poster

Zeitgeist: Addendum

Dokumentární

USA, 2008, 123 min

Režie:

Peter Joseph

Scénář:

Peter Joseph

Hrají:

Jacque Fresco, George W. Bush (a.z.)
 • Philoun1
  ****

  Méně šokující než předešlý díl, ale více se věnující současným problémům. Myslím, že kdyby tvůrcům vyšla jejich ideologie hned by na světě bylo lépe, s dokumentem se dá pouze jen souhlasit a doufat, že to není utopie.(8.3.2009)

 • Webb
  ***

  Lepší než předchozí Zeitgeist, který připomíná příběh Matrixu, ve kterém vidíme jen obal a ne to co je pod ním. Zeitgeist: Addendum je velice působivý dokument o zastaralém a dnes už nevyhovujicím peněžním systému ve kterém žijeme. Formuluje nás, mění naše chování, brání pokroku a skoncování s bídou. Technologie je budoucnost !!! http://thezeitgeistmovement.com/(20.3.2010)

 • legatio
  ****

  Hodnotím pouze formu.(25.3.2009)

 • xxvasa
  *

  pro mna nezajimave tema, minuly dil zaujal vic(7.11.2008)

 • gjjm
  odpad!

  Nový Cajtgajst už není tak plný analfabetických chyb a paranoidně konspirativních blábolů. Na oplátku autoři jako obvykle objevují ameriku a sdělí vám na ploše dvou zbytečně strávených hodin pár všeobecně známých překvapivých faktů a v závěru vám navrhne pár nereálných komunisticko-utopických thesí. Napadá mě jediné positivum, totiž že je to zadarmo. To ale nestačí.(4.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace