Pokrevní bratři – film s unikátním příběhem o vzestupu a stejně rychlém pádu pokračuje. Podobně jako krvavý boj se spravedlností.  Troy Duffy, scénárista a režisér Pokrevních bratrů, uvádí pokračování syrové stylizované krvavé ságy bratrů MacManusů. Ti se společně se svým otcem ukrývají v tichých irských údolích daleko od míst, se kterými byli dříve spojeni. Když se k nim však donese zvěst o loupežné vraždě oblíbeného kněze, bratři se vrací do Bostonu, aby uskutečnili násilnou a krvavou výpravu za spravedlností. Společnost jim dělá i nový parťák a v patách mají přitažlivou agentku FBI… (oficiální text distributora)

honelnik

zaverecnymi titulkami som bol celkom milo prekvapeny, kedze predchadzajuci dej som akosi naivne pokladal za vedlajsiu dejovu liniu…..julie benz je proste katastrofa ()

Gastovski

O hvězdičku lepší než jednička. Sice tu chybí Dafoe se svým deduktivním myšlením, ale Julie Benz je dobrá náhrada a navíc to má celkově akčnější náboj. Rozhodně bych uvítal třetí pokračování. ()

KosiR_ksr

Agentka nebyla špatná, ale Dafeo (z jedničky) se nahrazuje těžko. První čast filmu se zdála, že agentka má být věrnou kopií pouze v ženském provedení. Také se na počátku zdálo, že film bude do značné míry jen prvoplánově opakovat vtípky a zápletky z jedničky (hloupý policista se zcestnými teoriemi, třetí parťák bratrů apod.). Už jsem jen čekal, že se někde objeví kočka, kterou jejich nový parťák omylem rozstřelí... ale... později si film přece jenom našel svou vlastní cestu a docela pěkně se i rozjel. Musím přiznat, že jsem se ve výsledku příjemně pobavil, i když občas to sklouzlo k trochu jednodušší (snad až prvoplánové) zábavě. 60% ()

Punkey

První díl vytáhl z průměru skvělý Willem Dafoe v roli teplýho detektiva. Julie Benz v roli nového detektiva nedokáže W.D. nahradit. I přes osobité a celkem netradiční pojetí akčního krimi, téměř bez přítomnosti W.D. film padá do šedých průměru. ()

huko

Trapný a směšný. Zklamání ve všech směrech. Pokud se Vám líbila jednička, raději na tohle nekoukejte. Všechno to co bylo na jedničce dobrý tady dostává teenagerský styl, už to vůbec není cool. Ztracenej čas a ani jedna výraznější scéna. Možná pokud je ti 15, tak se ti bude film líbit. ()

gootchy

Hoďka a půl by úplně stačila. Navíc ústřední dvojice spíše přípomíná dva terminátory, které nic nemůže zabít. Zklamání po výborné jedničce. ()

mala_kea

Oproti jedničce jsem čekal vellký upadek, který se na mou překvapenost nekonal. Dvojka se od 1 takřka neliší, snad té akce je tam konečně tak akorát. Zkrátka jednoduše řečeno - 2.díl bez prvního prostě nejde dohromady a o co nás jednička obrala, dostaneme ve dvojce. A zase, ten závěrečný song, no prostě paráda. ()

BathoryMan

Oproti jednotke mi prišla táto dvojka viac vtipnejšia a celkovo viac vydarenejšia.Dokonca nový parťák dvojice (mexičan) mi bol viac sympatickejší ako talian Rocco z jednotky.Objavili sa všetký známe tváre z predchádzajúceho dielu (síce podstatne zostarnutejší) ,niečo sa postrielalo,popilo,pofajčilo,trochu zavtipkovalo a celé to bolo fajn zmixsované a pozeratelné.A aj keď som už nedúfal tak nakoniec sa úkázal aj Willem Dafoe. ()

Olík

„Svatí“ bratři MacManusové se po letech poklidného života vrací do víru dění a s nimi jejich oblíbené citáty bible odříkávané s hlavní pistole přiloženou k zátylku. Všichni víme, jak ošemetné to bývá s pokračováními úspěšných počinů. Dvojka the Boondock saints mi vychází tak 50 na 50 – maskulinní poetiky Duffyho prvotiny se bohužel nedostává v takové míře, S.P. Flanery nám trochu vyšel z formy a change Julie Benz s Willemem Dafoem považuji téměř za svatokrádež, ale i tak se dočkáme poctivého kusu chlapské zábavy. ()

drankeryth

Obstojne pokracovanie Boondock Saints, ktory aj obcas pokrivkava, pretoze uz to neni zas take zaujimave ako jednotka. Podobny dej filmu ako z prveho filmu, akurat tentoraz za partaka zobrali jedneho mexikana namiesto taliana, ktory zas bol v prvom diely. Nemozem povedat, ze to bolo nudne, pretoze parkrat to aj bolo smiesne v niektorych scenach, ako bola ta mala zenska zbran, ktoru dali tomu Mexikanovi:) Aj v tomto diely ukazovali samotne likvidacne akcie v takom spomienkovom obraze, ktore dobre zapasovalo do filmu. Malicku rolu si tu aj zahral Peter Fonda az pri konci filmu, kde sa vzil do postavy mafiana. Ked mam pravdu povedat, tak je aj tento film trosku zbytocne dlhy a mohol by aj kludne zvladnut mensiu dlzku stopaze filmu. ()

Raziel_cz

V podstatě to samé co jednička... takže opět stylový masakr s nářezovou muzikou a spoustou přesně tak postiženého humoru, abych se u filmu celou stopáž gebil. All Saints Day samozřejmě není tak super jako původní The Boondock Saints, ale na poli současných žánrových filmů má stejně jenom mizivou konkurenci. Vedle Sylvestera Stallona je Troy Duffy zřejmě poslední člověk, co umí natočit takhle oldschoolovou akci a zřejmě vůbec poslední člověk, co ji umí podat takhle nadneseným způsobem. Ano, je to ještě přestřelenější než jednička, ale bavil jsem se naprosto maximálně. Bratři, otec i tři vymytí detektivové se vracejí do Bostonu, chybí sice dokonalý Willem Dafoe, ale Julie Benz, jenž dodala flashbackům na přestřelky hodně osobitý rozměr, je dost slušná a dost sexy náhrada – a vůbec to nemá co dělat s tím, že ji miluju, fakt to zvládla výborně (a vidět ji v kovbojském převleku, vrrrr!). Podobně je i Clifton Collins Jr. dostatečný zástup za Davida Della Rocca, který se jinak objeví jen v pár vzpomínkových a snových scénách. Mexičan Romeo je skoro stejně retardovaná figura, takže spokojenost. Jediné, co mě na filmu mrzí, je CGI. Je vidět jenom v jednom záběru, ale uvízlo mi v paměti. Tohle Duffy zapotřebí nemá. Co ale zapotřebí má, je natočit třetí a závěrečný díl, hlavně po tom otevřeném konci. Poslední mítink s herci možná dopadl neslavně, přesto věřím, že jsme se s MacManusovými nesetkali naposledy. I kdybychom museli na trojku čekat zase deset let. ()

Hapretor

Slabší. Unavené. Ne tak úderné. Ani fakt "žhavá" Julia Benz to nezachránila. Zůstává tedy jen ta dobrá hudba. ()

Wallis3

''Hoďte kamenem, vy, kdož jste bez viny! " A hle povstali zabijáci církve. Mě se to líbilo, trošku vážněji pojaté, ale kvalit předchozího dílu to dosáhlo. Hudba skvěle. ()

Rathalos

Myslim,ze toto pokracovanie vobec nezaostava za skvelou jednotkou,cize samozrejme hodnotim plnou palbou a Julie Benz je diabolska sexica...:-) ()

KOOHA

Nic moc. Těšil jsem se na to a první polovinu filmu jsem se vyloženě nudil a dokonce jsem film posouval kupředu. První polovina byla jako z úplně jiného světa, říkal jsem co to natočil za sračku. Pak ale obrátil a věci začaly dostávat smysl. Nicméně ten punc, že se film ani zdaleka nepřiblížil jedničce mu zůstane. Ani dva hlavní představitelé už neměli takový tah na branku (ostaně po deseti letech se není co divit). .........Ale ten konec, ten konec!!! Za ten musím ty dvě hvězdy dát, to je must! ()

ZackSawyer

Trochu jiné, asi slabší než jednička ale pořád dobré, místy to trošku skřípe ale mexikánec to vynahrazuje, nova FBI kočka jakbysmet. Vypadá to, že bude někdy i troječka ;-) ()

Petyas

Nevim si rady s hodnocením tohoto filmu. Celkem zajímavý scénář, ale s šíleným koncem. Režie někdy dobrá jindy nudná. Děj filmu někdy plyne rychle, jindy se zase neskutečně vleče a nudí. S jedničkou se to nedá ani náhodou srovnávat. ()