poster

Bratři Karamazovi: Vzkříšení (divadelní záznam)

Drama / Psychologický

Česko, 2008, 121 min

 • Ehrmantraut
  ****

  Morávek a jeho brněnská parta v nejlepší možné formě. Obracet postavy i jejich charaktery byl od Morávka geniální nápad. Představení které jsem viděl už vícekrát v jiných nastudováních tak dostalo jiný rozměr. Ďábelský rozměr v tom nejlepším možném slova smyslu. Starý Karamazov už není tak zcela člověkem. Je na pomezí představitelného, obludného, ale bohužel stále z části lidského. Něčím z čeho jde strach. Jiří Vyorálek ten hnus a smrad utáhne s velkým přehledem přes dvě hodiny, klobouk dolů ! Především na jeho výkonu celý kus stojí, ostatní prominou, tak to prostě je(21.4.2015)

 • PaRi
  **

  Naprosto se ztotožňuji s komentářem, který tu napsal DaViD82. Lépe bych to nenapsal. Čím to je, že autoři tak rádi dělají klasiku takzvaně "jinak"? Nebyl jsem to schopen ani dokoukat.(10.5.2011)

 • arcticsky
  ****

  Souhlasím s Moviegodem, těším se na film.(2.11.2008)

 • kobejn
  *****

  Podle mě zatím nejodvážnější a nejvíc vzrušující převedení Karamazových na "prkna". To o čem píše uživatel DaViD´82 jako důvod, že se mu to nelíbilo, se mě líbilo. Převtělování postav byl skvělý nápad.(14.10.2009)

 • ironivan
  ****

  Tak na tomhle sem byl osobně a bylo to hodne dobrý.(29.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace