Osamělý jezdec

• USA The Lone Ranger (více)

Starý indiánský válečník Tonto vypravuje malému Willovi příběh o tom, jak se z muže zákona Johna Reida stala legenda spravedlnosti. John se vrací po letech na právnické škole vlakem do svého rodného města Colby v Texasu. Netuší, že ve vlaku jsou převáženi dva vězni - indián Tonto a násilný vrah a lupič Butch Cavendish, kterého chytil Reidův bratr Dan, místní šerif. Jenže vlak je napaden desperáty, ti Butche vysvobodí a vlak pak vykolejí. Tonto i John se z trosek zachrání a John trvá na tom, že indián musí být postaven před řádný soud. John se proto rozhodne pomoci svému bratrovi. Se šesti pomocníky šerifa vyrážejí po Butchově stopě. Parta pronásledovatelů je vlákána v průsmyku do pasti a všichni až na Johna jsou zabiti. Zachrání ho indián Tonto, který za pomoci magie muže na pokraji smrti promění v Osamělého jezdce. (TV Nova)

ArchAngel_

Vezmete Piráty z Karibiku, změníte kulisy a nacpete to do prostředí divokého západu. Hotovo! A co je na tom jako špatného? Jasně, originalitou, když znáte Piráty z karibiku, film rozhodně nehýří. Vizuálně ale super, Depp dobrý jako vždy. Trochu nedoceněný film, který je shazován jen proto, co jsme napsal v úvodu. Film je dobře natočený, je zábavný, akční scény jsou správně přitažené za vlasy, prostě skvělá podívaná. ()

Als.D

Rozhodně zvláštní podívaná. Johnny Depp ve filmu zase jakousi podivnou bláznivou roli, která by mu svým způsobem měla svědčit, ale tentokrát mi to připadalo až moc uhozené. Až jsem si někdy říkal "Cože?!". Takže nevím jestli mi to tak trochu nepokazilo celkový náhled na tento snímek, ale u ostatních herců si na nic stěžovat nemohu a rozhodně tu byla dobrá akce a efekty. Takže možná, že bych bez přespříliš uhozeného Johnyho dal i čtyři hvězdy. Ale nedám. ()

Ollivander

To byl teda patvar. Po většinu téměř dvou a půl hodiny vlekoucí se, utahaný, skoro bych až řekl nudný sem tam proložený vtípkem Deppa a nebo ještě lépe ujetou scénou s koněm. A pak je tu pár akčních scén naplněných vizuálními efekty nerespektujících zákony fyziky ale hlavně ani logiky, které někomu přijdou zábavné, ale já byl povětšinou ve wtf úžasu. Hudba (Hans Zimmer): 3z5 (60%) ()

BR23

Velice dobrý, jemne dojímavý, inak akčný a vtipný film... ak si chcete urobiť predstavu aké to asi je bez toho aby ste to najprv videli pozrite si Piráti z Karibiku 2. Milý príbeh o osamelom jazdci... a jeho parťákovi. áno niektoré scény tam priam kričia že sú umelé, popieranie fyzikálnych zákonov, (gravitácia, zotrvačnosť a pod...) ale aj tak to na mňa zabralo. Videl som pred polrokom online, nie v kine. Daľšie plus je hudba od Pána Zimmera :) ()

swater137

Je to super nic víc, koukněte. Ideální pro děti. Jen ať vědí, že lidé se zabíjí a Indiáni byly vyhlazeni stejně jako bizoni. Že žluťáci makali v nelidských podmínkách, ale furt to asi bylo lepší než v Číně. Na dětský film prostě trochu drsnější. ()

ciapok

kým neprišiel v závere druhotriedny estrádny cartoon na nedelne predpoludnie, bolo to pre mna velké, pozitívne prekvapenie. Takže rozbeh filmu krásne divne úchylne vtipný, spočiatku ma iritoval pokus vymeniť role z Dead man-a (tak jedna replika to myslím poistila "stupid white man" ), ničmenej, Johnny prekročil svoj tieň a nedal sám seba cez kopír, myslím. Pokial by to film dotiahol ako z úvodu, 5 hviezd by bolo na spadnutie. ()

JerryPilsen

Ano ano,na tak vysoký rozpočet to nemá moc grády,ale výsledek není špatný.Šílená stopáž je opravdu na škodu,možná stálo za to vytvořit dvě verze.jednu pro kino a druhou pro Dvd.Film má ovšem poetiku a až na pár ujetých akčních scén se chová celkem rozumně.Humor je výborně zakomponován do příběhu drobnými náťuky,mnohdy těžce postřehnutelnými. ()

Katulik25

hned na začátku filmu jsem přemýšlela, který z těch dvou ( Johnny Depp a Armie Hammer) hraje většího pošuka.. :DDD Na filmy s Jonnym Deppem se naprosto bez zaváhání koukám.. On bude snad nadosmrti hrát pošuka.. :D Ty role mu fakt sedí, zvlášt, když prohodí jeden z těch úchvatných ksichtů! :D Děkuji moc! :* ()

AllyMcBeal

Proč mi připadá že Johnny Depp, ač je vždycky namaskovaný k nepoznání, hraje vždy stejně? Film byl občas nudný, občas zábavný, občas trochu zmatený. A podle jiných komentářů taky nepovedená pocta klasickým westernům. ()

mikla

Johnny Depp a Gore Verbinski znovu spojili svoje sily a výsledok sa dostavil. Po Pirátoch tu máme znovu film plný akcie, humoru a velkolepého dobrodružstva. Johnny rovnako ako v Pirátoch vytvoril postavu trošku spomaleného ale dobrosrdečného hrdinu- tentokrát indiána a znovu ukazuje velký herecký charakter. Helena Bonham Carter patrí medzi moje top herečky a som rád že ju možeme vidiet v tomto filme. Skvelým nápadom je aj režiserova práca držať sa humoru, spojit ho s akciou a tak všetko dať do seba. Práve toto my diváci vo Verbinskeho filmoch milujeme a hlavne ak je v jeho filme obsadený fantastický Johnny Depp. Film má aj super zápornú postavu, ktorý tomu dáva štavu a hlavne aj jeho naozaj dokonalý kanibalizmus. Netreba tento film dajak kritizovat splna všetko čo by mala klasický dobrodružna komédia zo znnnnakmi westernu obsahovať a kombinácia Verbinski a Depp ukázala svetu že má na to aby vytvorillla viac takýchto filmov. Samozrejme aj producent Jerry Bruckheimer, ktorý je podla mna najlepší producent na svete... ()

Verdolin

Mě se to líbilo, bavila jsem se, moc dobrý humor, někdy fakt dost dobrý vtipný scénky, a johnny je v tom svým humoru strašně nenucenej, prostě líbivej za všech okolností. Další hlavní postava Johna Reida tomu dodávala šmrnc. Někdy to bylo trochu otřepaný a předvýdatelný, někdy nudný, to výjimečně, ale celkově to na mě působilo dobře, takže tak - čtyři hvězdy. ()

mistrpropr odpad!

dlouho se mi nestalo, abych měl celej film chuť hodit vzteky něco po televizi. ten hlavní "hrdina" je takovej kretén, že to nemá obdoby a sral mně tak, že s tim nic nedokázal udělat ani celkem pohodovej depp... ()

Untouchabl

Jack Sparrow na Divokém západě mě narozdíl od Pirátů bavil od začátku do konce i přes přehnanou stopáž. Rámování z pouti je sice k pláči, ale dvacetiminutová akční scéna, u které jsem se ani vteřinu nenudil, je zázrak. ()

stuj

Žádná pecka. Divím se, že v popisu není napsáno, že se jedná i o komedii. I když je fakt, že jsem se mockrát nezasmál. A když, tak to bylo spíš jen takový pousmání. Jinak byly vtípky takový nijaký. Možná spíš dětský. A taky se divím, kde se tam vzal Johny Depp. Nj. asi už tolik nedá na kvalitku, jako to dělával dřív. ()

Režisér Pirátů z Karibiku našel nový projekt

Režisér Pirátů z Karibiku našel nový projekt