Shawn a Nick jsou středoškolské fotbalové hvězdy, nehodlají však strávit léto na soustředění, ale pořádně si je užít. A kde jinde než v táboře pro roztleskávačky se najde tolik půvabných dívek? Jenže když se Shawn zamiluje, je třeba změnit taktiku…  V americké komedii režiséra Willa Glucka se hvězdy středoškolského týmu v kopané Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) a Nick Brady (Eric Christian Olsen) vyhnou fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit uprostřed houfu krásných dívek ... na táboře pro roztleskávačky. Chlapci si užívají, protože díky pověsti „citlivých kamarádů” nemají problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, k nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším povedeným kouskům. Pak ale Shawn ztratí hlavu a zamiluje se do přitažlivé leč podezíravé vedoucí Carly (Sarah Roemerová) a oba mládenci musí rychle změnit styl hry. Dokáže Shawn uskutečnit svůj plán dřív, než soutěž roztleskávaček skončí? (oficiální text distributora)

Gore

Tenhle film je jeden z důvodů, proč jsem začal chodit na zumbu, kde jsme 2 kluci a 40 holek, třeba se mi postěští a pojedu na podobný tábor :-) / ale k filmu - vcelku originální a zábavná komedie s dobrými původními hláškami, nádhernejma rozstleskávačkama a netlačí na pilu jako většina teen komedií. Vypadá to, že Will Gluck začíná být zárukou dobré kvality (viz jeho velmi podařené EASY A), už se začínám těšit na podzim na jeho Friends with Benefits. ()

majec4

Klasicka teen komedia, ktora sa na nic nehra. Osadenstvo timu sa pozdavalo aj mne, takze pribeh okolo "sexi roztlieskavacov" nenudil ;-) ()

Rehooo

Naivní a předvidatelné, ale přitom fajn. Když se to točí kolem sportu, tak mám pro to trochu slabost. Sice filmů o cheerleadingu už tu bylo opravdu spoustu, ale mě to pořád ještě neomrzelo. Prostě kdo aspoň někdy dělal gymnastiku tak to pochopí, ať je mu deset nebo padesát;-) ()

Rocket

Myslím že pri tomto type komédie nieje na mieste zatracovať prílišnú predvídateľnosť filmu. Cieľová skupina presne takéto odvíjanie sa príbehu očakáva, preto niesú ani scenáristi motivovaní k lepším výkonom. Čo by som však tvorcom teen comedies ala Fired Up! dobudúcna odporúčal je aspoň trošku sa (charaktermi postáv, humorom atď) odlíšiť, aby som opäť pri záverečných titulkoch nemusel mať dojem, že som tento film videl už asi piaty raz. PS: Nickov preslov tvrdení zaručujúcich jeho 100%nú heterosexualitu nemal chybu :) ()

Morico

Klasická teen-komedie, která však moc vtipná není. Upřímně jsem se nezasmál za celej film a po prvních 10 minutách sem s jistotou určil, jak to dopadne. Viděl sem ale i horší, takže pokud nečekáte 90 minut křečovitého smíchu, ale očekáváte lehce podprůměr zábavu plnou sexy děvčátek a homo-humoru :-) ... zklamáni nebudete. ()

rgrohol

Teenagerská komedie, která si na nic nehraje a nabízí přesně to, co divák očekává. Spousty vtipů. krásných holek a nějaké to "ponaučení". Po náročném dni ideální film. ()

Gastovski

I když je to americká teen. komedie, apoň si drží svoji důstojnost. Trapných okamžiků tu moc není, humor je takový neutrální, nějaké holky docela pěkné a hlavní hrdinové takoví jouzové. Totální vypětím režie a herců se povedlo na mě vyloudit 2*. ()

KOZEL84

a půl.Málokdy (spíš teda nikdy) si pamatuju režiséra takových filmů,ale na Glucka už se budu těšit (Easy A je ještě lepší a trailer na jeho nový film taky vypadá dobře).Baví mě. ()

nessbeal

Super komedia, v ktorej ide chlapcom zo zaciatku len o jedno, az postupom casu zistia, ze im to nie je lahostajne! Dobry pocin :) ()

X@triX

Sexi Sarah a obľúbená Margo berú jednu hviezdu. Tých 2-5 podarených hlášok, ktoré ma trochu prebudili zo zaspávania za druhú hviezdu. Iracionálnoretardované správanie všetkých členov so strašným OST a príbehom, ktorý by aj slepý videl dopredu mi nedovolia dať aj tretiu hviezdu. Too bad, táto teen komedy sa až tak nevydarila. ()

Bozvav

Strašná kravinka, ale hezky se na to koukalo, a to jsem baba. Borci u toho musí slintat, zvláště pokud jsou na dorostenky. Mně stačil ke štěsí blondatý roztleskávač a těch pár vtipných momentů. Není to žádný kinematografický klenot, ale na jedno shlédnutí v životě dobré. Za mne lehce nadhodnocených 60%. ()

SpeedyCZ

Vyjmenovávání nedostatků nemá cenu, každému je jasné, co asi od takového filmu očekávat a tady se vám toho i +- dostane. Kdo by větřil ostřejší komedii ve stylu prciček, byl by vedle, tady se hraje na malinko jinou strunu. Na odreagování dobrý. ()

merigieren

Lehce to připomíná jednu známou sérii, ale je to podstatně méně zábavné. I když pár vtipů ujde, kvantita vítězí nad kvalitou... ()

xavierr13

Príjemne podívanie aj presto všetko už tolkokrát okopírovaný základní scénár. Pravda ale je že dnešnej mládeži stačí k spokojnosti opravdu málo a tento film je toho jasným dôkazom. Ukážte pár dievčat, ktoré na sebe majú ideálne čo najmenej oblečenia, vrazte do toho sukničkára alebo dvoch, primiešajte zopár záberov z nejakej zbrane a všetko to pekne zabalte do obalu z najpopovejšú hudbu. ()

Hapretor

Klasická americká teen "komedie", která ovšem není vůbec vtipná, je naivní, místy až stupidní. Američané opět zde dokazují, jak si věří a sami sebe idealizují. V kempu s jedním teploušem a pár baleťáky se mezi tolika holkami nenajde jediná, která by byla nehezká. Vše je dokonalé, krásné a pohodové. Všichni jsou happy a všichni jsou zazobaní. Oproti jiným podobným počinům není děj tak stupidní, jen je na mé gusto dost nevtipný. Párkrát mi ten úsměv uletěl, ale to se nepočítá za upřímnou pobavenost. Takže nebýt těch několika hezkých zadečků, pár obnažených koziček, sem tam rádoby vtipný gag, nemám na co koukat. A ještě něco mi vrtá hlavou: proč ve většině podobných filmů je tolik hezkých "hereček", a zároveň tolik nesympatických "herců - rádoby borců?" ()

MikeeTheory

Český dabing se fakt nepovedl. Asi stejně jako počeštělý název filmu - Loudilové. Jednoznačně tedy doporučuji zhlédnout originál, kde vtipy jsou daleko povedenější a autentičtější. ()

char_t

Film má jediný cíl. Ukázat co nejvíc slušivých dámských obličejů/poprsí/pozadí. A dost se mu to daří. Takže pokud od filmu čekáte jen tohle, klidně hvězdu či dvě přihoďte. Pokud vás ženské vnady nezajímají, poohlédněte se jinde. Já se pokusím všechny ty ladné křivky vytěsnit z paměti a jakž takž objektivně ohodnotit... ták, a je to, 55%, o prsa nad průměr... sakra... ()