Knight Rider - Legenda se vrací

• USA Knight Rider (více)
USA, (2008–2009), 12 h 2 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Dave Andron

Justin Bruening, Deanna Russo, Paul Campbell, Smith Cho, Bruce Davison, Yancey Arias, Sydney Tamiia Poitier, Val Kilmer, Mark Adair-Rios, Paula Garcés (více)

Epizody(17)

Knight Rider je späť! Mike Traceur bojuje proti silám zla s pomocou nezničiteľného automobilu KITT, obdareného umelou inteligenciou. (oficiální text distributora)

MK_ultra odpad!

Původní Knight Rider byl špatný seriál, ale tohle je vážně k pláči....Proklínám do nejhlubších pekel člověka co tohle spískal!!!! ()

rezor

Naprosto zaujatý komentář z dob, kdy jsem tenhle seriál ještě hltal, jako pokračování znamé legendy. Realisticky je to průměrné sci-fi, ale 3* bych si neodpustil :D ()

Ruslan

Autíčko pěkné a umí toho snad víc než staré. Dějově nevýrazné , ale já měl sérii s Kittem rád takže 1 hvězdičku si s dovolením přidávám. ()

KapitanKuraz odpad!

Zhovadilá sračka ktorej jediné plus je že ju celkom skoro uťali, aj keď mohli aj skôr, napríklad keď dakomu napadol ten debilný nápad začať to točiť. ()

Updated_Cake

Seriál se snažil stavět čistě na popularitě původního seriálu a je to vidět prakticky na všem. Úplný odpad to není, ale je to těžký podprůměr. Nevýrazný seriál, který je víceméně ztrátou času. ()

soukyd33

Tento seriál je jak utržený ze řetězu. Všechno se moc přehání. Zábava zde prakticky chybí. Humor nula. Akce je až přehnaná. Není to ani správně udělané. Všichni si tu dělají jen manévry, a ani Kitt zde moc nefunguje, co se dialogů týče. Rozhodně se děje to, co jsme jako návrat nechtěli. Myslím, že už tento seriál nebude nikdy vysílán v TV. Auto nebylo špatně vybrané. Ale je to propadák. ()

MaximGork odpad!

Knight Rider je seriál určený ľuďom, ktorým sa páči Walker, Texas Ranger. Tí mu budú vedieť prepáčiť nelogickosť, plytký dej a mizerné herecké výkony necharizmatických hercov. A ešte aj to auto napriek maximálnej snahe o cool look vyzerá horšie ako pôvodný K.I.T.T. Čo čakať ale od seriálu, kde sa dvojica v horiacom aute vyzlečie do spodnej bielizne, aby im nebolo tak teplo. ()

Bulsara

Perfektní, super akce. Prvně to byla nostalgie, ale teď bomba, akce napětí a krásná očarující herečka v čele. jediné drobné mínus je za ty přehnané PC efekty, ale jinak vřele doporučuji............. ()

woltrak

Pěkné holky, pěkná auta, sem tam odkazy na nějaké kultovní záležitosti od Tarantina apod. a pěkná slátanina jako půdní seriál. Reinkarnace, jež neurazí předlohu, ale kromě křemíkových technologí, silikonových technologiích v bikinách nepřináší nic nového. ()

Walley odpad!

Jak se sportovní auto může přeměnit v pick-up jeep? Že by odkaz na Zmiji?? Flusnout do ksichtu za takové zneuctění původního Knight Ridera. ()

Bloodoom

No ten film se ještě tak nějak dal skousnout a relativně si odpočinout. Tady jsou některé díly silnější a jiné slabší. Bohužel ty slabší převládají :( ()

Florent

Puvodniho KITTa jsem miloval, byl to serial meho detstvi a kdyz prisly prvni mobily, kam se daly dohravat vlastni melodie, znelka z KITTa tam vevodila skoro rok. Nemuzu si pomoci, ale ja proste s vetsinou zdejsich komentaru nesouhlasim. Libi se mi novy KITT, mozna proto, ze Mustanga mam rad odjakziva. Nicmene novy KITT je inteligentni, vtipny a trefny, navic toho umi vic, nez si vsichni dokazeme predstavit. Pokud jde tedy o samotne auto, se starym KITTem si proste nezada. Co se tyce ostatniho, serial se mi libi, jak je natoceny, jeste se mi nestalo u jedineho dilu, abych nebyl napnuty od zacatku do konce. Libi se mi styl kamery, styl vypraveni pribehu i propracovanost. A stejne tak mam docela rad profily jednotlivych postav, proste v tomhle podle me funguje chemie na jednicku. Nicmene jednu hvezdu jsem ubral za obcasne nelogicnosti a krecovitosti a take za to, ze v pulce serie nechali zabit otce KITTa. Tenhle serial je predevsim o technologiich, o tom byl KITT vzdycky a odriznutim od vlady o mnoho z tohoho prisel. Za to hvezdu dolu. Jinak ale rozhodne doporucuji alespon par dilu, at si kazdy udela svuj vlastni nazor. A pilot stoji za pytel, s tim souhlasim. Bohuzel vetsina lidi se tu akorat podivala na pilotni film a pak napsala odpad a dal to neresila. Zahodit cely serial diky zmrsenemu pilotu je nesmysl a tyto komentare tu nemaji co delat. Pilotni film si muzete hodnotit vedle na jeho vlastni strance. Ale vic nez dve hvezdy bych mu nedal, mozna i jen jednu. Serial tak spatny ale neni. ()

2tomas2

Totálne pokazili original,síce ani ten neni žiadny zázrak ale určite si ho pozrem radšej jak túto blbost.Po prvej časti som tomu dával aku taku nádej ale zbytočne.To že sa KITT mohol menit pomaly na aké kolvek auto ani neviem jak mohlo tvorcov napadnút,herci ani neboli snad herci,a atmosféra nulová.Jeden bod davam tomu že mi to zaplnilo 42 minút nudy,a zato že to skončilo. ()

thomas7 odpad!

Viacmenej všetci vedia o čo ide, nebudem to rozpitvávať, je to zbytočné, poviem len toľko, že ako vernému fanúšikovi, ktorý ani nedýchal pri dobrodružstvách "starého" Knight Ridera...je toto nové niečo neskutočne potupné...dávam pol hviezdu za D. Russo inak kultúrne vyžitie nulové...zbohom ()

megacik

Najviac ma štvalo, že do hlavných úloh zasadili bábiky, ktoré majú po vypätej naháňačke stále rovnako perfektný účes a kilo mejkapu, ktoré je stále v rovnakej hrúbke brizolitu, ako na začiatku. To ale nie je všetko, všetci herci hrajú tak, ako keby boli pohybovo postihnutí. Jednu hviezdu z nostalgie. Toto je akčný thriller? SKôr romantická telenovela s nezmyselnými výbuchmi... ()

mistr97

Znovuzrození seriálu Knight Rider z 80. let mě osobně velice potěšilo a moc nechápu zdejší silně negativní hodnocení. Jedná se o slušný akční thriller, který se nemusí stydět ani vedle o mnoho známějších filmů a seriálů tohoto žánru. Samozřejmě logika někdy trochu pokulhává, ale to je v tomhle žánru běžné, jinak by se na podobné věci nikdo nedíval. Herce jsem si v seriálu oblíbil, i když jejich jména nejsou moc známá. Kitt jako Mustang je jednoduše parádní a baví mě. To, že jsou jeho schopnosti nesmyslné, pomíjím, o reálnosti akční filmy a seriály prostě nejsou, tak si tím nenechám zkazit dojem. 75 % ()