Shawn a Nick jsou středoškolské fotbalové hvězdy, nehodlají však strávit léto na soustředění, ale pořádně si je užít. A kde jinde než v táboře pro roztleskávačky se najde tolik půvabných dívek? Jenže když se Shawn zamiluje, je třeba změnit taktiku…  V americké komedii režiséra Willa Glucka se hvězdy středoškolského týmu v kopané Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) a Nick Brady (Eric Christian Olsen) vyhnou fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit uprostřed houfu krásných dívek ... na táboře pro roztleskávačky. Chlapci si užívají, protože díky pověsti „citlivých kamarádů” nemají problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, k nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším povedeným kouskům. Pak ale Shawn ztratí hlavu a zamiluje se do přitažlivé leč podezíravé vedoucí Carly (Sarah Roemerová) a oba mládenci musí rychle změnit styl hry. Dokáže Shawn uskutečnit svůj plán dřív, než soutěž roztleskávaček skončí? (oficiální text distributora)

Torision

Oh, YES! Dávám jednoznačnejch 5 hvězd. A jak si je obhájím? Nijak. Je to prostě teenagerovská komedie jak má bejt a která tu dlouho nebyla. Dá se tu do jistý míry mluvit o klišé, ale to se dalo čekat už po přečtení popisku k filmu. Jinak je to perfektní zábava. Hlavní dva hrdinové jsou mega sympaťáci + hrajou dobře, vedlejší postavy jsou zase super namixovaný. Ale hlavně ten film rychle utíká, vtípky a scénky jsou neotřelý - zasmál jsem se víc než dostkrát - a vyhejbá se jakýmukoliv fekálnímu humoru. Taky se mi líbí, jak se film snaží nikoho nekopírovat a nehraje si na nic víc, než je. Jako poslední z nemála kladů napíšu dobře vybranou hudbu, která mi tam pokaždý pasovala, ať to byli Chumbawamba, Avril, Jackson 5 nebo i Whitesnake. Pivo k ruce a bavit se! "No a co ten fotbalovej kemp?!" - "Ser na fotbal! Stejně ho hrajem jen proto, abysme balili holky. Počkej, snad mi nechceš říct, že tě baví běhat v tom skafandru a snažit se chytit přihrávku 2 vteřiny před tím, než tě nějakej metrákovej debil napálí do koulí." ()

corpsy

Čakal som zvrátenejšiu a buranskejšiu vypaľovačku, ale aj bez týchto ingrediencií, ide o príjemnú zábavu hlavne pre teens. A hlavne pre tých mužských. Je to proste fakt. Dnešné ´´uvedomelé´´ devy si totižto v tomto filme svoj vzor nenájdu. ()

F.man

Jednoduše řečeno, další z řady teen komedií. Je tu spoustu pěkných ženských, namachrovaných amíků, bezproblémový život, lásky, komplikace, sex... No prostě klasika. Hlubší smysl v tom není žádný, ale pokud máte 90 minut navíc a chcete se bezmyšlenkovitě koukat na pěkné slečny a život jaký jste vždy chtěli, není Fired Up tak špatnou volbou. I think our bus crashed and we're in heaven. ()

sidzej

Jedna z tych lepsich teen komedii poslednej doby s prijemnou oddychovou atmosferou, cool songami, peknymi babami a naivnym dejom. Ocenujem aj absenciu fekalnych scen, ktorych je v pobobnych filmoch stale viac. Dokonca to miestami evokovalo 80te roky. Je to pochopitelne obycajny, zabudnutelny, priemerny film ale v ramci zanru to nedopadlo zle. 55% ()

Krissty

Podle námětu bych řekla, že to bude pořádná hovadina, ale bylo to vlastně docela fajn.. Smála jsem se skoro pořád a film mě vážně zaujal. Bylo to výborně pojato a ač je to klasická americká komedie pro náctileté, nebylo to vůbec špatné.. Závěr byl milý i vtipný.. A i když to už vypadalo, že se začíná schylovat ke dramatu, tvůrci si s tím opět skvěle poradili a rázem z toho byla zase komedie.. Sice jsem z těch cvičících slečen s dokonalými postavami měla docela mindráky, ale to mi vynahradil sladký úsměv Nicholase D'Agosta, takže super :D Chvílemi jsem uvažovala i o vyšším hodnocení, ale zatím to nechám na silných 4* :) ()

mysiak

Nesie sa na to vlne pubertálnych teenagerských komédií, ale stále je niečo na tom vtipné a prekvapivo dobré...dosť tam asi urobí ten rozstlieskaváčky kemp...humorom a narážkami sa nešetrí a to je fajn...potom to trošku skĺzne ale to sa dalo čakať...momentálne lepší teenagerský nadpriemer ()

Trakat

Překvapivě zábavné (když se od toho nic nečeká) You just never know Shawnzy and that is what makes America great - any idiot can be president!" ()

FilmFan24

"Loudilové" loudili tak dlouho, až se jim v závěru dostalo jakéhos takéhos morálního ponaučení a hlavně...zasunuli. O tohle hlavně v celé této komedii pro -náctileté hlavně šlo. Ústřední herecké duo Nicholas D'Agosto a Eric Christian Olsen se vzájemně skvěle doplňuje. Prostoduché, ale pro cílové -náctileté publikum svým způsobem zábavné. ()

grogodil

V podstate takí Wedding Crashers na stredoškolský spôsob....Dvaja povestne nadržaní rotvajleri v podaní D'Agosta a Olsena, ktorí na zjazde roztlieskávačiek slintajú nad každým "masíčkom", ktoré sa okolo nich obtrie, nahučaní pretiahnuť všetko čo má kozy a strapce na rukách sa odrazu zamilujú do jediných dvoch báb, ktoré ovplývajú mozgom väčším než sliepka...myslím, že nemusím nejak ťažko spojlerovať, aby si každý domyslel ako to všetko prebieha a ako to všetko dopadne. Na druhej strane, veľmi poteší, že v žánri teenegerských komédií, ktorý z väčšej časti dnes pláva v záchodovom humore a telných tekutinách sa nájde občas príjemná oddychovka držiaca sa v medziach dobrého vkusu. ()

Kopik

Na odreagování skvělý. Jednoduchá, nenáročná teen komedie s prvky prciček dobře pobavý a neurazý. Chvílemi velice vtipné hlášky, nádherný holky, co víc chtít když si chcete odpočinout?? Vzhledem k danému žánru dávám čtyři hvězdičky. ()

Gereth

Přehlídka mladých pohledných slečen v roztleskávačských úborech. O nějakém zajímavém příběhu či originální scéně si můžete nechat leda tak zdát. Na druhou stranu tu nejsou žádné zbytečně dlouhé prostoje ani nechutné scény, u kterých byste museli přivírat oči. Klasický výplach k večernímu pivu s pár kámošema. 50% ()

Huntelaar

Krom toho, že Fired Up! je jednoduchej jak dietní vegetariánská jednohubka, a proto je třeba k ní tak přistupovat, bych chtěl po hodně dlouhé době poděkovat distribuční společnosti za krapet invence a citu pro vytvoření českého názvu film. Když si vzpomenu na naprosto zhovnabičovskej patvar Outlandera, kterej nejspíš naprosto nesmyslně odkazoval na Třináctého bojovíka, jehož název je taky zhovadilost, se tady Loudilové hodí jak prd*l na nočník. ()

HappySmile

Další teen komedie, u které přesně víte, co se v ní bude dít a jak skončí, hned po úvodních titulcích. I tak ale celkem pohodová zábava, když chcete na chvíli vypnout a nemuset u filmu o ničem přemýšlet. Dokonce si i párkrát zanotujete u známých písniček a roztleskávačské figury se taky povedly. ()

Meridius

Velmi příjemná oddychovka na jedno zkouknutí. V hlavní ženské roli bych si sice radši představoval Megan Fox, ale Sarah Roemer taky dobrá. ()

zdenotvor

Dobý nápad a myšlienka,dvaja chapi sami na tábore s 300 nadržanými ženami ... Celkom zábavné, nesilené a pozeratelné,no nič čo by som ešte nevidel ...bavil som sa ako vždy pri teenagerskej komédii ... ()

Aljak

Tie súťaže roztlieskavačiek ma vždy fascinovali, a v USA popularita tohto športu rastie bleskovým tempom. Veď niektorí už ani nechodia pomaly sledovať športové zápasy ako také, ale skôr úžasné choreografie roztlieskavačiek. Ale treba uznať, že je to naozaj paráda. A teraz k filmu. Veľmi som sa obával, že to bude tá tradičná americká komédia plná perverzností a trápností. Vyskytli sa tam síce aj také scény, ale na moje prekvapenie ich bolo dosť málo a celkovo to malo dobrú úroveň. Dokonca sa na tom dalo aj zasmiať, aj keď dej bol cez tú klasickú klišé šablónu amerických teenage komédií. Aj keď nebola dodržaná až tak úplne. A najlepší bol prestrih keď sa chalani vrátili z toho tábora na tú chalanskú párty - úplne vystihnutý rozdiel medzi babami a chalanmi. Takže celkovo to bolo fajn, dokonca by som povedal, že ľahký nadppriemer - a nebyť tých zbytočných zvráteností by to bolo aj k 4*. ()

Skleena

Na americkou teen komedii velmi příjemné překvapení. Spousta hezkých ženských těl, vtipy ne tolik stupidní a vzešlé z co nejtrapnějších situací jako u ostatních filmů podobného žánru. A fajn výkon Erica Christiana Olsena. ()

Sandstorm

Příjemná oddychovka. Teen komedie, která není typicky o loserech, ale naopak o největších klátičích na celý střední, kteří se dostanou do campu plných roztleskávaček, takže skvělý námět :) A úspěšně se distancuje od blicích, prdících a dalších podobných nevtipných vtipů. Ke 4 * moc nechybí, dávám tedy 3*, protože těch opravdu pamětihodných scén tam zas tolik nebylo. ()