky citron, který pak skončí v sklenici s kostkami ledu:-) a pak už jen nuda a pro mě vyloženě nesympatický Aaron Eckhart aspoň v téhle roli. Jenny takovou roli už ne. Třeba Až tak moc tě nežere mělo aspoň štávu, ale tady byla šťáva jen v tom citronu. ()

jenik71

Další z předvídatelných a snadno zapomenutelných filmů, které nepřinášejí nic nového. Úmysl a herecké obsazení byly možná dobré, výsledek ovšem sotva průměrný. I když tu a tam se pár světlejších momentů najde. ()

jefff

Velmi příjemná oddychovka i více než jedno zkouknutí. Příjemný výběh herců, sympatická zápletka, dostatek (nenásilně) dojemných scén i nezvorané finále dělá z Lásky na druhý pohled koukatelnou romatickou komedii, u které nebudete přeslazeni ani neznuděni, nevyvolá ve vás apatii či pocit ztraceného času...já doporučuji! ()

kisha odpad!

V kategorii nejtrapnější filmová scéna roku 2009 byly nominovány tyto filmy a jejich konkrétní části: 1. Love happens - Nákup stavařského vybavení pro Howarda, 2. Love happens - Ryanova závěrečná konfese a následný aplaus vestoje 3. Love happens - Vypouštění papouška na svobodu a navazující Ryanův hysterický výstup ()