Knight Rider - Legenda se vrací

• USA Knight Rider (více)
USA, (2008–2009), 12 h 2 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Dave Andron

Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Smith Cho, Bruce Davison, Yancey Arias, Sydney Tamiia Poitier, Val Kilmer, Mark Adair-Rios, Paula Garcés (více)

Epizody(17)

Knight Rider je späť! Mike Traceur bojuje proti silám zla s pomocou nezničiteľného automobilu KITT, obdareného umelou inteligenciou. (oficiální text distributora)

oSiSko

Nič som od toho nečakal a dostal som viac, zjedol som všetky diely behom troch dní a stálo mi to za tie neprespaté noci. ()

Spevo

Zaujímalo by ma, pre akú vekovú hranicu to je určené. Do 10 rokov to ešte môže byť dobré, mňa tiež ako malého bavil originál (koho vtedy nie..), takže chápem, že mladším sa to môže páčiť, ale momentálne ma tá sprostosť až urážala, trápne, o ničom, nudné, nesympatickí herci.. Jedna hviezda za pekné auto. ()

ArMinO

K tomuto seriálu môžem napísať len jediné. Je strašne preveľká škoda, že ho k vôli slabej sledovanosti museli stiahnuť. Veľmi sa mi páčil už iba z nostalgie. No čo. Dúfam, že ho nejaký na podobnej úrovni nahradí. 86% ()

Yesenka

Od "originálu" se liší tím, že hlavní postava má snesitelny účes a moderní technologie jsou uvěřitelnější. Pořád zůstává správňácky hlavní hrdina a bezchybná organizace nad ním. ()

Merenre

Tak nízké hodnocení moc nechápu. Pamatuju si, že před pár lety mě to celkem bavilo. Nový majkl i auto byli sympaťáci a jako oddechovka to rozhodně ušlo. ()

Teron

High Tech oddechové béčko, které mi nepřijde jako žádný výrazný průser. Vlastně po nějakých pěti dílech jediné, co mi leze na nervy, jsou některé možnosti KITTa jako rozložení se do dodávky. ()

Bluemoon

Uznavam ze serial poklesol oproti originalu, ale na druhej strane mna neskutecne bavil. Ako vsetci pisu, taketo auta uz v dnesnej dobe mame a takych 30 rokov naspat to bolo vacsie terno, avsak nie je to az tak pravda. Nevidel som v dnesnej dobe auto v plno vyvynutou umelou inteligenciou co si s vami porozprava ako najlepsi kamarat, za mna je serial este stale prielomový aj ked vieme ze dnesne auta sa uz zacalo v nejakych smeroch Kittovi podobat. Ale k veci,...serial je priemerna zabava pre nenarocneho divaka, ale nic ine som od toho ani neocakaval. Serialy a filmy co ponukaju hlboku myslienku a clovek nad nimi musi zdlhalo premyslat a moralne sa pohorsovat alebo naopak pozdvyhovat kvality snimku je pekna vec, vysie hodnoty su teraz velmi nedocenene a treba ich ludom pripominat. Ale ja som jeden z divakov ktory sa snazi sadnut si pred telku a relaxovat a nezamyslat sa nad pravdou zivota ale oddychnut si a toto mi tento serial ponukol. Rychla a svizna akcia, obcasne vtipne hlasky umelej inteligencie, skvela zremixovana hudba starej klasiky. Serial ma vobec nenudil a silnu myslienku som si z neho odniesol aj za seba "jeden clovek dokaze nieco zmenit" - keby sme kazdy dokazali nieco v nasich zivotoch zmenit k lepsiemu, mozno by sa nam zilo ovela lepsie :) preto davam plny pocet aj ked si to mozno umelecky nezasluzi ale na moj vkus tomu vsetci davaju az velmi krute hodnotenie tak preto 5* ()

Updated_Cake

Seriál se snažil stavět čistě na popularitě původního seriálu a je to vidět prakticky na všem. Úplný odpad to není, ale je to těžký podprůměr. Nevýrazný seriál, který je víceméně ztrátou času. ()

Hopsik odpad!

Stačil mi jeden díl. Poprvé ve svém životě jsem utřel slzu nad nostaligickým Majklem Hajzhofem...tohle je břečka ()

Le6n

Tak schválne som skúsil tieto nové reštartované seriály a zatiaľ Knight Rider vychádza dobre. Nijak moc som na pôvodnom Knight Riderovi neulietaval, ale keď nič iné v telke nebolo, pozrel som. Teraz v tej telke už nie je na pozeranie vôbec nič, tak prečo nevyskúšať KR2008. Zatiaľ mám za sebou pár dielov a nie je to až také zlé. Pekné autá, široká paleta airsoftových replík zbraní od Tokyo Marui, CSI-Las-Palmas-ový strih a kamera neublížia a úhrančivý pohľad Deanny Russo za to rozhodne stojí. Pozeráme ďalej, zatiaľ 65-70%. EDIT: Tak po dopozerani som musel hodnotenie stiahnut. Kuzlo moderneho havu casom vyprcha, nove a nove 'zapletky' pripadaju stale viac mimo, este ze ta Deanna Russo zostala. Tak kvoli nej dve hviezdy ()

pavont

So vsetkymi negativami sa da suhlasit. Strasni herci a dialogy a scenar a... Ale ako nostalgicka spomienka funguje obstojne. Aj tak sa na to vsetci pozeraju kvoli tomu autu a efektom a hlaskam a tie nastastie zostali aj ked to skor pripomina podobny serial zmija. Takze fanusikovia da sa a ostatni radsej nieco ine. ()

Olafa odpad!

Ono to bylo docela směšné už tehdá, ale člověk se na to díval buďz nostalgie, ženy kvůli sošnému Majklovi / Mičovi / Dejvidovi a chlapi kvůli Kittovi. Ano, byla to a asi vždycky bude vyloženě oddychovka, zvuková kulisa, ale tohle je ovšem pro výsměch. Scénář ubohý, hlavní postavy nesympatické a zlouni... no ti jsou prostě zaškňůřenými zlouny. Ze znělky ("hlavní roli auto") se mi líbí jen původních prvních cca 8 vtěřin. To bych ještě přežila, ale oni pokundili aj Kitta! Ford Mustang - WTF?! ()

Grifindoor

Ještě větší trapárna než původní série, bleju a tvůrce týhle sračky bych nechal veřejně zmrskat. Copak už neska neuměj natočit pořádnej seriál? ()

sidthekid

Né že bych měl něco proti mluvícímu a samostatně myslícímu autu, ale čeho je moc, toho je příliš. Jednu hvězdu dávám za příjemnou znělku. ()

Moraldo odpad!

Pokaždé, když jsem se díval na původní verzi, tak jsem si říkal, jak je to primitivní dílko s prvoplánovým humorem a slabými hereckými výkony. Jako klukovi se mi to líbilo. Nyní, s odstupem dvaceti let vidím, že herecké výkony Davida jsou toporné, vtipy trapné a Kitt patří na technologické vrakoviště. O to víc jsem se těšil na novou verzi seriálu.... A výsledek? Světe div se. Kittovi chybí (a mě také) v kokpitu červená světýlka, chybí toporný humor Hasselhoffa, je to divné ničím nepřipomínající Knight ridera. Je to další brakový remake s vychrtlými silikonovými drsně se tvářícími dívkami, přihlouplým představitelem hlavního hrdiny (najednou jsem po letech docenil Hasselhoffův toporný styl i jednoduchý humor) a divným autem. Přišly nové technologie a kouzlo seriálu je v tahu. Je to o ničem. Nikdy jsem nevěřil že řeknu něco takového, ale: zlatej Hasselhoff !!! A zejména... Kitt jako rádoby retro Ford Mustang?! Nechutné. ()