Shawn a Nick jsou středoškolské fotbalové hvězdy, nehodlají však strávit léto na soustředění, ale pořádně si je užít. A kde jinde než v táboře pro roztleskávačky se najde tolik půvabných dívek? Jenže když se Shawn zamiluje, je třeba změnit taktiku…  V americké komedii režiséra Willa Glucka se hvězdy středoškolského týmu v kopané Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) a Nick Brady (Eric Christian Olsen) vyhnou fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit uprostřed houfu krásných dívek ... na táboře pro roztleskávačky. Chlapci si užívají, protože díky pověsti „citlivých kamarádů” nemají problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, k nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším povedeným kouskům. Pak ale Shawn ztratí hlavu a zamiluje se do přitažlivé leč podezíravé vedoucí Carly (Sarah Roemerová) a oba mládenci musí rychle změnit styl hry. Dokáže Shawn uskutečnit svůj plán dřív, než soutěž roztleskávaček skončí? (oficiální text distributora)

IQ Tiqe

50%. Ohrané téma - roztleskávačky, fotbalisti, stupidní americké soutěžení středoškolních družstev... Ale na odreagování to je dobrý. ()

Webb

Ukázkový příklad, že i dobrá komedie která má nízký rozpočet může potěšit více než jiná s hromadou nevyužitých (zahozených) peněz. Hlavním kladem je rozhodně skutečnost, že tato komedie není dělaná pro stupidní diváky s IQ 80 a nižším (jako většina současných komedií) ale zaměřuje se na nenáročné diváky s inteligencí normálního člověka, kteří se potřebují odreagovat a zpříjemnit si následujicí hodinku a půl. Jen tak dále a kéž bych ty odpadový komedie už nikdy vidět nemusel. ()

Smok

Loudilové s ich nápadom dostať sa babám do nohavičiek tým, že utečú od fotbalu k cheerleederstvu mi prídu rovnako duchaplný, ako keď som si ja chcel v poslednom ročníku na základke podať prihlášku na dievčenskú strednú školu. Bolo to z tých istých pohnútok, mne to našťastie otec vyhovoril a vec už považujem za premlčanú, počínanie hlavných hrdinov však v digitálnej podobe bude strašiť aj budúce generácie. Bohužial. Nie vždy musí byť film, ktorý je silne preplnený peknými sporo odetými slečnami aj zaujímavý. ()

teutates

Fired Up... priznám sa, prekvapilo ma to... množstvo vtipov bolo vážne fajn no a celkový dojem roztlieskavačok v spodnom prádle, človek si nemôže sťažovať. Hlavná dvojica bavila, artikulovala a ťahala snímok, avšak následne sa objaví pár negatív, ktoré tu vôbec nemuseli byť... hodnotenie by bolo vyššie, takto 5/10 ()

Slartibarkfast

Jistá snaha o zábavu a vtip tu v prvních momentech byla, ale pak se vše rozplynulo v hromadě trapných teen keců, které se mi přímo zarývaly do uší a mám podezření na vnitřní krvácení ze slinivky. Připadal jsem si opravdu velmi trapně. Myslím, že masturbovat uprostřed náměstí by mi připadalo milejší. Rvalo to ze mně kůži a já se nemohl dočkat konce. Opravdu film, který si pustíte jednou, pak vezmete kladivo a rozsekáte s ním vámi zvolený nosič. Tohle musel natočit opravdu pokřivený pán, který vsází na dnešní trend mokrých kalhotek a ztopořeného mužství. Příště by to chtělo porno. Tam by se to alespoň obešlo bez těch trapných keců. 35% ()

Rocky62 odpad!

Asi se vám taky stalo, že jste nějaký film nedokoukali a vrátili jste se k němu později. Mě také, stalo se mi to u některých filmů a stalo se mi to i u tohoto sračkoidního paskvilu, což je jediný film, který nikdy nehodlám dokoukat, ani kdyby nás POMO po jeho projekci platil, za to, že tu máme účet. Projekcí tohoto "filmu" bych zcela pohřbil svojí důstojnost a je velmi pravděpodobné, že bych další roky strávil v ústavu pro choromyslné. 0% ()

bassator

Po začátku kde se mi chvílemi zvedal žaludek z těch dvou přenamachrovanců na co si hráli jsem uvažoval zda to nevypnu. Nakonec jsem vydržel a přetrpěl k americkému klasickému konci, kde asi říkat jak vše skončilo nemá vůbec cenu... - 25. 7. 2012 - 20% ()

Chrustyn

Po všech stránkách, stokrát viděné téma dvou "lovců" ženských rozkroků, ale přesto zábavné a vtipné i přes to, že film nepřekvapí vůbec ničím a divák bude vědět vždy několik minut dopředu, jak vše dopadne a už od začátku ví, jak vše skončí. Hlavní herecká dvojice překvapivě vtipná i sympatická. ()

Ivoshek

No v kategorii "intelektuální komedie" to není. Jsou tu pěkní mladí lidé, kteří dělají prci-prci. Ale je to bez problémů, docela vtipné a pěkně to utíká. Za mne v pohodě. ()

Handle

Perfektní komedie, bavila mě. Nejlepší bylo když trenérovi uváděli důvod, proč nejedou na fotbalovej kemp :) ()

Kamca_

Trapná až studipní americká komedie, která mě teda ani trochu nebavila. Bylo jasný, jak to dopadne hnedka od začátku. A chvílema mi to přišlo dost nechutný. Takový filmy nejsou nic pro mě. Dvě hvězdičky dávám jen kvůli sympatickým hercům, ale to je vše. ()

Hismael

Klasická přiblblá Americká komedie. Všechno šíleně infantilní, kde chce být každý populární a chce patřit do nějaké skupiny lidí. Jako pozadí k nějaké činnosti to asi problém nebude. ()

Dale

Typická teenegerská komédia o nadržaných chalanoch, pre ktorých je "zasúvanie" jediným zmyslom života. No na to, ako dementný je celý dej to ešte dopadlo celkom dobre, hlavne vďaka dialógom, ktoré sú veľmi svižné a pohodové. Dokonca až tak, že som chvíľu uvažoval o ***, inak takéto filmy u mňa balancujú na rozmedzí * a odpadu. ()

moviesfan

Fired Up! je nenáročná komedie, která však plní hlavní účel, a to pobavit. Baví dobře, není nikterak zdlouhavá a celkově si myslím, že se film v žánru komedie povedl dobře. ()

Folpa

Já vím, že to není na plný počet, že je to vlastně kravina ale mě se to moc líbilo. Hlavní dvojka byli perfektní typové, člověk jim fandil a hlavně... těch roštěnek :) ()