Shawn a Nick jsou středoškolské fotbalové hvězdy, nehodlají však strávit léto na soustředění, ale pořádně si je užít. A kde jinde než v táboře pro roztleskávačky se najde tolik půvabných dívek? Jenže když se Shawn zamiluje, je třeba změnit taktiku…  V americké komedii režiséra Willa Glucka se hvězdy středoškolského týmu v kopané Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) a Nick Brady (Eric Christian Olsen) vyhnou fotbalovému soustředění, aby mohli léto strávit uprostřed houfu krásných dívek ... na táboře pro roztleskávačky. Chlapci si užívají, protože díky pověsti „citlivých kamarádů” nemají problém přemluvit krásky ke koupání bez plavek, k nácviku roztleskávání bez oblečení a dalším povedeným kouskům. Pak ale Shawn ztratí hlavu a zamiluje se do přitažlivé leč podezíravé vedoucí Carly (Sarah Roemerová) a oba mládenci musí rychle změnit styl hry. Dokáže Shawn uskutečnit svůj plán dřív, než soutěž roztleskávaček skončí? (oficiální text distributora)

yerdua

průměrná americká komedie, divnej začátek, typický konec, který byl jasný už v prvních 15ti minutách, ale sranda byla. ()

beso74

Nečakal som od toho nič a tak ma to nakoniec poriadne prekvapilo, viac ako ruskych drevorubačov fakt, že píly čo používajú, sú motorové a tak ich môžu pokojne aj naštartovať... ()

SKreyn

Dobrá oddychovka, celkom som sa aj zabavil. V komédii je veľa mladých "kočiek", čo poteší oko muža, sympatický mladí herci, čo zase poteší dievčatá. ()

zaso162

V celku príjemná záležitosť na odreagovanie so sympatickou dvojicou, ktorej sa raz za čas podarí stúhnuť niečo vtipné. Minutáž mohla byť osekaná o pár zbytočných scén, tým by film nabral rýchlejší spád a bol by ešte príjemnejší. ()

Euchrid

Dobrý tip ;-) Uteklo to jak svinsky rychlá voda a většinu času sem měl na rtech tak nablblý úsměv, že jsem jenom rád že mě u toho nikdo neviděl...takové moje malé filmové sebeukajení:-D. Naprosto pohodový, uvolněný a zábavný film, který by si zasloužil o dost víc než kolem60i, bez ohledu na škatulku žánru a to, že se nejedná o žádné velké umění. I´m just saying... ()

merlinovic

Sice přímá kompie teen komedií s žádným novým nápadem, ale pobavilo a aspon se člověk pokochá pohledem na spoustu pěkných bab. ()

Čiban

Sice mi tento film připomínal Prci prci prcičky na táboře :D ale nesmírně jsem se u tohoto filmu bavil :) Jedete na tábor kde je 300 kočiček a jen pár kluků...No tohle je ráj!!!! ()

Bounded

Silné tři hvězdy. Osobně si myslím, že zážitek umocňuje zdařilý dabing, který po srovnání s originálem přidává ústřední dvojici na šťavnatosti jejich hlášek. Je z něj cítit takový oldschoolový zápal pro kvalitní práci na rozdíl od dnešních rychlokvaškových dabingových výstřihů bez špetky zájmu o smysl replik. K filmu samotnému lze snad jen říct to, že na krátkém prostoru vykouzlí přesně to, co se od něj očekává. Trapným momentům se bohužel nevyhne a konec by zasloužil trošku méně klišé vzhledem k povedenému parodování v celém průběhu, ale krom toho musím říct, že už jsem se dlouho takhle upřímně od srdce nezasmál, protože se jedná o počin, který si na nic nehraje a předkládá kvalitní středoškolský humor. "Chumbawamba, to je soundtrack mýho života kluci!" ()

hackstolle

No, takze podle me je to v podstate takova docela nezajimava blbost. Sem tam hezka pisnicka, a to je vse. Zasmal jsem se parkrat za cely film, tem chlupatym zvirecim maskotum a jeste par drobnostem. Chapu, ze cele cheerleaders muze prijit ve skutecnosti nekomu zajimave, spis si ale myslim, ze jen jedne narodnostni vetsine na svete. Ale nic proti. Jim se treba ten film i mohl libit. Za sebe nerikam, ze byl osklivy, ale ** davam jen kvuli Sarah. Normalne bych dal asi jen *. ()

CaMMe

Klasická teen komedie, kde od počátku víte jak všechno dopadne. Patří mezi lepší. Proč? Hromady krásných slečen, sympatická hlavní dvojice a dokonce i některé hlášky mě bavili. Díky tomuto všemu - 60%. ()

monty.cl

Neser tam, kde jíš...vtipná teen komedie o dvou fotbalistech, co se stanou roztleskávačkama, aby se dostali na jejich kemp a mohli je všechny vojet...spousta pěkných holek ,vtipných fórků a celkem slušná ukázka cheerleadingu...60% ()

pekas

Věděl jsem o co půjde a proto jsem si pustil, když na to byla ideální nálada (utahanej z práce jak vůl). A splnilo svůj účel - nenáročně pobavilo. Je to na pomezí tží a čtyř, ale spíš ke čtyřem. Tak je dávám. ()

Marrianna

Podle anotace bych si zřejmě řekla - panenko marjá to zas bude oplzlá úchylárna. A ještě teď mám spadlou bradu až na hrudi z toho překvapení. Vykoukla totiž na mě velmi, velmi příjemná teen pohodovka u které jsem se i pobavila i zasmála, jestli tam byly oplzlosti, tak v takové míře, že jsem je přehlédla...no jsem mile překvapená. I ústřední dvojice, kterou tvoří dva typičtí puberťáci - jenž si chcou užívat a odmítají brát zřetel na povinnosti byla sympatická. Příjemných 80% a kousek. ()

LukKon

Neviem čím to bolo, ale ja som sa celkom dobre bavil. Asi preto, lebo som dostal presne to, čo som čakal, že dostanem. ()

ratpile

Americká teen komedie o rozlečkávačkách, ehm, rozleskávačích, splňující všechna "povinná" klišé tohoto svébytného subžánru. Inu, přesto to bylo daleko lepší než nedávno viděné, daleko fekálnější Prci, Prci, Prcičky (6?7? ono je to stejně jedno). Ti dva blbečkové byli nakonec docela sympatičtí, párkrát sem se i zasmál a nakonec, každý přeci ví, co ho čeká, když si pouští film o středoškolskej roztleskávačkách, kupa pěknejch bab v tílkách, pětadvacetiletí hrající šestnáctileté, proměna povrchního frajera v cíťu, sex... a v rámci těchto pravidel to byla koukatelná oddechovka, méně fekální a o dost příjemnější než sem očekával. ()

Nessos

Průměrná teen komedie. Chápu, že pro některé subjekty mužského pohlaví to je životní zážitek, ovšem jinak nespatřuji na snímku nic extra, co by se dalo vyzvednout. Ale jako oddychovka může být. Mimochodem, pokládal si někdo z vás otázku, jestli tak opravdu roztleskávačské "sousředění" v USA vypadají? ()