Zeitgeist: Addendum

Dokumentární

USA, 2008, 123 min

Peter Joseph

Peter Joseph

Jacque Fresco, George W. Bush (a.z.)

Méně šokující než předešlý díl, ale více se věnující současným problémům. Myslím, že kdyby tvůrcům vyšla jejich ideologie hned by na světě bylo lépe, s dokumentem se dá pouze jen souhlasit a doufat, že to není utopie.(8.3.2009)

Lepší než předchozí Zeitgeist, který připomíná příběh Matrixu, ve kterém vidíme jen obal a ne to co je pod ním. Zeitgeist: Addendum je velice působivý dokument o zastaralém a dnes už nevyhovujicím peněžním systému ve kterém žijeme. Formuluje nás, mění naše chování, brání pokroku a skoncování s bídou. Technologie je budoucnost !!! http://thezeitgeistmovement.com/(20.3.2010)

Hodnotím pouze formu.(25.3.2009)

• xxvasa

pro mna nezajimave tema, minuly dil zaujal vic(7.11.2008)

• gjjm

Nový Cajtgajst už není tak plný analfabetických chyb a paranoidně konspirativních blábolů. Na oplátku autoři jako obvykle objevují ameriku a sdělí vám na ploše dvou zbytečně strávených hodin pár všeobecně známých překvapivých faktů a v závěru vám navrhne pár nereálných komunisticko-utopických thesí. Napadá mě jediné positivum, totiž že je to zadarmo. To ale nestačí.(4.5.2009)