Shawn a Nick jsou středoškolské fotbalové hvězdy, nehodlají však strávit léto na soustředění, ale pořádně si je užít. A kde jinde než v táboře pro roztleskávačky se najde tolik půvabných dívek? Jenže když se Shawn zamiluje, je třeba změnit taktiku…  V americké komedii režiséra Willa Glucka se hvězdy středoškolského týmu v kopané Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) a Nick Brady (Eric Christian Olsen) vyhnou fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit uprostřed houfu krásných dívek ... na táboře pro roztleskávačky. Chlapci si užívají, protože díky pověsti „citlivých kamarádů” nemají problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, k nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším povedeným kouskům. Pak ale Shawn ztratí hlavu a zamiluje se do přitažlivé leč podezíravé vedoucí Carly (Sarah Roemerová) a oba mládenci musí rychle změnit styl hry. Dokáže Shawn uskutečnit svůj plán dřív, než soutěž roztleskávaček skončí? (oficiální text distributora)

Jazzzz

Vtipná, zábavná komedie... Sarah Roemer začíná být mojí oblíbenou herečkou... Nevím jestli hraje nebo se mi jen líbí, ale Waw ta teda je. Ostatní hromady holek ve filmu mě ani moc neoslovili... ()

Tomik.

Občas se mi stane, že mě nějaký film takzvaně „dostane“. A to byl přesně tenhle případ! Veskrze obyčejná, klasická americká teen komedie, šablonovitý děj i postavy, nicméně nemůžu souhlasit s většinou názorů zde, že se jedná o „odpad“. Ano, v průběhu celého filmu mě nic nepřekvapilo, bylo velmi jednoduché odhadnout, kam scénář směřuje a je mi jasné, že je tento fakt trnem v oku zdejších filmových gurmánů. Já jsem si to ale celou dobu užíval. Předně bych chtěl poukázat na excelentní herecké výkony obou hlavních postav, zahráli to luxusně a těžko by měl film takový spád, nebýt oněch nekonečných proudů vtípků, různých narážek atp. Když už jsme u těch postav, byly zde zastoupeny snad všechny možné vzorce typů lidí ve společnosti – od sukničkářů přes věčné snílky, geeky, závistivce či naopak velmi hodné a přející lidi, také jisté náznaky gay a lesbických scén atd. - prostě vše, což z hlediska platnosti posouvá celý snímek do zcela jiných výšin. Nad filosofií hlavních hrdinů bych zrovna dvakrát neuvažoval. Ano, je to velmi prostoduché - dva kluci, kteří chtějí akorát „zasunout“ (a ne jednou…), nicméně, na rozdíl od jiných filmů podobného žánru, je to celé zasazeno do pěkného sportovního rámce a tím to nabývá zcela jiných rozměrů. Kde jinde se taky dozvíte, jak se dělá „Trojská fontána“ a vůbec máte možnost nahlédnout pod pokličku tvrdému tréninku v cheerleadingu? (což je asi sport, který moc lidí neuznává a tady jasně vidíte, jak náročný na profi úrovni je). Závěrečná scéna filmu - ta soutěž, kdy jen těsně přišli o vítězství, mi vzala dech (tak jsem jim to přál). To vše podpořeno velmi kvalitní hudbou, jako Avril, Whitesnake či Chumbawamba a jsem na maximálním hodnocení. Pokud teda hledáte něco, z čeho „hlava nebolí“ a chcete si akorát v pátek večer odpočinout u solidního filmu, který vám zajisté vykouzlí po většinu času pořádný „rohlík“ na Vaší tváři, směle kupředu. :) ()

VasaX

No... Nic moc tedy. Klasický příběh jak se ze "špatňáků" díky romantickému vztahu (a zápalu do nějaké společné události) stanou "dobráci" a celé to skončí happyendem. Plus kupa vtípků. Tohle Fired Up striktně dodržuje. Přidá k tomu spoustu sličných děvčat (zvýšená kvantita i kvalita, ale nic neobvyklého), na které se dobře kouká, a k mému potěšení se vyhne i různému víceméně nechutnému a nepřístojnému humoru, který je tak oblíbeným kořením u tohohle žánru. Neříkám že to nebyla fajn pohodová podívaná. Ale na víc jak dvě hvězdičky u mě Fired Up opravdu nemá. ()

zdenny

Něco jako Prcičky ale o dost horší (myslím tedy Prcičky 1 a 2). Některé momenty byly úsměvné (ještě aby nebyly, když je to komedie). Doktor Rick byl totální idiot a Eric Christian Olsen musí připadat slizský i holkám. PS: Je dobře, že Tygři skončili v soutěži tak, jak skončili, protože kdyby tu soutěž vyhráli, tak nevím, ale půlhvězdičku tu k dispozici nemám. ()

Master19 odpad!

Já jsem asi viděl nějaký jiný film, nebo co. Ne, že by nebylo na co koukat, ale to už si radši pustím jiný žánr, kde mě nebudou otravovat kecama dva nesympatičtí řepáci... Ubohost pro pubertální diváky, pro které jsou vulgarity odrazem svobody a vyjímečnosti. ()

VanTom

Tak tady přitlačím na hodnocení, protože tihle dva sympatičtí "baliči" na kempu mezi třemi stovkami roztleskávaček mě hodněkrát rozesmáli. Jde o naprostou přízemní pohodovku bez přehnaně vulgárního humoru, která z diváků nedělá blbce a když někdo řekne nějakou mimózní trapárnu, ostatní na něj taky hledí jako na exota. A romantické lince lze bez uzardění fandit. ()

Guzo

V rámci posledních teenage komedií se Fired up! vyšplhalo vcelku vysoko, opravdu jsem se místy smál, a tak to má být. Škoda akorát těch zbytečně rychlých dialogů, kdy jsem místama ani nestíhal číst titulky. Jinak scénáristicky jsou to vlastně okopčené Prcičky 4 (jen ne tábor hudební, ale pro roztleskávačky), ale originalitu v tomhle žánru asi čekat úplně nemůžeme.. ()

Kangaxx

Ďalšia z nekonečnej rady teenegerských komédii, tentokrát však tvorcovia vsadili namiesto looserov na členov futbalového týmu. Veľké plus, že to neboli vygumované gaštany ako býva zvykom. Veľká časť scén bola predimenzovaná tým správnym smerom, čo je ďalšie plus. Podpriemerný výskyt vulgarizmov oproti konkurencii a slušný humor slúžia taktiež ku cti. K scenáru sa samozrejme nemá zmysel vyjadrovať. Kto má tento žáner rád, nech si pripočíta jednu hviezdičku. ()

HomeAlone

Presne tento typ komedii , patri medzi tie moje filmy : nemam co na robote , chcem vypnut a pri niecom sa len tak odreagovat a nerozmyslat nad tym . Odreagoval som sa , pobavilo ma to ()

zolo23

Ako hovorí užívateľ Shit, keď sa chcete odreagovať treba si pozrieť nejakú nenáročnú komédiu, pri ktorej netreba nič riešiť. Komentovať tu nieje čo, pretože je to ďalší film kde viete ako tento dej bude prebiehať a ako sa nakoniec skončí.. Nenadchlo ma to,ale ani neurazilo. ()

slovan1

Proč mi nikdo neřekl o tomhle filmu...?! Překvapení mezi komediemi v tomto roce. Ovšem, že to není něco duchaplného, co by zdější, většinou, náročné publukim ocenilo ale já jo! Je to pohodové, příjemní herci, moře pěkných holek a k tomu dobrá hudba. Bavil jsem se a kochal takže 4*. ()

LuciusWlk

Pravděpodobně sen každého mladého kluka :)) Loudilové nejsou zázrak, ale já se náramně bavil a to od takové komedie očekávám. Oddychovka jak se patří. ()

chamba

Typická teenedzerská komédia, ktorá ničím neprekvapuje, ale zasa na druhej strane aspoň človek dostane to čo od takéhoto projektu očakáva... ()